Şimdi Ara

Pegasus ile Dubai Gidiş Dönüş 384 TL (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
3
Favori
5.989
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: carino

quote:

Orijinalden alıntı: cevahiroglu

quote:

Orijinalden alıntı: tayfun000

Pegasus 18 Ekim itibarıyla Dubai uçuşlarına 381 TL promosyon fiyatıyla başlıyor. Dubai yaz ayları çok sıcak olduğu için nispeten serin olan Kasım-Nisan aylarını tercih edebilirsiniz.

Henüz resmi duyurusu yok ancak biletleri flypgs.com üzerinden sorgulayıp satın alabiliyorsunuz.

31 Aralık öncesi bir zamana 381 TL'lik bir bilet bulursanız 'Pegasus’ta Neler Oluyor? ' % 10 indirim koduyla 350 TL gibi bir ücrete bilet satın alabilirsiniz.İndirim kodunu şu anda alamazsınız daha önce kampanyada alıp kullanmayan varsa talep edebilirsiniz.

Fiyatları sürekli olarak takip eden biri olarak 350 TL'ye Dubai'ye uçmanın oldukça sıcak bir fırsat olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.

Keyifli uçuşlar!

Gidiş dönüş en ucuz koltuk seçilince 455 TL bir kişi. %10 indirilirse, 410 TL civarı yapıyor. Bu paraya 2 kez gidiş dönüş Londra yaparım. Fırsatı haber verdiğiniz için teşekkürler.

410 tlye londraya nasil 2 kez gidis donus bileti alinir? Bende bu aralar gitmeyi planliyorum da...

easyjet olsa gerek..

• EASYJET. Luton, sonra trenle londra sanırım 30 dk. sürüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cevahiroglu -- 24 Ağustos 2012; 10:10:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxlboy

quote:

Orijinalden alıntı: eaglemania

Haklısınız hocam, benim de gittiğim otellerde belki kısa sürede olmasa bile uzun vadede %300 bile değişim olduğunu biliyorum/gördüm vs.

Benim demek istediğim, genel olarak fiyat/performans açısından uygun bir otel

Eğer yine itiraz edecekseniz sorumu, arkadaşlar - (matematikteki "eksi") siz olarak yineliyorum

bizde itiraz eksik olmaz...

anlaşılan yine anlaşamamışız..

benim dediğim size yardımcı olunabilmesi için en az şu bilgilerin olması lazım..

Konaklama tarih aralıgı, konaklama istenilen bölge, Kaç oda ve oda başı kaç kişi.

o zaman bakabilen bir arkadaş tam o aralıkta filanca otel şu fiyata aman kaçırma diye yazabilsin

saygılarımla

Haklısınız hocam

F1 Abu Dhabi yarışının koşulacağı h.sonu olan 2-3-4 Kasım'da düşünüyorum. 1 Kasım gidiş 5 Kasım dönüş olarak uçak bileti 400 küsür tutuyor.

Vizeyi biz alırsak 250 TL'ye mi gelecek?

• Süper konu, haber evren arkadaşlara teşekkürler!
  • Göremeyen olmuştur diye ilk ve son kez hatırlatmak istedim.

384 TL ile birçok ileri tarihe bilet mevcut.
  • quote:

Haklısınız hocam

F1 Abu Dhabi yarışının koşulacağı h.sonu olan 2-3-4 Kasım'da düşünüyorum. 1 Kasım gidiş 5 Kasım dönüş olarak uçak bileti 400 küsür tutuyor.

tavsiyem araba kiralamanız yönünde olacak, benzin ucuz , araba kirasıda öyle..

http://www.hotel.de/Booking.aspx?h_validate=1&h_hmid=283527&dcc=EUR&h_persons=2&oc=de-DE&hs_departure=04/11/2012&h_step=2&h_persons_total=2&lng=DE&h_rooms=1&hs_arrival=02/11/2012&HotelAgentllc=5775911&subagentcodellc=de_4

Centro Sharjah

günlük 54 eur/oda fiyatı ile güzel duruyor..

trip****orda 1. sırada (sharjah da )

http://www.trip****or.com.tr/Hotel_Review-g298064-d2087819-Reviews-Centro_Sharjah-Sharjah_Emirate_of_Sharjah.html

• Vize isini ugrasmadan halledebilecek olsam simdi almistim bileti ama kismet

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxlboy

quote:

Haklısınız hocam

tavsiyem araba kiralamanız yönünde olacak, benzin ucuz , araba kirasıda öyle..

http://www.hotel.de/Booking.aspx?h_validate=1&h_hmid=283527&dcc=EUR&h_persons=2&oc=de-DE&hs_departure=04/11/2012&h_step=2&h_persons_total=2&lng=DE&h_rooms=1&hs_arrival=02/11/2012&HotelAgentllc=5775911&subagentcodellc=de_4

Centro Sharjah

günlük 54 eur/oda fiyatı ile güzel duruyor..

trip****orda 1. sırada (sharjah da )

http://www.trip****or.com.tr/Hotel_Review-g298064-d2087819-Reviews-Centro_Sharjah-Sharjah_Emirate_of_Sharjah.html

Sharjah epey uzak duabiye ayrı bir emirlik, arabayla 50 55 dk sürer dubaiye, Dubaiden bir otel ayarlamak daha iyi.
    Dubai vizesi cok kolay arkadaslar. 115 dolara kimlik fotokopiniz ve ucak biletinizle aracı sirketler 2 günde alıyor. Hatta setur bile ( Biraz daha evrak istiyor) veriyor

• şubat tatilindei biletler çok çabuk bitti

daha ne oldu anlayamadan

230 tl oldu fiyatlar

adios ile 190 tllik wp karşılığında aldım gidiş dönüş

yeşil pasaporta vizede yok zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: JackDaniels

şubat tatilindei biletler çok çabuk bitti

daha ne oldu anlayamadan

230 tl oldu fiyatlar

Ya ben pazar gunu dondum dubaiden adamlara yesil pasaporta vize uygulanmadigini anlatana kadar canim cikti ya 20 dakika beklettiler dedim aha kaldik burda :)

• quote:

daha ne oldu anlayamadan

230 tl oldu fiyatlar

dostum 385 liralık biletimi 190 tl lik worldpuanla aldın, katsayı çok düşük değilmi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: akonay

quote:

daha ne oldu anlayamadan

230 tl oldu fiyatlar

dostum 385 liralık biletimi 190 tl lik worldpuanla aldın, katsayı çok düşük değilmi ?

bilet 385 değildi

385 ken alamadım onlar bitti

235 tl likleri gitgel 507 den adiosla aldım
  • Yeşil pasaporta vize yoksa benim için güzel fırsat. Bilet haricinde birgünlük gidiş geliş için sabit ödeme var mıdır (seyahat sigostası v.s)
  • cok guzel fırsat , en pahalı donem olan bayram donemi ( kurban bayramı ) için thy den almıştım 900 lira civarına yazık oldu şimdi kontrol ettimde 385 TL ye alabiliyorum, 1 kişi ücretine 2 kişi gidebilirmişiz. :(

bu arada birkaç bilgi vereyim,

Vize işlemi : emirates yada thy ile ucuyorsanız 85 USD karşılığında online bir form dolduruyorsunuz, pasaport scan edip gonderiyorsunuz , birkaç gün içinde geliyor,
  • quote:

Orijinalden alıntı: nevalsem

cok guzel fırsat , en pahalı donem olan bayram donemi ( kurban bayramı ) için thy den almıştım 900 lira civarına yazık oldu şimdi kontrol ettimde 385 TL ye alabiliyorum, 1 kişi ücretine 2 kişi gidebilirmişiz. :(

bu arada birkaç bilgi vereyim,

Vize işlemi : emirates yada thy ile ucuyorsanız 85 USD karşılığında online bir form dolduruyorsunuz, pasaport scan edip gonderiyorsunuz , birkaç gün içinde geliyor,

http://www.turkishairlines.com/tr-tr/evize/fare.aspx

Bu şekilde..

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.