Şimdi Ara

Pebble Classic Akıllı Saat *SIFIR KUTUSUNDA*

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Bingöl İlan Türü #Satılık Tablet Marka #OnePlus
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    Cihaz sıfır ve kutusunda olup hiç açılmadı. İlk açan siz olacaksınız. Pebble Classic Kırmızı (Cherry Red) renk olan modelidir. Bulunduğum ilçede sadece PTT kargo var. Kargo ücreti benim tarafımdan ödenmek suretiyle istenen adrese gönderirim.

Saatin özelliklerini paylaşmıyorum, hakkında internette fazlasıyla inceleme ve video var. Forumda da konusu mevcut. Ben de bir kullanıcısı olarak gayet memnunum.

Sahibinden GET satış ilanıhttps://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-giyilebilir-teknoloji-pebble-classic-kirmizi-renk-sifir-kutusunda-288548613/detay/

SATILDI

Pebble Classic Akıllı Saat *SIFIR KUTUSUNDA* Pebble Classic Akıllı Saat *SIFIR KUTUSUNDA* Pebble Classic Akıllı Saat *SIFIR KUTUSUNDA* Pebble Classic Akıllı Saat *SIFIR KUTUSUNDA*
     Pebble Classic Akıllı Saat *SIFIR KUTUSUNDA* Pebble Classic Akıllı Saat *SIFIR KUTUSUNDA* Pebble Classic Akıllı Saat *SIFIR KUTUSUNDA* Pebble Classic Akıllı Saat *SIFIR KUTUSUNDA*
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SAITAMA -- 28 Mayıs 2016; 21:50:45 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.