Şimdi Ara

PDF amaçlı tablet - Tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.804
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar pdf okumak amacıyla kullanacağım tablet almak istiyorum . Bakacağım pdflerde resimlerde olacak . Önerebileceğiniz tablet var mıdır ?

• Uplayayım konuyu,bana da lazım.
  • uygulama olarak yüklenebiliyor mu pdf için ? yoksa tabletin kendisinde mi olmalı bu özellik ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dogukan_3002

uygulama olarak yüklenebiliyor mu pdf için ? yoksa tabletin kendisinde mi olmalı bu özellik ?

uygulama olarakda olabilir . ekranı yeterli büyüklükte olmalı ve olabiliyorsa gözü pek yormamalı .
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzcan546

quote:

uygulama olarak yüklenebiliyor mu pdf için ? yoksa tabletin kendisinde mi olmalı bu özellik ?

uygulama olarakda olabilir . ekranı yeterli büyüklükte olmalı ve olabiliyorsa gözü pek yormamalı .

e-book reader daha iyi olmaz mı gözü yormama açısından..?
  • quote:

Orijinalden alıntı: isviçreli bilim adamı

quote:

Orijinalden alıntı: oguzcan546

quote:

e-book reader daha iyi olmaz mı gözü yormama açısından..?

hocam bakacağım resimlerde olacak . o yüzden e-book reader pek olmaz diye düşünüyorum
  • up
  • Ben de ariyorum arkadaslar boyle bir cihaz.. Sadece PDF dergiler okuyacagim bir tablet ya da kindle tarzi bir sey ariyorum..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben en az 8 inç ile 10 inç arası tablet almanızı tavsiye ederim.

Telefon ve tabletten bir şeyler okumak için dün ekşi sözlük'e bir şeyler yazdım.

Şuradan okuyabilirsiniz:

https://eksisozluk.com/entry/69156728
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.