Şimdi Ara

PC YE FORMAT - AMA LİSANLI PROGRAMLAR ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
489
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Benim Bilgisayarıma Format Atma Zamanım geldi. kasmalar donmalar vs. ama bilgisayarımda işyerimde kullandığım ücretli ve lisanslı program var. Nasıl bir yol izlemem lazım, ne yapmam ve nasıl format atmam lazım...

bilgisayarıma windows 10 kurmayı düşünüyorum

bilgisayarım :
    AMD PHENOM 2X4 945 PROCESSOR 3.00 GHZ
    12 GB RAM DDR 3
    1GB ATİ R. HD EKRAN KARTI
    500 GB HDD
    Şu anda 7 kullanıyorum hengisinde yüksek performans alırım

bilgisayarda çok fazla sıkıntı yasamaya basladım gorev yonetıcısı acılmama kasma guvenlık duvarı acılmıyor guncelleme yapamıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi romario87 -- 11 Haziran 2017; 12:44:31 >

• bu işlemi çözebilecek babayiğit var mı :)
  • Sisteminizde virüs olma ihtimali yüksek.Format atarsanız iyi olur.Temiz kurulumun faydasını görürsünüz.Sistem özelliklerine bakıldığında windows 10 kurmanıza bir engel yok.Ancak windows 7 de kurabilirsiniz.Tercih meselesi.Eğer orjinal kullanıyorsanız format sırasında veya format sonrasında ürün anahtarını girebilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • format atamıyorum. dediğim ibi ücretli kullandıgım program var. program silinir
  • quote:

Orijinalden alıntı: romario87

format atamıyorum. dediğim ibi ücretli kullandıgım program var. program silinir

Arkadaşın dediği gibi sistemde virüs olabilir. Format atmanızda fayda var.

RKill kullanın. Norton yükleyin ve tam tarama başlatın ya da.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kullandığınız lisanslı yazılımların firmalarından destek alabilir ve yedekleme format sonrası taşıma işlemi yapabilirsiniz. Zira programın yedeklenmesi gereken bir veritabanıda olabilir.
    Diğer türlü Windows'u onarmaya çalışmanız gerekir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dilara -- 12 Haziran 2017; 11:27:41 >
  • peki dediğiniz gibi firma ile görüşüp yedekleme yapmasını isteyecem. teşekkür ediyorum yardım için
  • 2-3 antivirüs ve temizleme programı ile 2 gün boyunca temizledim. güncelleme yaptım. ilk günki gibi oldu maşallah :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.