Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

PC - TV Bağlantısı

4
Cevap
0
Favori
703
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      50 Mesaj
      09 Nisan 2012 16:54:45 Konu Sahibi
      Merhaba Arkadaşlar
      evde modem ve internet bağlantım yok fakat bilgisayarımın dahili 300mbps destekli wireless i var
      tvm de 300 mbps bağlantı hızını destekleyen dahili wifi ye sahip
      televizyon ile bilgisayar arasında modem olmadan bağlantı kurmak istiyorum
      dosya paylaşımı için hem televizyonun hem bilgisayarın aynı ağa bağlı olması gerekiyor
      bilgisayardan sanal bir modem kurulup oraya televizyon bilgisayar ve cep telefonundan bağlanabilir miyim?
      teşekkürler

|
      |
      09 Nisan 2012 20:07:13
      teknik olarak mümkün gibi görünüyor ancak bana çok sorun yaşarsınız gibi geliyor eğer pC'nizde wireless varsa siz internete nasıl bağlanıyorsunuz
      |
      |
      10 Nisan 2012 09:02:14 Konu Sahibi
      ben internete cep telefonumu modem olarak ayarlayıpk kablosuz olarak bağlanıyorum
      |
      |
      10 Nisan 2012 09:12:36
      bu baglantiyi yapmak icin modemin internet cikisinin olmasina gerek yok arada sadece ip dagitacak
      |
      |
      10 Nisan 2012 15:02:40 Konu Sahibi
      modem hiç yok almayıda düşünmüyorum mecbur kalmazsam :)
      benim sorunum şu
      harici hdd i bilgisayarda takılı bırakmak tv nin wifi ağı üzerinden bağlanıp filimleri izlemek istiyorum öbür türlü tak çıkar çok uğraştırıyo yani filmlere altyazı bul izlediklerini sil falan sürekli pc ye takılı kalması gerekiyo
      bu yüzden modemsiz çözmeye çalışıyorum ama modem alıcaz gibi görünmeye başladı
      300mbps destekli uygun fiyatlı bir modem tavsiyesi bekliyorum internet bağlantısı önemli değil
      |
      |
Blogio
SEO
Ankara Web Tasarım
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,146
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.