Şimdi Ara

Pc studioda bir sorun!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
2.344
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar d900 telefonum var bilgisayarıma pc studio(samsung) programını yükledim.mesajları pcye depolarken çoğu mesajda "Bu bir EMS mesajıdır.Lütfen telefonunuzdan bakınız" die bir sorunla karşılaştım.Bu sorunu nasıl halledebilirim....acele yardım ederseniz çok sevinirim mesaj silmek zorunda kalıyorum şimdiden teşekkürler...

• diger mesajlardan farkı ne mesela sana bi dosya felanmı gelmiş mesajda ben hiç böyle bir şeyle karşılaşmadım
  • hayır öle bişe yok.ama uzun mesajları öle gösterior.ve atamıyorum pcye.lütfen yardımcı olun EMS dio nasıl çözebilirim bu sorunu?bi programı felan var mı ayrıca pc studioyuda d900a ait olarak yüklemiştim
  • çözdüm saolun bu sorunu yaşayanlar için başka bir program buldum ve süper bişe herşeyi ve herşeyi aktarıosun pcne düzenlemeler yaparak...
  • quote:

Orjinalden alıntı: correct

çözdüm saolun bu sorunu yaşayanlar için başka bir program buldum ve süper bişe herşeyi ve herşeyi aktarıosun pcne düzenlemeler yaparak...

Merhaba programın adı nedir, ben de hafıza kartındaki resimleri göremiyorum :(
    Belki işime yarar.

http://forum.donanimhaber.com/m_24957666/mpage_1/key_//tm.htm#24957666
  • quote:

Orjinalden alıntı: PaRanoManYak

quote:

çözdüm saolun bu sorunu yaşayanlar için başka bir program buldum ve süper bişe herşeyi ve herşeyi aktarıosun pcne düzenlemeler yaparak...

Belki işime yarar.

my phone expolareri denemenizi tavsiye ederim forumda ararsanızda bulabilirsiniz

• ya bu samsung pc studioyu bende kullanıyorum ve bendede ayn hatayı veriyor(e900)su kullandığın programın adı neydi bizde faydalansak ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: PaRanoManYak

quote:

Belki işime yarar.

Yıllar öncesindeki bir konuyu canlandırmak istemezdim ama belirtilen bu sorunu çözebilecek program tavsiyeniz var mıdır acaba?

• yahu arkadaş böyle mesaj yazanlara KIL oluyroum. sorunu çözdüm diyorsun çok güzel ama nasıl çözdüğünü yazmamışsın. Demek senin meselen sadece kendinle alakalı başkası nasıl çözerse çözsün mantığıyla hareket ediyorsun....
  • Başına gelen için önemli bir sorun olduğu için hortlatıyorum konuyu yine ama benimde bu sıra çoklu mesajlar için yedekleme yapabilecek bir programa ihtiyacım var. telefonum d880 samsung. Yukarıda arkadaşın söylediği MyPhoneExplorer ı buldum fakat bu sadece sonyericsson ve androidli telefonlar içinmiş.

Samsung PC studio daki EMS mesajı hatasını nasıl çözeceğiz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: correct

nasıl çözdün akradaş aynı sorunu bedne yaşıyorum burda yaşayan arkadaşlarda var neden söylemiyosun onu anlamıyorum ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.