Şimdi Ara

PC Ses sorunsalı yardım lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
125
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar son dönemde pcden gelen ses sinsilesi acayip arttı artık sinirlerim bozulmaya başladı pcnin temizligi sık yapiyorum fakat artık kasadan mı bilemiyorum fazla ses yapiyor.sesi azaltma yolları varmıdır? ne gibi kontroller yapmaliyim? bunun hakkında yardımcı olursaniz sevinirim

p.s : pc günde 15+ saat açık bazen 1-2 hafta kapatmadıgım oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gielenberg -- 6 Ağustos 2005, 23:45:48 >

• Dostum önce sesin kaynağını bulman lazım.Power supply fanından mı,işlemci fanından mı yoksa kasa fanındanmı..?
    Duruma göre onları daha sessiz fanlar ile değiştirip,keyfine bakabilirsin...
  • fan sesleri bildigin deli ediyor dostum yarın sabah açıcam pcyi umarım hallederim yoksa deliricem
  • Bende aynı dertten muzdariptim.Ses cpu fanından geliyodu. Söktüm iyice temizledim ki okadar toz bende olsa bende bağırırmışım yani. Makina yağı damlattım biraz canavar gibi oldu. Riskli ama biraz cesaretle oluyomuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: darpa975

Bende aynı dertten muzdariptim.Ses cpu fanından geliyodu. Söktüm iyice temizledim ki okadar toz bende olsa bende bağırırmışım yani. Makina yağı damlattım biraz canavar gibi oldu. Riskli ama biraz cesaretle oluyomuş.

hmm bizdeki sans varken abi mümkün degil yagı damlatır elektrigi bi verdik mi al başına bela
  • Aman dikkat et gece gece çarpılısın. Gerçi sabah olmuş ama bize farketmez...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.