Şimdi Ara

[PC] PES 2012 ONLINE MASTER LIG ANA KONU (27. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.761
Cevap
13
Favori
308.340
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar konamiyle iletişime geçtim maille anlattım bana bunu gönderdiler adamlar banlıcak ama istedikleri bunlar aynen ss koyuyorum ss koyamıyorum yaa nasıl yapacaz özelliki kapatmışlar benim forum yöneticileri allah allah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rocky20034 -- 25 Ekim 2011; 20:05:24 >
  • maradona1980 adlı bir oyuncu var,kanser eder adamı,hep top çeviriyor,%70 ile oynuyor,maçın içine ediyor.
  • konaminin istedikleri ne hocam özelden atmayı dene bi bana..
  • quote:

Orijinalden alıntı: rocky20034

arkadaşlar konamiyle iletişime geçtim maille anlattım bana bunu gönderdiler adamlar banlıcak ama istedikleri bunlar aynen ss koyuyorum ss koyamıyorum yaa nasıl yapacaz özelliki kapatmışlar benim forum yöneticileri allah allah

Dostum, herhangi bir siteye ekran görüntüsünü yükle sonra o sitenin bağlantısını ver.

Örn; 666kb.com
  • arkadaslar dleirmek uzereyim..............

|||||||||||||||||||||||||||| nickli biri..kufur edicem 10 senedir uyeyim buraya ayip olur artik..
    su an son 10 mac tamamlama yuzdem % 10..
    olmaz boyle sey..
    silicem oyunu..
    allah askina biri soylesin ps3 versiyonunda da boyle hile olayi varmi..
    ne turnuvaya girebiliyorum ne bi mac tamamliyorum artik...
    cunku oyun tamamlama yuzdem cok dusuk oldugundan hep tamamlayamayanlarla karsilasiyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shafter

arkadaslar dleirmek uzereyim..............

|||||||||||||||||||||||||||| nickli biri..kufur edicem 10 senedir uyeyim buraya ayip olur artik..
    su an son 10 mac tamamlama yuzdem % 10..
    olmaz boyle sey..
    silicem oyunu..
    allah askina biri soylesin ps3 versiyonunda da boyle hile olayi varmi..
    ne turnuvaya girebiliyorum ne bi mac tamamliyorum artik...
    cunku oyun tamamlama yuzdem cok dusuk oldugundan hep tamamlayamayanlarla karsilasiyorum..

diyecek bişey bulamıyorum ben ya,büyük heveslerle belkide büyük zorluklarla para verilip oyun alıyoruz.ve şerefsizin birisi çıkıyor,tüm neşeni keyfini alıp götürüyor.Ben mesela iş yüzünden bazen çok geç geldiğim zamanlar oluyor,az bir sitrest atmak için oyuna giriyorum,ama şerefsizin birisi denk geliyor.tüm neşem keyfim kaçıyor. Bir oyun yüzünden değmez demeyin lütfen,ben yıllardır pes i online oynayan biriyim,benım tek sitrest attığım oyundur,ama son 2 sene içindeki oyunlarda maalesef bunuda bitirdiler,KONAMİ bu kadar basit bir sorunu nasıl halledemez oda ayrı üzücü bir durum ....
  • şu konami banlamak için ne istiyo arkadaşım bi söyle çünkü video,fotoraf ne istiyo bu gerizekalı konami göndermekten bıktım çok merak ediyorum ne istiyolar bi banlamak ceza vermek bukadar zormu ya..
  • quote:

Orijinalden alıntı: haviconi

quote:

Orijinalden alıntı: rocky20034

arkadaşlar konamiyle iletişime geçtim maille anlattım bana bunu gönderdiler adamlar banlıcak ama istedikleri bunlar aynen ss koyuyorum ss koyamıyorum yaa nasıl yapacaz özelliki kapatmışlar benim forum yöneticileri allah allah

Dostum, herhangi bir siteye ekran görüntüsünü yükle sonra o sitenin bağlantısını ver.

Örn; 666kb.com

yükledim kardeş isteyen burdan bakabilir hilecileri nasıl banlatabileceklerini görsünler
    http://666kb.com/i/by3v19a87u5yfbp93.jpg
  • şu lllllllllll nickli adi ezik şerefs,z banlansa nekadar mutlu olucam ya aq ibn,si..
  • Doğru düzgün galibiyet alamazken en faklı skorumu elde ettim :D

[PC] PES 2012 ONLINE MASTER LIG ANA KONU

geçekten benim için çok önemli bu gece bana ne oldu anlamadım ard arda 6 7 maç aldım dünya tersinemi döndü ney :D
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kiss-of-Death -- 13 Kasım 2011; 12:39:28 >
  • ya ben vall kafayı usutcem dumduz gidicem zor tutuyorum kendimii aq evladııı 390 puanı varya bagşantı kopardı adam 3 -0 kazandı senin gibi konaminin de bacısınaa sokiiiiiimim b wennnnn
  • Bende podolskiyi şiddetle tavsiye ediyorum 75 overal var ama adam akıyor :D Ayrıca bizim Sabri süper acayip hızlı dani alves yanında sönük kalır 3-4 kere kontrol ettim gerçekten bizim sabrimi diye gerçekten o :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leon420 -- 26 Ekim 2011; 0:48:04 >
  • Bu sene tam dedim bu sefer hilenin önüne geçtiler Fairplay falan olayı çok güzel olmuş bağlantı kopartırsanız sizin gibi bağlantı koparanlarla karşılarşırsınız netekim adam bağlantıyı koparıyor sizin maç tamamlama oranınızıda etkiliyor KONAMİ banane!!! Adam koparıyor banane!!! Benim maç tammalama oranımdan ne istiyorsun 300 maç yaptım 1 yada 2 kere kendi bağlantım koptu ondada yenik sayıldım en az 5 kişi ben önde iken bağlantı koparıp beni hükmen yendi 2 3 maçta sanırım karşı tarafın bağlantısı kopmuş ama oyun benim galibiyetimle tamamlamıştır Bunun akabinde 10 kişi kadarda bağlantıyı kopardı ama maç yapılmamış gösterdi şu an genel maç tamamlamada %93 küsür ile oynuyorum buda 18-19 maç bağlantım kopmuş demek ki.ama burdaki arkadaşları görünce hakikaten bende sinir oldum şimdi en azından arkadaşlarınız falan varsa onlarla dostluk maçı yada lobilerde falan maç yapabilirsiniz ve o topu şişirebilirsiniz diye düşünüyorum Bu tamamen konaminin saçmalığıdr kurunun yanında yaşta yanıyor malesef ingilizceyi iyi bilen arkadaşlar mail atsınlar aynı maili burda yayınlasınlar bu olaydan etkilenen etkilenmeyen arkadaş o maili atsın konamiye birlikten kuvvet doğar :)Bu arada bende maç yapıyordum 20 25 dakka önce yeniliyrodum bağlantı kesildi :) tekrar girmeye çalıştım ama server meşgul mypesten baktım hemen son maçım oynanmamış gözküyor acil bakım mı acep...
  • Orijinalden alıntı: herhangi1i

ya ben vall kafayı usutcem dumduz gidicem zor tutuyorum kendimii aq evladııı 387 puanı varya baglantı kopardı adam 3 -0 kazandı senin gibi cozum üretemeyen konamininde taaaaaaaaaaaaaa......... bu hile gercekten insanı buz gibi yapıyor oyundan yahuu 387 puanlı adam nasıl baglantı koparır ve oyunu kazanır bunu anlamıs degilim hazmedemiyorum.
  • Valla aynen 4-1 öndeyim diğer kullanıcı ile bağlantı kesildi diyor hükmen ona veriyor maçı 2011 de en azından bu durumlarda bağlantısı kesilmeye verirdi maçı iyice saçmalamışlar

Çıldıracam ya aynı adam final eleme turunda geldi bu sefer taktik ekranında kopardı bağlantıyı gene hükmen ona verdi....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leon420 -- 26 Ekim 2011; 2:03:58 >
  • arkadaşlar biri bana sağlam defans yapmayı öğretebilimi
  • @rocky20034

birebirde çalım yememek istiyosan R2+x e basarak defans yap. o zaman geri geri giderek adamın önünde duruyo. r2 yi bırakınca da hamle yapıyo. ilk baslarda daha kötü gelebilir ama alışınca birebirde adam geçemez. ama pas kesme falan tamamen tecrübe gerisi sana kalmış :)
  • bende pes 2011 var. her zaman oynuyorum ama artık sıkıldım. ben pes 2012 nerde ve ucuz bulabilirim samsun civarında olsa iyi olur.
  • 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.