Şimdi Ara

[PC] PES 2011 ONLINE MASTER LIG ANA KONU (132. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.767
Cevap
1
Favori
141.880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 130131132133134
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: haviconi

Yav PES 2012'de neredeyse herkese SÜRATLİ kartı eklemişler
    Millet pas yapamayınca "süratli" kartlı oyunculara yöneliyordu. Şimdi artık orta saha - forvet komple bunlarla dolacak

PES 2011 SÜRATLİ kartı olan oyuncular =>http://www.pesdb.net/pes2011/index.php?filter_S14=1&sort=Overall_rating&order=d

PES 2012 SÜRATLİ kartı olan oyuncular =>http://www.pesdb.net/pes2012/index.php?filter_S14=1&sort=Overall_rating&order=d

O değil ben de mecbur kalacağım bunları almaya :S

Önüne gelene koymuşlar pato,lavezzi , miccoli , hele a. sanchez tutulmaz artık , quaresma da yok ayiptir dia da bile var .

• quote:

Orijinalden alıntı: midpoint

bayadır oynamıyordum dün tekrar yükledim kadrolar güncellenmiş , defans biraz değişmiş sanki eskiden defans ile topu çıkartmaya çalıştığında direk iler dikiyordu şimdi korner yada taça atıyor güzel olmuş havadan ara pasları yada uzun toplar atabiliyorsun artık

fakat gelelim oyunu bırakmamın sebebine hala hiç bir şey değişmemiş hala bağlantıyı koparabiliyorlar yazık gerçekten yazık turnuvalara girmekten korkuyorum eskiden ne güzel turnuvalar dolu olurdu şimdi bakıyorum 2-3 kişi var hep ve ne olduklarıda genelde belli
    eskisi gibide insanın uğraşaşsı gelmiyor isimleri yaz vs kim hileci kim değil şöyle bir genel olarak ilk 20 baktım D1 de hepsi +70/70 yapmış helal olsun

neyse umarım 2012 bu hatayı düzeltirler de adam gibi maç atarız

Bu arada D1 de ilk sıraya oynuyon maşallahın var en son gördüğümde 87/87 yapmışın çok büyük performans (!) tebrik ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: xavmesron6107

quote:

Orijinalden alıntı: angelsbjk

quote:

Orijinalden alıntı: xavmesron6107

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: seyyah5525

quote:

bu vodafone vodemmidir ne halttır zorvolkanla maç yapalım dedik maçın başında bağlantı kalitesi meselesi çıktı koptu maç bi daha başladık yine koptu anasını satayım binada daha telekom kutusu yok mecburen bunla bağlanıyorum bazen dona dona bazen akıcı ama genelde çok yavaş bi şekilde oynayabiliyorum ama bağlantı koparacak kadar yavaşlaması çileden çıkarıyor adamı bi de reklamı var ya vodafonle sınırsız eğlence hızlı internet falan allahlarından bulsunlar ramazan ramazan

zorvolkan benım ,senınle yapamadık 1 maç bağlantı koparılmış gibi oluyo ve kalite düşmesi yüzünde maç iptal ediliyo,ben ilk başta sen yaptın sandım ama dediğin gibi senın bağlantındanmış kusura bakma...

rica ederim sen kusura bakma allah bu vodafone'un diyesim geliyo sürekli neyse ki bir haftaya kadar ttnet gelecek apartmana az evvel zaten sunucu kapalıydı açıldı girdim ouna ilk maçı açtım sunucuyla bağlantı kesildi abi ne maça giriş ücreti kaldı ne puan 16 puan kesmiş ki rakip d1'di bi daha bağlantım bağlantı kalitesi kötüleşti maç iptal oldu ya akşama kadar çalış akşam bi maç yapayım de süper internet vodafone engel olsun sana gel de uyuz olma

kardes sen jet modem ler var onlarlamı oynuyosn oyunu ??

aynen jett vınn vodem hepsi aynı markalar "operatörler" farklı sadece vodafone'a bi mail attım ağzıma ne geldiyse söyledim durmadan arıyoelar mail atıyorlar kapatmayayım diye ama nafile tnet bağlandı bile

kardes bende jet modem alcaktım.adamlara sordum dedılerkı ilk 2 saat sorunsuz oynarsın ondan snra oyuna gelmez dedıler surekli donar dediler bende almadm...iyikide almamsım oynayan arkadaslarım var hepsi sikayetci...

Arkadaşa aynen katılıyorum bendede vodem var genelde bağlantı kötü oluyo millet lagger deyip duruyo derdimi anlatamıyorum ben yapmıyorum bağlantıdan diyorum Türkler bile inanmıyor. Kopma çok fazla olmuyor ama bazan bayağı çok takılıyor. Sinir olmamak elde değil. Millet lagger diyoya lag olunca iki tarafada olmuyormu ki?

• LEVENTOZ isimli arkadaşı buraya daha önce taşımıştım. Hileci diye...
    Ama uzun uzun uzun bir aradan sonra karşılaştığımızda topunun şişik olduğunu gördüm. Sanırım artık kaçmıyor diyerek maça başladım...
    Evet kaçmadı sağolsun, güzel bir maç ve gelir oldu
    Sanırım kendi gelir rekorumu kırdım...

[PC] PES 2011 ONLINE MASTER LIG ANA KONU
  • Evettt kaçan bi O.Ç daha denk geldi "bboyenqin" adında biri

Bi de yüzsüz yüzsüz sen benim maçımda kaçtın ben de aynısını yapıyorum diyor Elemana burayı söyledim, kaçmadım kaçana da çok sövdüm diye. Adam yemeye alışmış; "yaz banane" diyor.

Google'ye sordum face'de "Engin Büşra" diye çıktı y...şak.
    http://tr-tr.facebook.com/pages/Pes-2011-Online-T%C3%BCrkiye/229200087095277?sk=wall

• geçen günlerde HOVİCONİ nick li arkadaş la denk geldik.. tam d1 e yeni çıktığım gündü tam gazla gidiyordum.. tam seri yapmaya niyetlenmişken arkadaş bozguna uğrattı beni.. kadrosu benden kötü olmasına ve d2. de olmasına rağmen çok baskılı bi oyun çıkardı..maçın büyük bölümü orta sahayı geçemedim:D sonuç: 2-1 yenildim arkadaşı başarılı ve fairplay futbolundan dolayı tebrik ediyorum..ama bişeye değinmeden geçemiycem kadromdaki oyuncularımın formları ortalama 7 olmasına rağmen o maçta 5-6 tane mor oyuncum vardı ilk defa böle bişey denk geldi..ama yenilmem çok uğurlu geldi bana ondan sonra hiç maç kaybetmedim şu an ilk 100 lerdeyim:D

• Bu zamana kadar kazandıgım en yuksek para,daha üstünü kazanan arkadaşlar varmı acaba?
  • quote:

Bu zamana kadar kazandıgım en yuksek para,daha üstünü kazanan arkadaşlar varmı acaba?

Burası çoktandır durgun canlandirmak lazim

Bu arada bu hileciler yüzünden topum söndü durmadan düşük seviye adamlar geliyor bu top nasıl şişer arkadaşlar....?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neolampr -- 10 Eylül 2011; 10:43:53 >

• eğer fenerliyseniz bu adamla oynamayın fenere sövüyor habire

• Eğer fenerliyseniz bu adamla oynamayın fb ye sayıyo sinir ediyo sizi

• quote:

Orijinalden alıntı: neolampr

quote:

Bu zamana kadar kazandıgım en yuksek para,daha üstünü kazanan arkadaşlar varmı acaba?

Burası çoktandır durgun canlandirmak lazim

Bu arada bu hileciler yüzünden topum söndü durmadan düşük seviye adamlar geliyor bu top nasıl şişer arkadaşlar....?

Devamlı bağlantı kesilmeyen maçlar yapman lazım ve oynarken bağlantınında kesilmemesi lazım aslında hile yapanları bağlantıy kestiğinde senin bağlantını etkilemiyor yalınız senin top sönükse sanırım etkiliyor bendimde hatlarda bir sorun olmuştu bi akşam 3-4 maç bağlantım kopmuştu tam şişiryorum topu bir hileci geliyor bağlantıy kesiyor beni top bir kademe iniyordu hele tam ezikse uğraş dur şişirmek için topu pes 10da öyle olmuştu Allaha şükür pes11de öyle birşey olmadı :D

• Peslord yaptığın ayıp oyuna başladığım daha 1 hafta oldu 2 kez seninle karşılaştım ikisindede bağlantı koparıp hile yaptın yazıklar olsun sana emeğe hiçmi saygın yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: spor2008

Peslord yaptığın ayıp oyuna başladığım daha 1 hafta oldu 2 kez seninle karşılaştım ikisindede bağlantı koparıp hile yaptın yazıklar olsun sana emeğe hiçmi saygın yok

Ya sorma bizim @rocky20034 (Peslord); daha önce buradan olsun, online lig için GRUP MSN'den olsun tanışıklığımız olmasına rağmen ana ligde birbirimize denk geldiğimiz anda bağlantıyı kopardı 2 sefer
    Sanırım derslerden dolayı kafa iyice bunaldı, daha fazla dağılmak istemediği için yenilince veya yenilme ihtimali ortaya çıkınca bağlantıyı koparıyor Ne deyim hırs işte, insana olmadık şeyler yaptırabiliyor...

• Hay arkadaş bu sönük top ne kadar kötüymüş yaw bütün hileciler beni buldu bugün etmediğim küfür kalmadı önüne gelen bağlantıyı kopardı sinirden duvara yumruk attım elim şiş hala , top tam şişti derken internetim kesildi yine başa döndük lanet olsun bu hileyi çıkaran piçlere ...
  • Arkadaşlar drogba tarzında maximum 5 m ye kadar bir forvet önerebilirmisiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: neolampr

Hay arkadaş bu sönük top ne kadar kötüymüş yaw bütün hileciler beni buldu bugün etmediğim küfür kalmadı önüne gelen bağlantıyı kopardı sinirden duvara yumruk attım elim şiş hala , top tam şişti derken internetim kesildi yine başa döndük lanet olsun bu hileyi çıkaran piçlere ...

Patron rakibin dili "Türkçe" seçerek bizlerle karşılaşmayı dene...
    En azından topun şişene kadar bu şekilde devam edebilirsen daha sonra normale dönersin.

Yada GRUP MSN: group1207773@groupsim.com
    buraya gel, buradaki arkadaşlarla ister ALO'da ister Türk sunucularında (maç odalarında) normal takımlarla maç ayarla o şekilde topu şişir.

• arkadaşlar bu top şişirme olayı nedir anlayamadım?
  • topu şişirme pek bi anlam ifade etmiyor aslında özellikle pes2012'ye az bi zaman kaldığını düşünürsek olayı ne dersen ne kadar bağlantın koparsa maç sırasında ama rakip ama senden dolayı topun patlakmış gibi görünür "top" simgesi bağlantı kaliteni belli eder kitapçığın son sayfasında yazıyordu herhalde
  • arkadaşlar öncelikle merhaba.netlimiter programı ile ps3tede pes oynarken koparabiliyomuyuz maçı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: frhtoztrk

arkadaşlar öncelikle merhaba.netlimiter programı ile ps3tede pes oynarken koparabiliyomuyuz maçı ?

Ne gerek var hacı... Sende mi hileci olacaksın yoksa.

Arada yolunu şaşırıp buraya gelen PS3 kullanıcıları birilerinin bir şekilde bağlantıyı koparabildiğini söylüyordu ama nasıl oluyor bilmiyoruz.
  • 
Sayfa: önceki 130131132133134
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.