Şimdi Ara

[PC] PES 2011 ONLINE MASTER LIG ANA KONU (130. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2.768
Cevap
1
Favori
141.879
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: emce canbay

şu an itibarı ile oyuna online oyuna giremiyorum giren varsa yazsın sorun bendemi bileyim.....

Sunucu kapalı, muhtemelen gece 01.00'a doğru açılacak...
  • quote:

Orijinalden alıntı: neolampr

quote:

Orijinalden alıntı: bLack §hadow§
    Benzer düzey seninle aynı klansmandakiler demek. Benzer seçtiğinde de kesin olarak aynı klansmandan biri geleceğinin garantisi yok tabii.
    Uzun süre aynı düzeyde adam bulamazsa, alt ve üst klansmanlardan rakiplerle de eşleştirebilir.

Cevap için çok sağol yarın ilk işim benzer düzey olarak ayarlamak artık d5 default kadro ile karşılaşmak yok insanı delirtiyorlar ....

Bence akşam bu saatlerde arada sırada
    ANA LİG HIZLI MAÇ => Herhangi
    RAKİBİN DİLİ => Türkçe'yi seçin

karşınıza Türk çıksın. Ben öyle yapıyorum çoğunlukla 1 - 2 kişi sağlam 1 - 2 kişi de hileci olmak üzere asgari 3 - 5 maç yapıyorum :)
    Hatta karşılaşmak istediğiniz birisi varsa bu işlemi onunla aynı anda yapın %90 denk geliyorsunuz.

Başka bir arkadaşla 2 sefer denedik ve ikisi de oldu :)

• quote:

Orijinalden alıntı: haviconi

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bLack §hadow§
    Benzer düzey seninle aynı klansmandakiler demek. Benzer seçtiğinde de kesin olarak aynı klansmandan biri geleceğinin garantisi yok tabii.
    Uzun süre aynı düzeyde adam bulamazsa, alt ve üst klansmanlardan rakiplerle de eşleştirebilir.

Cevap için çok sağol yarın ilk işim benzer düzey olarak ayarlamak artık d5 default kadro ile karşılaşmak yok insanı delirtiyorlar ....

Bence akşam bu saatlerde arada sırada
    ANA LİG HIZLI MAÇ => Herhangi
    RAKİBİN DİLİ => Türkçe'yi seçin

karşınıza Türk çıksın. Ben öyle yapıyorum çoğunlukla 1 - 2 kişi sağlam 1 - 2 kişi de hileci olmak üzere asgari 3 - 5 maç yapıyorum :)
    Hatta karşılaşmak istediğiniz birisi varsa bu işlemi onunla aynı anda yapın %90 denk geliyorsunuz.

Başka bir arkadaşla 2 sefer denedik ve ikisi de oldu :)

hocam çok sağol bilgilendirmeniz için teşekkürler...

• quote:

Orijinalden alıntı: seyyah5525

quote:

Orijinalden alıntı: angelsbjk

bu vodafone vodemmidir ne halttır zorvolkanla maç yapalım dedik maçın başında bağlantı kalitesi meselesi çıktı koptu maç bi daha başladık yine koptu anasını satayım binada daha telekom kutusu yok mecburen bunla bağlanıyorum bazen dona dona bazen akıcı ama genelde çok yavaş bi şekilde oynayabiliyorum ama bağlantı koparacak kadar yavaşlaması çileden çıkarıyor adamı bi de reklamı var ya vodafonle sınırsız eğlence hızlı internet falan allahlarından bulsunlar ramazan ramazan

zorvolkan benım ,senınle yapamadık 1 maç bağlantı koparılmış gibi oluyo ve kalite düşmesi yüzünde maç iptal ediliyo,ben ilk başta sen yaptın sandım ama dediğin gibi senın bağlantındanmış kusura bakma...

rica ederim sen kusura bakma allah bu vodafone'un diyesim geliyo sürekli neyse ki bir haftaya kadar ttnet gelecek apartmana az evvel zaten sunucu kapalıydı açıldı girdim ouna ilk maçı açtım sunucuyla bağlantı kesildi abi ne maça giriş ücreti kaldı ne puan 16 puan kesmiş ki rakip d1'di bi daha bağlantım bağlantı kalitesi kötüleşti maç iptal oldu ya akşama kadar çalış akşam bi maç yapayım de süper internet vodafone engel olsun sana gel de uyuz olma

• Neymar11 isimli dallama 20 dakkadir bekletiyo sabredicem bakalim ne olacak ....

[PC] PES 2011 ONLINE MASTER LIG ANA KONU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neolampr -- 16 Ağustos 2011; 14:08:25 >
  • quote:

Neymar11 isimli dallama 20 dakkadir bekletiyo sabredicem bakalim ne olacak ....

Şerefsiz bol yapacak bişi yok :)
  • dünden beri bağlanamıyorum pes online.
    şu an itibarı ile bağlanan varsa söylesin baştan kurucam oyunu yoksa...
  • quote:

Orijinalden alıntı: emce canbay

dünden beri bağlanamıyorum pes online.
    şu an itibarı ile bağlanan varsa söylesin baştan kurucam oyunu yoksa...

bugün gündüz oynadım.akşam henüz girmedim bi sorun yoktu..
  • herkeze selamlar bende bir pes11(pc) oyuncusu olarak bu konu başlığının altındaki konuşmaları uzun zamandır takip ediyordum... bugün kayıt olmak nasip oldu foruma valla ne diyeyim pes id'ye kayıt olurken bu kadar zorlanmamıştım aslında daha önce kayıt olmuşum ama bir türlü aktivasyon edemedim şu an şehir dışında olduğum için kıytırık avea jetle bağlanmak durumunda kaldım vodemle pes oynayan arkadaş gene bağlanabilmiş ve en azında oynayabilmiş ,değil avea jetle pes 11 online bağlanmak video bile seyretmek işkence....Evet dönelim asıl konumuza PES 11 ONLİNE... LANET OLSUN İÇİMDEKİ PES 11 ONLİNE SEVGİSİNE lafi bile eminim benim gibi oyuncuların online oynarken neler çektiğini ama bir türlüde bu meretten vazgecemediğinin dile gelmiş hali olsa gerek....
  • işte insanı çileden çıkartan benim online da yaşadığım sorunlar şöyle
    1-hilenin suyunu çıkartmaları:hilecilere alıştık gün geçmiyor ki bir hileciyle karşılaşmayalım artık onlarıda takan yok 2-3 tane yedikleri zaman arklarına bakmadan kaçıyorlar ama eşleşme ekranında oyunu donduran ernest adlı kod adı o.ç olan insanlıktan nasıbini almamış zavallı yaratık tam 50 dakka oyunu bekletiyor bu konuda yardımınızı bekliyorum arkadaşlar...2-sanki zaman zaman oyun taraf tutuyor 25 şutun bir tanesi gol olmaz mı ya!özelliklede bütçesi düşük oyuncularla karşı karşıya gelince oluyor bu durum 3-konamini serverları pes 10 göre daha iyi olsada oyundaki lag insanı sinir ediyor umarım pes 12 çıkınca serverlar rahatlar da adam gibi top oynarız

• şu anlık aklıma gelen bunlar 207m kadrom var d2 ye demir atmış durumdayım iddia ediyorum türkiyenin en iyi oyuncusu benim (giresunluya gönderme)oyun içi takma adım TORQUE sanırım haviconi ile bir kaç maç yapmıştık ama skoru hatırlamıyorum artık kupalara girmiyorum maç giriş ücreti 2m civarı kupayı almanız lazım ki bu hileciler varken çok zor hızlı maç en iyisi 10 dakka maçı çevirmek son dakka golü atmak içinde ideal bir zaman (zaman zaman fark yediğimde bitsin diye bakıyorum o ayrı) online oynarken sorun yaşayan arkadaşlarada bir tavsiyem var mutlaka port açın youtube nasıl izlenir diye googledan arattırın ordan resimli port açma anlatımı var (you tube kapalıydı o zamanlar) maç eşleme ekranına ortalama 2 dakkada oyuncu düşüyor karşınıza bu konuda yaşamışlığım var ..istanbula dönünce kadrom ve istatistiki bilgileri burada sizinle paylaşmak istiyorum bu arada analig kadrolarıyla communnity yapılabiliyor mu burda zaman zaman yapmış olduğunuz konuşmlarda bunu algıladım transfer yapmak yok gibi kurallarınız var umarım bizde aramızda böyle maçlar yapabiliriz....

• quote:

Neymar11 isimli dallama 20 dakkadir bekletiyo sabredicem bakalim ne olacak ....

kardes o adam tam bi serefsiz banada denk gelıyor herkese soyluyorum arkadaslar cıkmayın sabredın ... turnuvalarda 9 puan alamasınlar
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: seyyah5525

quote:

bu vodafone vodemmidir ne halttır zorvolkanla maç yapalım dedik maçın başında bağlantı kalitesi meselesi çıktı koptu maç bi daha başladık yine koptu anasını satayım binada daha telekom kutusu yok mecburen bunla bağlanıyorum bazen dona dona bazen akıcı ama genelde çok yavaş bi şekilde oynayabiliyorum ama bağlantı koparacak kadar yavaşlaması çileden çıkarıyor adamı bi de reklamı var ya vodafonle sınırsız eğlence hızlı internet falan allahlarından bulsunlar ramazan ramazan

zorvolkan benım ,senınle yapamadık 1 maç bağlantı koparılmış gibi oluyo ve kalite düşmesi yüzünde maç iptal ediliyo,ben ilk başta sen yaptın sandım ama dediğin gibi senın bağlantındanmış kusura bakma...

rica ederim sen kusura bakma allah bu vodafone'un diyesim geliyo sürekli neyse ki bir haftaya kadar ttnet gelecek apartmana az evvel zaten sunucu kapalıydı açıldı girdim ouna ilk maçı açtım sunucuyla bağlantı kesildi abi ne maça giriş ücreti kaldı ne puan 16 puan kesmiş ki rakip d1'di bi daha bağlantım bağlantı kalitesi kötüleşti maç iptal oldu ya akşama kadar çalış akşam bi maç yapayım de süper internet vodafone engel olsun sana gel de uyuz olma

kardes sen jet modem ler var onlarlamı oynuyosn oyunu ??

• beyler bir sorum olacak hızlı maç yaparken eşleşme olduktan sonra maçı iptal etme şansımız var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolga_uzun_

beyler bir sorum olacak hızlı maç yaparken eşleşme olduktan sonra maçı iptal etme şansımız var mı ?

Benim bildiğim yok ilk anda eşleşme olduğunda yani ilk birkaç saniye içinde belki olabilir ;

Benimde bi sorum var ALO futbolcularının güncel fiyatlarını görebildiğimiz bir site var mı ?
  • pes 2011 gerçekten çok müthiş hergün saatlerce oynuyorum :P
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uploadhazee

pes 2011 gerçekten çok müthiş hergün saatlerce oynuyorum :P

güzel espri :)) şaka bi yana artık oyunun sıkıntıları iyice gözüme batmaya başladı.uzun süre oynayınca gerçekten çok uzak bi oyun olduğunu fark ediyo insan..
    konami de bunun farkına varır inşallah.belli başlı sıkıntılar..

1)oyunun vazgeçilmez hatası kalceilerin çıkarken kanat toplarında kapattığı köşeyi açması..
    2)seken topların hepsine havada vole vurma isteği..(nedense sadece rakip sahada oluo onu becerebiliolar)
    3)julio cesar,van der sar gibi topu yandan degaj yapan kalceilerin ilahi güçle topu dışarı kadar dikmesi...
    4)kornerlerde ayağa top çıkınca direk dibindeki arkadaşın ileri çıkmayıp ofsaytı bozması...
    5)arkadan yapılan bütün faullerin sarı kartla geçiştirilmesi
    6)ceza sahasında oyuncunun önüne yapılan yatarak kaymaların penaltı verilmesi..

daha yazsam dünyalar olur.... :))))

bunların herkes farkında yine de yazmak istedm öyle....

• hakemler tam bir facia zaten pes 2010da çok dengeliydi her yatarak yaptığım müdahalede tereyağından kıl çeker gibi topa sahip oluyordum 2011 de adam üzerinize geliyor sizde karambole topa vuruyorsunuz adam size takılıyor ah! oda ne rakip takımın lehine bir faul düdüğü .En komiğide ceza sahası içinde orta yaptınız top size doğru geliyor şut tuşuna bastınız adamnız uçarak kafa ile topa müdahale etmek istedi ama ne oldu ? önünüzdeki defans oyuncusu bu uçarak hamle yaptığınız durumla sarsıldı bir düdük daha ... Kalecilerin çaprz pozisyonda doğru pozisyonu alamaması da bir facia hileciler ve oyunun online akıcı olmamasını hiç saymıyorum bile herşeye rağmen pes! artık desemde son sözüm gene pes ....
  • beyler max 2300 e bir orta saha veya ofansif orta saha önerirmisiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolga_uzun_

beyler max 2300 e bir orta saha veya ofansif orta saha önerirmisiniz ?

Cahill ...
  • 
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.