Şimdi Ara

PC'niz Yeterince 'GÜVENDEMİ'?? ÖLÇÜN !! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
0
Favori
4.683
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Buda benim PC'nin sonuçları.Bütün herşey %100.Sadece üçüncü %75 ama onun nedeni Internet Explorer değil Mozilla Firefox kullanmam.Yoksa oda %100 olurdu.

İşletim Sistemi:Windows XP PRO

Yüklü Programlar :

1-BitDefender 9 Internet Security (Firewall,Anti-Virus,Anti-spyware,Anti-Spam)

2-Ad-Aware 1.06 SE Professional.

Korkun benden virüsler,trojanlar,spylar.....

PC'niz Yeterince 'GÜVENDEMİ'?? ÖLÇÜN !!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rietveld -- 16 Haziran 2006; 21:27:09 >

• Programı kurabilsem deneyeceğim ama malesef her seferinde aşağıdaki uyarı mesajını veriyor (her iki linkten indikdiklerim). kuruluma devam ettirdiğim taktirde de, programı başlatmaya çalıştığmda; PCSecurityTest.exe dosyasını bulamadığı uyrısını veriyor. kurulum dosyasının adını o şekilde değiştirerek te kurmayı denedim ama değişen hiçbir şey olmadı.

• "Boldshark" PC'nde yüklü olan Anti-Virus programını kapat öyle yükle.Sonuçta program test etmek için birkaç tane virus,spy falan yüklüyor o yüzden program izin vermiyor yüklenmesine.Dediğim gibi Anti-Virus programını kapatarak yükle.Ben öyle yaptım oldu.Sonrada test yaptım yukarıdaki sonuçları verdi.Baya güvenlikli benim PC.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rietveld -- 16 Haziran 2006; 22:11:22 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Rietveld

"Boldshark" PC'nde yüklü olan Anti-Virus programını kapat öyle yükle.Sonuçta program test etmek için birkaç tane virus,spy falan yüklüyor o yüzden program izin vermiyor yüklenmesine.Dediğim gibi Anti-Virus programını kapatarak yükle.Ben öyle yaptım oldu.Sonrada test yaptım yukarıdaki sonuçları verdi.Baya güvenlikli benim PC.

Popup blocker'a varana kadar bütün güvenlik programlarını ve uygulamalarını kapattım (arka planda çalışanlar dahil ---> Görev Yöneticisi'nden)....Ama değişen hiçbir şey olmadı :(

Senin sistem gayet güvenlikli görünüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boldshark -- 16 Haziran 2006; 22:31:28 >

• quote:

Orjinalden alıntı: Rietveld

Buda benim PC'nin sonuçları.Bütün herşey %100.Sadece üçüncü %75 ama onun nedeni Internet Explorer değil Mozilla Firefox kullanmam.Yoksa oda %100 olurdu.

İşletim Sistemi:Windows XP PRO

Yüklü Programlar :

1-BitDefender 9 Internet Security (Firewall,Anti-Virus,Anti-spyware,Anti-Spam)

2-Ad-Aware 1.06 SE Professional.

Korkun benden virüsler,trojanlar,spylar.....

dostum sistemi çok kasmıyor dimi..?

• Vallahi "Boldshark" bilmiyorum.Benimde BitDefender Internet Security 9 izin vermiyordu yüklenmesine.Onu kapatarak yükledim oldu.

"Chiller" sistem kasma diye birşey yok.Zaten birkere kullanıyorsun programı oda 5-6 dakika falan sürüyor.Yanlız program test yaparken başka birşey çalıştırma yeter.Ama Anti-Virus,Anti-Spyware gibi programlar açık olmalı.Tabi Firewall'da açık olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rietveld -- 16 Haziran 2006; 22:37:26 >
  • ARkadaşlar bu test biraz dandık haberınız olsun:).
  • @can ında dediği gibi bu programdaki virusler test virüsü olup tamamen zararsızdır..
    Programın verdiği sonuçlarla ilgili yorum yapamıyorum, ama fikir vermesi için ideal..

quote:

Orjinalden alıntı: CaN®

eicar test virüsüdür.

www.eicar.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technics -- 17 Haziran 2006; 0:18:52 >
  • sendekiyle aynı sonuçlar çıktı...
  • pc güvenli mi diye bakalım derken saldırıya uğradık bea iyi ki nod32 ve superspyware var...
  • Yüklemeyin Programı.
    System32 içine girip virus bulaştırıyor.Ayrıca konu hortlamış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi katastrof54 -- 29 Haziran 2007; 16:00:18 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: katastrof54

Yüklemeyin Programı.
    System32 içine girip virus bulaştırıyor.Ayrıca konu hortlamış.

Yıllardan beri bu forumdayz neyin nekadar güvenilir olduğunu neyin paylaşılacağını biliriz...
    Yazılım güvenliği zararsız test virüsleri ile sınıyor diye biz 1000kere yazdık, siz okumaya üşeniyorsunuz, bari insanları yanlış yönlendirmeyin sınırlı bilgilerinizle

quote:

Orjinalden alıntı: CaN®

eicar test virüsüdür.

www.eicar.com

•  PC'niz Yeterince 'GÜVENDEMİ'?? ÖLÇÜN !!

• işletim sistemi windows xp sp2
    1)avast 4.8 home
    2)spyware terminator
    3)windows defender

• Güvende güvende nod32 var sonuçta
  • Sistemi tarattım sonuç bu nedir bu kasper ikaz verdi??

• "NOD32 final" virüs olarak gördü

ve sonuç (: Noldu şimdi :S Sp2, NOd32 full final orginal, üstüne üstük kaldırmak istesemde ve kaldıramasamda avast var :S

TAVSIYELERINIZ NELERDIR :S

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi REDKAYA -- 18 Haziran 2008; 5:34:44 >

• arkadaşlar
    önce program sisteme virüsleri trojanları salıyor homepage i değiştirmeye çalışıyor.. sistemin tepkisini ölçüyor. sonradan verdiği zararı temizliyor tabii ki
    "Fictitious infected files cleaned" dediği bu..yaptığım b.ku temizledim diyor.

Vista
    Nod32 3.0
    superantispyware

• beş para etmez bi prog.
  • bende her şey %100 çıktı sadece nod 32 3.0.6 var
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.