Şimdi Ara

PC me Hiçbir Şekilde Mac Os X Kuramadım. Hangi Mac OS u Kurmalıyım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
737
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba Arkadaşlar ben PC me Mac OX X Snow leopard kurmak istiyorum ancak hangi Mac OS X indirdiysem kuramadim. Ben hangi Mac OS X snow leopardi Indirmeliyim ki PC ye kurulsun?

iAtkos ve iDeneb olayı varmış hangisi benim Pc me uyumlu karar veremedim.

PC min tüm teknik özellikleri ;http://www.vatanbilgisayar.com/toshiba-l675-119-l675-119-core-i5-460m-2.53ghz-4gb-640gb-17.3-1024mb-hd5650-dvdrw-cam-bt-w7pre/productdetails.aspx?I_ID=50869

Pc Başlıca özellikleri

Ati Hd 5650 ekran kartı
    i5 M460 2.53 GHZ işlemci
    4Gb Ram

Yardiminizi Bekliyorum, Bilgisayarı yeni aldım ve Mac Os kurabilmek için almıştım zaten.

Birde Mac Os kurduktan sonra Mac in içine sanal XP veya Win 7 Kurabilirmiyim? Benim sistemim bunu kaldırırmı yada ne kadar performanslı çalışır?

Teşekkür ederi
    m.

• Birileri yardımcı olursa çok memnun olurum. Şimdiden Teşekkürler.
  • leopard ı bosver. mac osx lion kur
  • quote:

Orijinalden alıntı: fastandfurious-rc

leopard ı bosver. mac osx lion kur

rica etsem nedenlerini açıklarmısınız?

Birde iDeneb mi iatkos mu yani hangi modifiyeli kurulum u yapmam lazım?
  • quote:

evet bende kurmayı düşünüorumda..

siz arkadaşın sorunusa cvp değilde öneri yazmışsınız nedenini de belirtmeden.

yani paylaşacağınız bir bilgi var ise paylaşın bizde faydalanalım ama paylaşma niyetinde değilde sadece ben önerimi yapayım havamı atayım diyorsanız olmadı.

daha açık konuşmak gerekirse ben şu an yaptığınızdan sizin bu konu hakkında bir şey bilmediğizi düşünüyorum.

ya da mac osx lion kullanan ama nasıl kurulduğunu bilmeyen birisi olduğunuzu düşünüyorum.

veya zahmet edipte yazmak istemediğinizden bir paylaşımda bulunmadığınızıda düşünebiliriz

veya mac osx lion kurulumu için gerekli bilgileri derliyorsunuz daha sonra yazacaksınız ilk başta kısa bir öneriyle geçiştirdiniz.

lütfen söyleyin hangisi ?

ama benim sizin hakkınızdaki bu düşüncelerim asla sizin konu hakkında bir şey bilmediğinizi göstermez tam aksine ben yanılıyorda olabilirim

şimdi yardımcı olacak mısınız?

• quote:

Orijinalden alıntı: gerbera

quote:

evet bende kurmayı düşünüorumda..

siz arkadaşın sorunusa cvp değilde öneri yazmışsınız nedenini de belirtmeden.

yani paylaşacağınız bir bilgi var ise paylaşın bizde faydalanalım ama paylaşma niyetinde değilde sadece ben önerimi yapayım havamı atayım diyorsanız olmadı.

daha açık konuşmak gerekirse ben şu an yaptığınızdan sizin bu konu hakkında bir şey bilmediğizi düşünüyorum.

ya da mac osx lion kullanan ama nasıl kurulduğunu bilmeyen birisi olduğunuzu düşünüyorum.

veya zahmet edipte yazmak istemediğinizden bir paylaşımda bulunmadığınızıda düşünebiliriz

veya mac osx lion kurulumu için gerekli bilgileri derliyorsunuz daha sonra yazacaksınız ilk başta kısa bir öneriyle geçiştirdiniz.

lütfen söyleyin hangisi ?

ama benim sizin hakkınızdaki bu düşüncelerim asla sizin konu hakkında bir şey bilmediğinizi göstermez tam aksine ben yanılıyorda olabilirim

şimdi yardımcı olacak mısınız?

Değerli yorumunuz için teşekkür ederim.

Bu şekilde nedenini açıklamadan öneri yapanların gerçekten konu hakkında bilgisi varmıdır tartışılır.

___

@ fastandfurious-rc
    Madem Mac Osx Lion önerdiniz onu nasıl kuracağımıda anlatırmısınız? Yani indirmem gereken bir torrent linki verseniz de yeterli, yukarıda özelliklerini verdiğim PC mde çalışacaksa bir torrent linki rica edeyim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.