Şimdi Ara

PC ısıdan kapanıyor [ÇÖZÜLDÜ]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bilgisayarda internetten HD film izlerken ve ya Rappelz gibi grafikli oyunlar oynarken, 2-3 farklı program çalışırken yaklaşık 10 dakika sonra PC kendini kapatıyor. İçini açıp donanımlara dokunduğumda PSU, HDD ve CPU Cooler en çok ısınanlardan diğerleride çok ısınıyor. Ama CPU Cooler Ejderha alevine maruz kalmış gibi sıcak. Coolerı çıkartıp macununa baktım, yenilenmesi gerek. Ama diğer donanımlar. Büyük ihtimal ısıdan kaynaklanıyor kapanma sorunu fakat bütün donanımların ısınmasının nedeni ne olabilir? Resimide sadece Chrome açıkken bu yazıyı yazarken çektim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ned. -- 11 Temmuz 2014; 14:05:56 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Ned.

Bilgisayarda internetten HD film izlerken ve ya Rappelz gibi grafikli oyunlar oynarken, 2-3 farklı program çalışırken yaklaşık 10 dakika sonra PC kendini kapatıyor. İçini açıp donanımlara dokunduğumda PSU, HDD ve CPU Cooler en çok ısınanlardan diğerleride çok ısınıyor. Ama CPU Cooler Ejderha alevine maruz kalmış gibi sıcak. Coolerı çıkartıp macununa baktım, yenilenmesi gerek. Ama diğer donanımlar. Büyük ihtimal ısıdan kaynaklanıyor kapanma sorunu fakat bütün donanımların ısınmasının nedeni ne olabilir? Resimide sadece Chrome açıkken bu yazıyı yazarken çektim

Islemciniz cok isinmis termal macun yenilemesi ypmnz lazm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam yazıyı dikkatli oku onu bende anladım da. Diğer donanımların ısınma nedeni ne?
  • fanın bozulmuştur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ned.

Hocam yazıyı dikkatli oku onu bende anladım da. Diğer donanımların ısınma nedeni ne?

Sicak havalar bakin bi kasa ici havalandirmaniz nasil egzos faninizi temizleyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ofis PCside, Egzoz fanı yok ondan kaynaklanıyodur o zaman. Ben gidip macunu yenileyip egzoz fanı alayım o zaman
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.