Şimdi Ara

PC ilk kurumda diskler hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bir pc topladık vatandan ve windows kurulumunu yaptık ancak vatandaki personel bize 1tb harddiskin yanında 120 gb ssd hdd almamızı önerdi sistemi buraya kurmamızı ve diğer 1tblik yeride depo olarak kullanmamızı önerdi bizde tamam diyip aldık ancak evde win7 kurulumunda 111 gb olarak gözüken yere kurulumu yaptık ancak daha sonra D yapıcağımız 980gblik hdd pcde gözükmüyor bunu nasıl çözeriz yardım ederseniz sevinirim...

• bu sorunu bilen yok mu bendede var bu sorun ?
  • askur kullanıcısına yanıt
    Bilgisayarıma sağ tıklayın oradan disk yönetimine gelin 980gb diske sağ tıklayın "yeni bir basit bölüm oluştur"a basin diskiniz görünecek sonra 'birimi küçült'e basıp diski bölebilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • onrkrmtc kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam cevabın için deneyip sonucu yazarım

Edit: Hocam dediğiniz gibi yaptım oldu kullanabiliyorum artık teşekkür ediyorum size çok sağolun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi askur -- 18 Aralık 2014; 23:13:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onrkrmtc

Bilgisayarıma sağ tıklayın oradan disk yönetimine gelin 980gb diske sağ tıklayın "yeni bir basit bölüm oluştur"a basin diskiniz görünecek sonra 'birimi küçült'e basıp diski bölebilirsiniz

tşk
  • TheQ7 T kullanıcısına yanıt
    rica ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.