Şimdi Ara

pc için yardım edin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.180
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ben pc konusunda elimden geldiği kadar kendimi geliştirmeye çalışan 17 yaşında hemşirelik öğrencisiyim. abilerim bende boost vk 705 kasası var. buna güzel bir görünüm kazandırmak istiyorum. mesela pleksi ek fan delikleri falan gibi. bunun bana maliyeti ne kadar çıkar.
    sistem
    amd athlon 4* 645 3.1 ghz
    4 gb 1333 mhz kıngton ram tek
    9600 gt 256 bit volar ekran kartı
    bu bilgiler ışında bana yön verin. nasıl olacak bu iş. bu da görüntüsü

abilerim yapın bir şeyler bana yardım edin

pc için yardım edin

• abiler yardım edicek yokmu bilgilermi yetersiz ne lazımsa ekleyebilirim
  • kasa güzel yan tarafa plexi kestir yerine ve plexiye göre degişir kasanın üst kısmına ek fan delikleri açtırabilirsin ama buda fazla toz alır kasanın içine yinede sen bilirsin
  • KARDESİM ÖNCELİKLE KASANIN GERÇEK FOTOSUNU KOY YANDAN ÖNDEN SAGDAN ARKADAN SOLDAN VS VS İÇİNİ FLN DETAYLICA ÇEK ONDAN SONRA FİKİR İSTE AMA ŞİMDİ BUNA BAKARAK SUNU SÖYLERİM PLEXİ TAKTIR PARAN KISITLIYSA CAM YAPTIR CAM 5 TL PLEXİ 30 AMA SEN BİLİRSİN BİDE BUTÇE NE KADAR SORUN VARMI BÜTÇEDE DAHA SONRA BELLİ YERLERE KARBON KAPLA ISIKLI FAN FLN AL TAK SONRADA KABLOLARI SLEVELE KAPLOLARI TOPLA UV BOYAYLA LNDA BOYA 1 2 ISIK LED FLN TMM DIR SÜPER OLUR KOILAY GELSİN

• sağol abi. birde şu dvd koymada demir tabakalar varya onları hangi renge boyasam bu kasada güzel görünür.
  • BÜTCEM 50-70 TL ARASI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tahsinbacak -- 9 Temmuz 2012; 21:21:45 >
  • Bence de fazladan fan deliği işini boşver, hiç ihtiyacın yok. Yan panel pleksi kestirmesi+pleksi=en fazla 20TL tutar. Ben olsam ön pancuru boyamam. airbrush ile desen çalışması yaparsan ayrı hikaye ama bence hiç gerek yok. Çok dellendiysen o panjurların arkasına beyaza boyamış olduğun bir parça pleksi koy, bu pleksinin arka tarafına (işlemciden tarafa) daire şeklinde pleksi koyarak ANGEL EYE (TIKLA!) görünümü ver. O bölgede yerim yok (2 slot yer kaplayan fan kontrolcü+DVDROM) var yoksa bu fikri ben çoktan yapmıştım Abinden sana güzellik olsun. Panjurların arkasına koyacağın pleksiyi resimdeki gibi boyarsan arkadan led ile aydınlattığında güzel bir angel eyes efekti elde edebilirsin. Resimde beyaz görünen yerler ledlerin renginde parlayacaktır.

pc için yardım edin

• quote:

Orijinalden alıntı: akur

quote:

Orijinalden alıntı: thunderwatcher

Bence de fazladan fan deliği işini boşver, hiç ihtiyacın yok. Yan panel pleksi kestirmesi+pleksi=en fazla 20TL tutar. Ben olsam ön pancuru boyamam. airbrush ile desen çalışması yaparsan ayrı hikaye ama bence hiç gerek yok. Çok dellendiysen o panjurların arkasına beyaza boyamış olduğun bir parça pleksi koy, bu pleksinin arka tarafına (işlemciden tarafa) daire şeklinde pleksi koyarak ANGEL EYE (TIKLA!) görünümü ver. O bölgede yerim yok (2 slot yer kaplayan fan kontrolcü+DVDROM) var yoksa bu fikri ben çoktan yapmıştım Abinden sana güzellik olsun. Panjurların arkasına koyacağın pleksiyi resimdeki gibi boyarsan arkadan led ile aydınlattığında güzel bir angel eyes efekti elde edebilirsin. Resimde beyaz görünen yerler ledlerin renginde parlayacaktır.

pc için yardım edin

Resimdeki gibi çıkmasını isterse boyama değilde çizdirme daha iyi olur, sanki içinde fosfor ver gibi bir hava verir

Çizdirme?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bence de fazladan fan deliği işini boşver, hiç ihtiyacın yok. Yan panel pleksi kestirmesi+pleksi=en fazla 20TL tutar. Ben olsam ön pancuru boyamam. airbrush ile desen çalışması yaparsan ayrı hikaye ama bence hiç gerek yok. Çok dellendiysen o panjurların arkasına beyaza boyamış olduğun bir parça pleksi koy, bu pleksinin arka tarafına (işlemciden tarafa) daire şeklinde pleksi koyarak ANGEL EYE (TIKLA!) görünümü ver. O bölgede yerim yok (2 slot yer kaplayan fan kontrolcü+DVDROM) var yoksa bu fikri ben çoktan yapmıştım Abinden sana güzellik olsun. Panjurların arkasına koyacağın pleksiyi resimdeki gibi boyarsan arkadan led ile aydınlattığında güzel bir angel eyes efekti elde edebilirsin. Resimde beyaz görünen yerler ledlerin renginde parlayacaktır.

pc için yardım edin

Resimdeki gibi çıkmasını isterse boyama değilde çizdirme daha iyi olur, sanki içinde fosfor ver gibi bir hava verir

Çizdirme?

Pleksinin üstüne çizim yapıyorlar. İtediğin herşey çiziliyor. Resim bile.
    Çizim yaptırıp yada yapıp pleksinin kenarından ışığı verince çizim fosforlu gibi parlıyor

Fosforun pırıltısı başkaaaaa arkadan aydınlatmanınki başka.. Fosfor olayına arkadaş ne der bilmiyorum ama angel eyes gibi olabilmesi için ışıklı olması şart. Panjurun arkasında kalacağı için başka türlü çok dikkat de çekmez gibi geliyor bana. Çizim mizim kovalamak lazım onu. Boyama işi spreyle, bas geç

• abilerim izmirde uygun fiyata pleksi satan yer varmı varsa nerde
  • Yaw bu plexi için kaç konu açıldı be ! tabikide reklamcıda tabelacıda.
  • NERDE VAR İZMİRDE PLEKSİ SATAN YARDIM CI OLUN
  • quote:

Orijinalden alıntı: tahsinbacak

ben pc konusunda elimden geldiği kadar kendimi geliştirmeye çalışan 17 yaşında hemşirelik öğrencisiyim. abilerim bende boost vk 705 kasası var. buna güzel bir görünüm kazandırmak istiyorum. mesela pleksi ek fan delikleri falan gibi. bunun bana maliyeti ne kadar çıkar.
    sistem
    amd athlon 4* 645 3.1 ghz
    4 gb 1333 mhz kıngton ram tek
    9600 gt 256 bit volar ekran kartı
    bu bilgiler ışında bana yön verin. nasıl olacak bu iş. bu da görüntüsü

abilerim yapın bir şeyler bana yardım edin

pc için yardım edin

kasa güzel yan tarafa plexi yaptır öndeki fanı sök pervaneyi göbekten çıkar uv duyarlı sprey ile pervaneyi boya ve geri tak içeriye 2 adet katot ışık tak güzel olur

•  pc için yardım edin
  •  pc için yardım edin
  •  pc için yardım edin
  •  pc için yardım edin
  • bugün matkap aldım yarına yaparsan modlama fotoları koyucam.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.