Şimdi Ara

Pc İçin Nes Emülatörü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
328
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Gece gece Flinstonestur Power Rangerstır taa yirmi yıl önce dört beş yaşlarındayken oynadığım oyunların Youtubeda oynanış videolarına bakıp 8 bit soundtracklerini dinleyince içim bir fena oldu ağlayacağım geldi. Şu Atari - Nes - oyunlarını pcde adam akıllı oynamak istiyorum yıllar sonra yeniden. Hazır elimde gamepad de varken Barni ve Fred ile çocuklarımızın peşinden koşmak istiyorum, ki hiç sonunu görememiştim o Flinstone oyunlarının. Hoş oyunlardan birinin sonunda dev bir dinozor gelip beni yanardağın tepesinde öldürmüştü diye hatırlıyorum, acaba son bölüm müydü o? Bu işlere uzak sayılmam daha önce emülatör geçmişim olmuştu, sadece en iyisi hangisidir, istediğim oyunları nerden bulurum, gamepad uyumluluğu var mı gibi konularda danışmak istedim.

• Hocam en iyisi Nestopia. Yıllardır kullanıyorum. Renk ayarı, çözünürlük ayarı, hile kodu girişi, save game slotu bulundurması ve save yapması, joystick kullanımı kolaylığı bakımından en iyisi bu. Diğerlerini çöpe at gitsin hiç bakma bile.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ayyuka

Hocam en iyisi Nestopia. Yıllardır kullanıyorum. Renk ayarı, çözünürlük ayarı, hile kodu girişi, save game slotu bulundurması ve save yapması, joystick kullanımı kolaylığı bakımından en iyisi bu. Diğerlerini çöpe at gitsin hiç bakma bile.

Üstat saygılar. Bir süredir banlıydım yazamadım, Nestopia kurdum, ayarları yaptım şahane oldu, Flintstones oynayıp eskiyi bol bol yad ettim, ve save özelliği olmasına rağmen oyunları bitiremedim, çok ciddi kazık oyunlar, bunları zamanında kayıtsız vs. ataride bitirmek imkansıza yakın bence.

Sahi şeyi soracaktım, ben hep nes kullandım çocukluğumda, bir de görüyorum ki Snes varmış, onun grafikler çok daha iyi, hatta bazı bazı 2.5 - 3 boyut arası gidip geliyor. Bir de onu denemek istiyorum da, Snes için aynı şekilde emülatör tavsiyeniz var mıdır? Bir de bana özellikle oyna dediğiniz, sizde iz bırakan Snes oyunlarını söyler misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Zebercet

quote:

Hocam en iyisi Nestopia. Yıllardır kullanıyorum. Renk ayarı, çözünürlük ayarı, hile kodu girişi, save game slotu bulundurması ve save yapması, joystick kullanımı kolaylığı bakımından en iyisi bu. Diğerlerini çöpe at gitsin hiç bakma bile.

Üstat saygılar. Bir süredir banlıydım yazamadım, Nestopia kurdum, ayarları yaptım şahane oldu, Flintstones oynayıp eskiyi bol bol yad ettim, ve save özelliği olmasına rağmen oyunları bitiremedim, çok ciddi kazık oyunlar, bunları zamanında kayıtsız vs. ataride bitirmek imkansıza yakın bence.

Sahi şeyi soracaktım, ben hep nes kullandım çocukluğumda, bir de görüyorum ki Snes varmış, onun grafikler çok daha iyi, hatta bazı bazı 2.5 - 3 boyut arası gidip geliyor. Bir de onu denemek istiyorum da, Snes için aynı şekilde emülatör tavsiyeniz var mıdır? Bir de bana özellikle oyna dediğiniz, sizde iz bırakan Snes oyunlarını söyler misiniz?

Snes gerçekten iyi bir makina. Bende Avrupa versiyonu mevcut. Modlu. Amerikan kartuşları da çalıştırabiliyorum.

Soruya gelirsek, snes9x iyi bir emulatör ama bazı oyunlarda seste sorun çıkarıyor.

Oyunlar ise, benim için vazgeçilmez: The Legend of Zelda: A link To the Past. Diğer oyunlar ise, Mario World, Street Fighter serisi, Mortal Kombat serisi ve dahası.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Leon FR

quote:

Orijinalden alıntı: Zebercet

quote:

Snes gerçekten iyi bir makina. Bende Avrupa versiyonu mevcut. Modlu. Amerikan kartuşları da çalıştırabiliyorum.

Soruya gelirsek, snes9x iyi bir emulatör ama bazı oyunlarda seste sorun çıkarıyor.

Oyunlar ise, benim için vazgeçilmez: The Legend of Zelda: A link To the Past. Diğer oyunlar ise, Mario World, Street Fighter serisi, Mortal Kombat serisi ve dahası.

Teşekkürler üstat. Sevgiler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.