Şimdi Ara

ÇÖZÜLDÜ - SİLİNEBİLİR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
72
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar, kendi araştırmalarım sonucu çok kararsız kaldığım için uzman arkadaşlara danışmak istiyorum.

Klasik 1+1 Creative hoparlörlerden kullanıyorum. Dizi, film, youtube vb. platformlarda kaliteli ses almak için ne tavsiye edersiniz.

Yer sıkıntım yok, farklı yerlere farklı hoparlörleri yerleştirebilirim, çok üst düzey olmasa da tatmin edici bir performans almak istiyorum. Şimdiden teşekkürler, iyi forumlar dilerim  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi macgdestor -- 2 Temmuz 2022; 12:0:24 >

• bütçe belirtilmemiş. bütçe sorun değilse sıfır Logitech z906, bütçe orta seviye ise temiz 2. el görerek alabileceğiniz Logitech z906. bütçe daha düşük ise temiz 2. el çok kurcalanmamış Logitech z5500.

2+1 düşünürseniz de, temiz, çok kurcalanmamış 2. el Logitech z2300 diyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ecrasniann kullanıcısına yanıt
    Bütçem maksimum 1000 tl. Klasik 1+1’den daha iyi performansı alabileceğim bir ürünü bu fiyata alabilir miyim bilmiyorum açıkçası. İnceleyeceğim söylediğiniz modelleri.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • macgdestor kullanıcısına yanıt

o bütçe ile dediğim modeller mümkün değil.

• 1000tl bütçe ile 2. el temiz kurcalanmamış Logitech z506 diyorum. subwooferı olan bir model tercih edin, her alanda farkı hissedeceksiniz.

• Konu silinebilir

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.