Şimdi Ara

PC için en uygun gamepad

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
237
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba pc oyunlarını oynamak için gamepad almak istiyorum 300 tlye kadar bütçem var sizce pc için en uygun gamepad hangisidir?

Anakartımda bluetooth özelliği yok kablo ile oynarım fakat kablo rahatsız ederse usb bluetooth alabilirim.

Aklımdaki gamepad xbox one s controller önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Xbox 360 Kolu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xbox One S controller tartışmasız.
  • Bilgisayar Virüsü kullanıcısına yanıt
    Onu inceledim fakat bir aparat gerekiyormuş ve batarya kısmı ergonomik tasarımı çok bozmuş ve hemen hemen aynı fiyata one s controller ile

• Teşekkür ediyorum kesinlikle oynamalısın dediğin 1-2 oyun var mıdır :)

• quote:

Orijinalden alıntı: tugiwashere

Teşekkür ediyorum kesinlikle oynamalısın dediğin 1-2 oyun var mıdır :)
    Önereceğim oyun var tabi ki ama hangi türleri seversin, belli bir yıldan önceki oyunları oynar mısın ? Bu soruları cevaplarsan seve seve öneririm.
  • Valla hocam tür konusunda veya çıkış yılı konusunda sorun yok tek sorun tek yaşıyan bir öğrenci olmam o yüzden fiyat önemli bana
    Bilgisayar sistemim güncel oyunlara uygun ayda 200 tl falan ayırabilirim oyun almaya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tugiwashere -- 11 Mart 2019; 21:11:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tugiwashere

Valla hocam tür konusunda veya çıkış yılı konusunda sorun yok tek sorun tek yaşıyan bir öğrenci olmam o yüzden fiyat önemli bana
    Bilgisayar sistemim güncel oyunlara uygun ayda 200 tl falan ayırabilirim oyun almaya
    Tamamdır Hocam başlıyorum. Not: Aşağıdaki oyunlar sıklıkla indirime giriyor, ve gayet uygun fiyatlara düşüyorlar.

Half Lıfe 2, Half Lıfe 2 ep1, Half Lıfe 2 ep2:

Portal 1-2: Half Lıfe evreninde geçen bir tür bulmaca oyunu, özellikle 2. oyun şaheserdir

Wither 1-2-3: İlk oyunun mekanikleri zor gelebilir ama kendini biraz zorlayıp alışırsan oyun çok güzeldir.

Ori and the Blind Forest

Hollow Knight

Call of Duty Modern Warfere 1-2-3, Call of Duty Black Ops 1-2

Assassin's Creed Serisi: 1'i es geçebilirsin

Sleeping Dogs

Dead Cells

Bioschock 1-2-İnfinite

Far Cry 3-4: Seriyi seversen primal ve 5'i de oynayabilirsin

Wolfensteain New Order

Dying Light

İnside

Limbo

Darksiders 1-2: 3'cü oyun daha çok yeni o yüzden çok pahalı

Tomb Raider, Rise Of The Tomb Raider: Bununda 3. oyunu yeni ve çok pahalı

Devil May Cry Hd Collection, Devil May Cry 4 Special Edition, DMC Devil May Cry: Aynı şekile DMC 5 yeni ve pahalı.

Batman Arkham (Aslyum-City-Knight)

Metro 2033- Last Light

Dark Souls 3: Çok zordur ama bir alışırsan bağımlısı olursun.

Şimdilik bu kadar yeter herhalde yoruldum.

• Baya sağlam bir liste olmuş bir kısmına sahibimin zaten oyunların onlardan başlayayım. Teşekkür ederim bu güzel liste için

• Xbox one s kolu 250 ye almıştım n11den bide bluetooth 4.0 dongle alırsın kablosuz 10 numara oluyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.