Şimdi Ara

PC EA STAR WARS BATTLEFRONT 19,47 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
1
Favori
4.250
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Muhtemelen alan 'çok fazla' kişi yoktur. Ya zaten az kişi aldı onlara küçük kıyak olsun deyip siparişleri onaylaylar ya da hazır az kişi almışken kurtardık onları iptal edelim fazla ses çıkmaz nasılsa derler.
    Bekleyip görelim, bakalım vatan nasıl bir profil çizecek. İleride yapacağımız alışverişlerde bu davranışları referans olur
  • 20 liraya alan kaç kişi var :D vatan demiştir hayırdır millet alıyor.Fiyat 200 tl olmuş
  • muhteşem fiyata aldım :D hemende geldim burada paylaştım sizde faydalanaın diye arkadaşlar
  • fallofday kullanıcısına yanıt
    sağol kardeşim benim
  • Valla dayanamadım ben de aldım 25,46 tl tuttu kargo ücreti ile beraber Ancak onay vereceklerini hiç sanmıyorum. Paralar karta iade edilecektir diye tahmin ediyorum . İlerleyen günlerde anlaşılır durum
  • cosark kullanıcısına yanıt
    eyv hocam onlinda beraber takılırız
  • Boşuna hiç ümitlenmeyin derim sözleşmeyide okuyun vatan bu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ürünü gönderirlerse, alıp ihtiyacı olmayan birinden insaflı bir fiyata alabilirim.
  • Vatan bilgisayarı yanlış fiyat girdiği ürünü gönderdiğini daha görmedim.
  • 200 tl olmus İptal olan var mi alanlarda.

• çoğu fiyat hatası bilerek yapılsada bu işlerden umut bekleyen kişileri anlamıyorum. iptal edilince filan itiraz edenleri hiç anlamıyorum. anlamak işime gelmiyor.
  • An itibari ile sipariş hala iptal edilmedi. Acaba promosyon tarzı bir şeye mi denk getirdik. Hani ilk 20 kişiye bu fiyat tarzında. Pek ümidim yok ama bekleyip göreceğiz artık.
  • neden iptal etsinki bana danışmadan uğraşırım vallaha hiç gücenmem bu arada
     PC EA STAR WARS BATTLEFRONT  19,47
  • hayatımda ilkkez orjinal oyun aldım varan beni legal alım yapmaktan soğutma lütfen
  • Bunlar eski oyunu koyacaklardı herhalde pc cd-Rom yazıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fallofday

neden iptal etsinki bana danışmadan uğraşırım vallaha hiç gücenmem bu arada
     PC EA STAR WARS BATTLEFRONT  19,47

Yakın zaman öncede bir ekran kartının fiyatı 500 olması gerekirken 200 küsür yazılmıştı vatan tüm itirazlara rağmen siparişleri iptal etti parayı geri ödedi tüketici mahkemesine başvuranlar oldu aylar sonra sonuçlandı ve vatanı haklı buldular parayı iade ettiği için yani uğraşsanızda faydası yok zaten yanlış fiyat yazımı ile ilgili madde var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wey-Yu -- 3 Temmuz 2015; 14:43:31 >
  • Vatan yollamaz. Boşuna ümitlenmeyin arkadaşlar.

• Vatanın ne yapacağı hiç belli olmaz normal şartlarda şimdiye kadar çoktan siparişleri iade etmesi gerekirdi.Geçen sene 240 gb ssd yi 240 liraya almış biri olarak ne olacağını bilemezsiniz
  • sen tüketici sözleşmesi ni iyi oku bence yeni çıkan yasadan sonra.bir ihtimal aldık siparişi iptal ederse gerekli yerlere gerrekli başvuruyu yaparız
  • Bir gün Vatan Topkapı mağazasından ütü almaya gittik, bir marka ütüyü kutu kutu üstüste dizmişler bir de üzerine indirimli fiyat yazmışlar. İndirim dediysem öyle çok yüksek bir indirim değildi 20-30TL'dir ancak indirim. Neyse alalım dedim yakındaki bir görevliye almak istediğimi söyledim derken tam olarak nasıl oldu anımsamıyorum asılı olan fiyattan yüksek bir fiyat söylediler. Reyon görevlisine üzerindeki fiyattan almak istediğimi söyledim, yasayı hatırlattım, peki dediler aralarında para toplamaya başladılar; ne yapıyorsunuz falan dedim, bıraktım ürünü, o gün bugündür kapısından girmiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.