Şimdi Ara

Pc'deki Outlook2007'deki mailleri Outlook.com'a aktarma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
853
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

bilgisayarım outlook2007 kurulu. 2gb yakın mail var. bu maillerimin hepsini Outlook.com aktarmam lazım. outlook.com'a şirket mailini ekledim. hotmail hesabıma girince mailler görünüyor. eski mailleride ekleyim outlook2007 kullanmayım diyorum. bunu nasıl yaparım. yardımcı olurmusunuz?

• zaten kendi gitmiyor mu mailler? en fazla eşitleme gerekir diye düşünüyorum (hesap aynı ise)
  • c.staticxxx C kullanıcısına yanıt
    Outlook 2007 ye hotmail hesabini imap olarak kur. Ardindan pst dosyandaki mailleri secip surukle birak seklinde hotmail klasorlerinin icerisine kopyala (edit). Upload islemi yapilacagindan 2 GB yuklenmesi baya baya uzun zaman alacaktir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oduranli -- 31 Temmuz 2014; 18:14:12 >
  • microsoft hesabıma girince outlook.com sayfası açılıyor
    İş adresime mail attım deneme için abuk sabuk bir şeyler görünüyor adres hanesinde

outlook.com da adresinizi nasıl ayarlıyorsunuz ki?
  • arkadaşlar çok uğraştım ama bill amca yine yarıyolda bıraktı bizi. pc deki mailleri aktaramadım. ne guzel ayarlamıştım ya. bi olsaydı. net bağlatısı olan bi pc'den istediğim heryerden mail gönderip, gönderdiğim mailleride görebilecektim. neyse artık başka bahara diyelim napalım. tesekkürler arkdaslar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.