Şimdi Ara

Pc bileşenlerinin ısısı normal mi?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
562
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Sıcaklık degerleri :http://imageshack.us/photo/my-images/12/adszhri.jpg/

Bilgisayar bileşenleri :http://imageshack.us/photo/my-images/3/sasdjh.jpg/

Yardimlariniz için şimdiden teşekkürler..

• o neya bende fan olmadığı halde anca o kadar ısınıyor
    bu mevsimde iyi soğutman lazım ısılar çok olmasada yüksek denebilir
    bide akran kartıydı heral 84 derece o ne yaw 75 olsa eywallah
  • 84 derece olan evet ekran kartı.Banada fazla geldi nvidia 9600 gt için.Anakart 63 derece ancak gün boyu pc açıktı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DreamRey -- 5 Temmuz 2011; 23:33:15 >
  • Bilgisayar fanın önüne veya yakınına bişey koymadın sürece sen bu işlere bakma o başka sorundur bilgisayarı yapıolarsa bunlarıda hesaba katıyolar
  • stok soğutucu kullanıyorsan işlemci normaldir. arada bir termal pasta ve fan bakımı yaparsan iyi olur.
    Ekran kartına gelince soğutucu bloğunun ordaki tozları çıkar pastasını yenile mükemmel olacaktır.

son olarak bir air blower alıp sistemin tozunu attırabilirsin. 25 liraya 1200w blower var.
    bu tip cihazı herkese tavsiye ediyorum.
  • Cevaplarınız için teşekkür ederim.Ancak şu zamanlarda gerçekten mavi ekran hataları aşırı dercede çok karşıma çıkıyor.Oyun oynarken degilde browser'ları uzun süre kullanirken mavi ekran ile karşılaşıyorum.Sıcaklıgıda göz önüne kattım bu yüzden..Başka önerebileceginiz şeyler var mı? Mesela mavi ekran hataları sıcaklık dışında başka neden olabilir?

Tekrar teşekkürler..
  • bende böyle bir hata vardı ramden kaynaklandığını çözmüştüm. En başta browser kullanırken fark ediliyordu.
    Birde 64 bit windows yüklerken şak diye yakalıyor.

elinde flash bellek varsa memtest86 indir flash belleğe boot atan bir fonksiyonu var onu kullanıp yolla ve ramleri test et.
  • nasıl yapaçagımı ayrıntılı bir şekilde anlatan link verebilir misin? Bu arada çok teşekkür ederim :D
  • Arkadaşım Bide Detaylı Bi Şekilde Temizle (Süperge Fln Kullanma Aman Ha ) O Zaman Düşebilir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.