Şimdi Ara

PBG TM3 20 PUAN YUKSELECEKMIS GIBI HESAPLIYOR (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
1
Favori
440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Yani ben öyle her sıra icin tahmin edemiyorum ama tahminimce 400 ham puan 10k getirir 375 25k

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MariJuann M kullanıcısına yanıt
    Yok hocam ben pbg nin puanları hesaplamasını dedim 10 puan oynar mı geçecek göre herkes 2015 katsayısına göre yapmis diyo

• Yook öyle Bisey lys 2015e gore değil emin olabilirsiniz buna 2015e gore ayaralyinca bana 14k geliyor pbgde 19k ayrıca pbg puanı da az çok o civarı gelicek

• MariJuann M kullanıcısına yanıt
    İnşallah

• DumanlıPars kullanıcısına yanıt
    ama hesapladıgı tm3 puanının bıre bır aynı olacagını nerden bılıyorsun bence 5 puan falan fazla hesaplıyor bence 7 8 k sapacak
  • hoppia H kullanıcısına yanıt
    Kardesim sana verdigi siralamanin gecen sene kac puanla alindigina yiginsal tablodan bakarsan gorebilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: Ruardc

Sırf 7şer net mat geo artar zaten edebiyatta kolaydı artar ygs 12 puan geliyo bide pbg 5 puan fazla hesaplıyo max

Dostum 2015 lys edebiyat-coğrafya ile 2016 lys edebiyat-coğrafya kıyaslamasını detaylı bir şekilde yaptın mı?

Bu senenin coğrafyası daha zor. Edebiyatı ise daha kolay ama bu kolaylık en fazla 2-3 netlik artacak şekilde.

Biz tmcilerde mat-geo o kadar etkilemiyor. Yani lys1 in bu sene kolay olması bizde aşırı önemli değil.

Özetle diyorum ki geçen seneye göre en çok artış mf4 de olur. Ama tm3 de de ciddi yığılma olucak sayısallar araya girdiği için.

• sizde coğrafya zorsa bizde de fizik zordu benim gördüğüm en kolay tmlerde şu ana kadar gayet girdim tm sınavına da coğrafyam kötüdür ama 15 net geldi belki bu mu iyi diğebilirsiniz full çekseydin fln ama dediğim gibi genel kültürle mantıkla çözdüm bence öyle bi durum yok yani
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.