Şimdi Ara

PBG TM3 20 PUAN YUKSELECEKMIS GIBI HESAPLIYOR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
48
Cevap
1
Favori
395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 6 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 10
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 33 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Favoriye Eklediklerim 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • mezuntmci1905 (18 mesaj) Ruardc (15 mesaj) MariJuann (4 mesaj) SonViraj (3 mesaj) DumanlıPars (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Mobil (45 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Evet arkadaslar bu sebepten dolayi brn sonuclarin tm3te en fazla 3k sapacagini dusunuyorum

|
    |
  • Mf4 20 den fazla artıyo tm hayli hayli artar
  • 2014'ten 2015'e iü hukukta kontenjan azalmasına rağmen 6 puan düştüğüne göre bence de 15-20 arasında bir yükselme olur.

• Nerden çıkardın bunu? Lys yapılmadan önceki sıralamalarla ayni yani lysyi 2015 baz alıyor kendinizi kandırmayın
  • 10 15 yükselir ne abarttiniz be
  • Siralamalara kendi siran kadar eklenir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ruardc

Mf4 20 den fazla artıyo tm hayli hayli artar

Kesin mf 20 den fazla artiyor yani haberi kimden aldık

• Valla ben net bi şekilde parlak bi geleceketen aldım adamlar bile 23 puan artırmış mf4 öyle gelmesi imkansız
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ruardc

Valla ben net bi şekilde parlak bi geleceketen aldım adamlar bile 23 puan artırmış mf4 öyle gelmesi imkansız

Valla inşallah o kadar yükselmez
  • Beyler 2014 2015 taban puanları arasında bile 5 6 puan var hadi bu senede 10 olsun geçen seneye göre en en fazla 12 falan artar tm3 icin

• Ne kadar çelişiyosunuz ya pbg 20 puan artırarak hesapliyosa 10 puan artacaksa pbgnin üzerine niye siralamamizi ekliyoz bi daha

• İnş bence de yükselmez de herkes memnun hatta iyiymser deniyo ki bence de iyimser
    |
    |
    SonViraj kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Kardeşim ben osym üniversite taban puanları o kadar artar dedim sen hemen atarlaniyonpbg de punlari yüksek hesapladigindan siralama o kadar oynar dedim bunda anlamicak bi şey yok

• Sırf 7şer net mat geo artar zaten edebiyatta kolaydı artar ygs 12 puan geliyo bide pbg 5 puan fazla hesaplıyo max

• Kardeşim 18 inde dediğine iyi bak 2014 le 2015 arası dağlar kadar fark var o kadar artmamış

• Mat çok kolaydı 2014le fln kıyaslanılmaz görürsün açıklanınca sonuçlar bende isterim iyi olsun ama

• Olum bende kolay 9ldugunu biliyom ancak 2014 tede bişey yokki

• Bak birebir ygs konuşması buydu ygs zamanı ama öyle olmadı

• Hocam ben ygs nin 2010 gibi geleceğini biliyodum 2010 dan biraz daha iyi geldi ancak şimdi lys alan sınavı olduğu için daha iyi bişey olabilir ancak bu da sirqlamarin 2014 e benzeyecegini gisterm3z 2010dan biraz daha iyi bi siralama bekliyorum dediğim gibi taban puanları arasında en fazla 10 puan oynucqk ancak yığılma sebebiyle siralamalar 2010 a yakın olcqk

• zaten 12 puan ygs den geliyo lys daha zor olması lazım dediğin olması için
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.