Şimdi Ara

PB TS11HR-403TK Kullananlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
993
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.vatanbilgisayar.com/Notebook-Netbook-Tablet/packard-bell-ts11hr-403tk-ts11-core-i3-2310m-2.1-ghz-4gb-ddr3-500gb-dvdrw-15.6-1024mb-gt540m-cam-w7bas/productdetails.aspx?I_ID=53806

Fiyati ve ozellikleri gayet uygun gibi. Kullanim amacim oyun ve multimedya. Yarin almayi dusunuyorum ne dersiniz?

Ozellikle isinma, kasa kalitesi vs. hakkinda yorum yaparsaniz sevinirim :)

• Ben kullanıyorum bu bilgisayarı. Gayet iyi bir performansı var. Yalnız kasası dandik biraz. Gerçi takdiriniz bu kadar ucuz bir fiyata anca bu kadar kasa olur. Çok sessiz çalışan bir bilgisayar.

Sıcaklık meselesine gelince... Bu bilgisayarın ısınma sorunu yok. Boşta 40 - 45 arası geziyor. Yük bindirdiğinizde ise genellikle 80'den yukarı çıkmıyor. Fakat çok fazla yüklenmemek gerek bu tip makinalara. 1 saat 2 saat oyun oynarsanız bir sorun teşkil etmez, ama her gün 2 - 3 saat oyunla bu makina 1 sene ya gider ya gitmez. Bir de oyun oynarken uzun süre oynanacaksa mutlaka gt540 ile değil, hd3000 ile oynanmalı. Zaten çok ağır oyunları bile çok iyi çalıştırıyor hd3000. Makinanın ömründen kazanmak için hd3000'i kullanmak iyi bir seçim olacaktır.

Almak isteyenlere şiddetle tavsiye ederim. Çok memnunum. Fakat dediğim gibi, çok zorlanmaması gereken bir makina bu. Eğer çok zorlarsanız fazla dayanabilecek bir kasası yok.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.