Şimdi Ara

PB HR-510TK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
572
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben 29 ocakta Packard Bell TS11-HR510TK aldım memnunum fakat şimdi PB sitesine ürünlere girdim.TS serisine tıkladım 500TK var 510TK yı bulamadım benim ürünüm neden yok bilen var mı?

• 500 serileri kalmadı,600 serilerine geçti yeni modeller çıkıyor,bulamamanız gayet normal.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vercenik53

500 serileri kalmadı,600 serilerine geçti yeni modeller çıkıyor,bulamamanız gayet normal.

Hala 1600 küsür liraya satılıyor benimki , işlemci ve özellikler günümüze uygun.Neden kalmadı biliyor musun?
  • en basitinden fabrika üretimini durdurmuş bir ürün stoklarda kalmazsa bulmanızda mümkün olmaz.günümüze uygun ama bu sistem çıkalı 1 seneyi geçti.
  • Packard Bell TS11HR-510TK modeli en kötü ihtimalle 1 yıllık bir ürün. Düşünün üzerinde Nvidia 520M ekran kartı var şu an yeni versiyon PB cihazlarında en kötü kullanılar Nvidia ekran kartı 610M. Bu ürün halen Vatan Bilgisayar stoklarında bulunan bir üründür. Diğer birçok model PB ürününe göre satışları biraz daha ağır kalan bir üründür. Segment olarak iyi ancak F/P açısından şanssız bir PB ürünü diyebilirim diğerlerine göre. İnternet sitesinden istersen 500 serisi başlığı varsa o şekilde bakabilirsin veya direk olarak yetkili servisi ile bağlantıya geçip gerekli tüm yardımları alabilirsin... (:
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.