Şimdi Ara

Pazartesi Yılın Maçı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
2.209
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • şampiyonu ilan edebilecek maç bjk yenerse iş biter.
    her ne kadar içerdeyiz şnejder sahada olsa da benim hala kafamda soru işaretleri var.
    rizede çok kötüydük tudorla.
  • Ne Beşiktaş'ın dinamizmine, ne de Tudor'un koşan takım mentalitesine Gs'nin 90 dakika nefesi yetmez. Rikerink olsaydı daha fazla şansınız vardı.

Normal şartlar altında oynanan maçta bizi yenmeniz sürpriz olur. Ama olur da Fener gibi kaosa yatarsanız o zaman Beşiktaş'ın nasıl tepki vereceğine göre işlerin değişme ihtimali düşük te olsa var.

Ayrıca kazanamadığımızı söylerken ironi yaptın sanırım geçen sene sizi 2 lig maçında da içerde dışarda yendik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Riekerink ne yapmış daha fazla şansımız olacakmış başımızda olsaydı.

• Stad dolsun net
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fadeout

quote:

Orijinalden alıntı: Winnetou21

Gs nin winner takım olduğunuda unutmayalım

Aynen sezon başı, süper kupa finalinde olduğu gibi...

Yalnız orada winner olan gs değil hakemdi. Gsye ofsayttan gol attırıp maçı ite kaka penaltılara taşımasa bugün yine uefa kupamız var bizim modunda olurdunuz.
  • Galatasaray'ın Beşiktaş'ı yenebilmesi için sadece kendisinin iyi olması yetmiyor, Beşiktaş'ın da kötü olması gerek. Tabi ev sahibi oluşunuz şartları az da olsa dengelese bile işiniz zor. Yine de Fenerbahçe'den çok daha kaliteli ayaklara sahipsiniz ve bence çok daha fazla gol atma potansiyeliniz var. Malum bizimde gol yemeden bitirdiğimiz maç olmadığı için iddaaseverlere KG VAR oynamalarını tavsiye ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cowinenge

Beyler ben Türkiyede miyim aman allahım 1-2 kişi hariç herkes saygı çerçevesinde fikirlerini ortaya koyup tartışıyor duygulandım sanırım ülkede spor ilerliyor

Fenerli değiliz ki çirkef olalım
  • Bir yol çekelim de ortam akşama hazır olsun

• Taraftar desteğiyle yeneceğimizi düşünüyorum . İki takımda bu sezon üst sıradaki takımları yenemedi , bu da ilginç gerçekten.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.