Şimdi Ara

Pazartesi Yılın Maçı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
2.209
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beşiktaş ı yenersek o azim ve özgüvenle herşey olabilir. Umudumuzu kaybetmiyelim. Tudor şimdi deli gibi Beşiktaş'ın çalışıyordur. Motive olmuş yasin, hırslanmış Sneijder, adam olmuş bruma, yine motive olmuş podolski ve ilk 20 dakikada gelebilecek bir gol herşeyi değiştirir. Seyirci ve Beşiktaş'ın büyük maçları kazanamama hastalığını da unutmayalım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Pazartesi Yılın Maçı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yunus626emre -- 20 Şubat 2017; 6:17:23 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunus626emre

Pazartesi Yılın Maçı

İnternetten puan tablosunun fotoğrafını atıp beni mors eden kardeşimi kutluyoruz. Başarılarının devamını dilerim.

• quote:

Orijinalden alıntı: yunus626emre

Pazartesi Yılın Maçı

GS in yildizlarini niye silmedin

• oguzozan O kullanıcısına yanıt
    Dursunlar orada kime ne zararı var

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • https://forum.donanimhaber.com/efendiler-yarin-sampiyonlugu-ilan-edecegiz--123968388

Hala birşeyler çark etmemiş. Bu konuya benzeyecek büyük ihtimal.

• quote:

Orijinalden alıntı: RoNNiE-

https://forum.donanimhaber.com/efendiler-yarin-sampiyonlugu-ilan-edecegiz--123968388

Hala birşeyler çark etmemiş. Bu konuya benzeyecek büyük ihtimal.

Ben kesin yeneriz demiyorum ama karamsar olmaya gerek yok diyorum. O konuya dair bir benzerlik göremedim.

• Ligdeki Fenerbahçe Beşiktaş maçının bir kopyası olur, ahan da buraya yazıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: ferrotello

Ligdeki Fenerbahçe Beşiktaş maçının bir kopyası olur, ahan da buraya yazıyorum.

Ben de buraya yazıyorum oyunu Galatasaray kazanacak. Skoru bilemem ama oyunu biz tutacaz.

• oyuncu, teknik heyet, taraftar vs genel olarak çok kırılgan bir yapıya sahibiz. fener maçında çok rahat galibiyet alabilecekken kaybetmemizin sebebi de bu. gerginlik bize yaramıyor. oynanan futbola bakıldığında favori gösterilmemiz normal ama derbiler bizim için bu sebeplerden ötürü her zaman zor geçmiştir.

her derbi gibi 3 sonuca da açık bir maç olacaktır, fakat ligin geri kalanı için galatasarayın ışık saçmadığı da bir gerçek. dere geçerken at değiştirilmez, şu aşamada hoca değişikliği taraftarın gazını almak için yapılmış bir hareket ve maçı kazansanız dahi şampiyon olamayacağınızı düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iliqueur

oyuncu, teknik heyet, taraftar vs genel olarak çok kırılgan bir yapıya sahibiz. fener maçında çok rahat galibiyet alabilecekken kaybetmemizin sebebi de bu. gerginlik bize yaramıyor. oynanan futbola bakıldığında favori gösterilmemiz normal ama derbiler bizim için bu sebeplerden ötürü her zaman zor geçmiştir.

her derbi gibi 3 sonuca da açık bir maç olacaktır, fakat ligin geri kalanı için galatasarayın ışık saçmadığı da bir gerçek. dere geçerken at değiştirilmez, şu aşamada hoca değişikliği taraftarın gazını almak için yapılmış bir hareket ve maçı kazansanız dahi şampiyon olamayacağınızı düşünüyorum.

Değerlendirmen için teşekkür ederim. Şöyle aklı başında yorumlar nadir geliyor. Şuraya bir iki analiz, değerlendirme tartışma yapalım diye giriyoruz ama ortam sidik yarışı, çocukça laf sokmaktan başka bişey yapmayan ergenlerle dolmuş.

• Kardeşim 2 senedir hangi büyük maçlarda kaybetmişiz de kazanamama hastalığımız varmış? Bilic döneminde kalmış senin aklın. Geçen sene içerde-dışarıda sizi yendik, içeride Fenerbahçe' yi yenip dışarıda yenildik. Bu sezon 2-0 geriye düştüğümüz maçta kaybetmedik, deplasmanda Fenerbahçe' ye kaybetmedik, geriye düştüğümüz maçta Başakşehir'e kaybetmedik. Baya başarısızmışız gerçekten.

Birde istersen şöyle bakalım;

Galatasaray' ın 2 senedir oynadığı büyük maçlara bakalım. Geçen sene içeride dışarıda Fenerbahçe ile berabere kaldı, içeride dışarıda Beşiktaş'a yenildin, bu sezon Kadıköy' de yenildin, bu sezon kendi evinde Başakşehir' e yenildin. Şu tabloya göre son iki yılda(Beşiktaş' ın ciddi anlamda şampiyonluğun en büyük adayı olduğu yıllarda) kimin büyük maçları kazanamama hastalığı varmış sen karar ver bence.

Dipnot: Mesajımı yanlış anlama hani sende argümanlarını koy tartışalım konuşalım diye yazdım bu kadar. Herhangi bir sert üslup olmuşsa affola.

• quote:

Orijinalden alıntı: The Rat

Kardeşim 2 senedir hangi büyük maçlarda kaybetmişiz de kazanamama hastalığımız varmış? Bilic döneminde kalmış senin aklın. Geçen sene içerde-dışarıda sizi yendik, içeride Fenerbahçe' yi yenip dışarıda yenildik. Bu sezon 2-0 geriye düştüğümüz maçta kaybetmedik, deplasmanda Fenerbahçe' ye kaybetmedik, geriye düştüğümüz maçta Başakşehir'e kaybetmedik. Baya başarısızmışız gerçekten.

Birde istersen şöyle bakalım;

Galatasaray' ın 2 senedir oynadığı büyük maçlara bakalım. Geçen sene içeride dışarıda Fenerbahçe ile berabere kaldı, içeride dışarıda Beşiktaş'a yenildin, bu sezon Kadıköy' de yenildin, bu sezon kendi evinde Başakşehir' e yenildin. Şu tabloya göre son iki yılda(Beşiktaş' ın ciddi anlamda şampiyonluğun en büyük adayı olduğu yıllarda) kimin büyük maçları kazanamama hastalığı varmış sen karar ver bence.

Dipnot: Mesajımı yanlış anlama hani sende argümanlarını koy tartışalım konuşalım diye yazdım bu kadar. Herhangi bir sert üslup olmuşsa affola.

Yok dostum ne yanlış anlayacam, Fenerbahçe ve Avrupa'da kı dinomo Kiev maçı verilebilir örnek olarak. Bu sene Şenol güneş daha derbi kazanamadı. Dediğin gibi berabere kaldınız. Bakalım ben de merak ediyorum sonucu ama Beşiktaş kesin alır gibi bir durum yok bence. Fifti fifti şansları derbi olduğu için. Tabii ilk yarım saat de gelebilecek erken bir gol herşeyi iki takım adına da değiştirir.

• TURKISHBOSS kullanıcısına yanıt
    Kiev ve Fenerbahçe maçları aslında bizim futbol olarak değil de psikolojik olarak biraz kırılgan bir takım olduğumuzu gösteriyor. İşte o iki maça da baya motive ve kötü oynamayarak başladık, birisinde Malum kırmızı kart, diğerinde de erken yediğimiz goller takımı dağıttı. Sizde bu şekilde ilk 30 dakikaya 1-2 gol sığdırabilirseniz sizin maçta da dağılma ihtimalimiz oldukça yüksek bence. Ama o golleri atamayıp 60 lı dakikalara 0-0 tarzı bir skorla girilirse de o baskıyla sizin oyuncuların dağılma ihtimali var.

Kısacası maç Galatasaray için tamam-devam maçı ama bizim için o tarz bir maç değil. Bizim oyuncuların bunu anlayıp kafa olarak biraz rahat çıkmaları lazım.
  • Biz umudumuzu kaybetmesek ne yazar?

Futbolcularda ruh yok . Bize bağlı olmuş olsa

eyvAllah görevimizi yaparız , ama durum öyle değil.

• Semih Kaya, Sabri Sarıoğlu, Ahmet Çalık, Tolga Ciğerci, Selçuk Inan ve Josue inanıyor sen de inan!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: The Rat

Kiev ve Fenerbahçe maçları aslında bizim futbol olarak değil de psikolojik olarak biraz kırılgan bir takım olduğumuzu gösteriyor. İşte o iki maça da baya motive ve kötü oynamayarak başladık, birisinde Malum kırmızı kart, diğerinde de erken yediğimiz goller takımı dağıttı. Sizde bu şekilde ilk 30 dakikaya 1-2 gol sığdırabilirseniz sizin maçta da dağılma ihtimalimiz oldukça yüksek bence. Ama o golleri atamayıp 60 lı dakikalara 0-0 tarzı bir skorla girilirse de o baskıyla sizin oyuncuların dağılma ihtimali var.

Kısacası maç Galatasaray için tamam-devam maçı ama bizim için o tarz bir maç değil. Bizim oyuncuların bunu anlayıp kafa olarak biraz rahat çıkmaları lazım.

Aynen öyle Akhisar maçını da seyrettim. Maç da son 10 dakika değil maç genelinde hücuma çıkarken özellikle çok top kaybetti Beşiktaş. Seyirci baskısı ve bruma nın hızlı çıkışları, Sneijder'in oyunu saniyelik kurgulaması ile sonuca gidebiliriz diye düşünüyorum. Özellikle Oğuzhan ve Atibanın performansı maçın kaderini iki takım içinde etkiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TURKISHBOSS -- 20 Şubat 2017; 8:22:30 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Fernando!

Semih Kaya, Sabri Sarıoğlu, Ahmet Çalık, Tolga Ciğerci, Selçuk Inan ve Josue inanıyor sen de inan!!!

Hakemler ve Federasyon da size inanıyor daha şanslınız
  • galatasaray kimle gol atıp kazanacak. fenerbahçe saha da top oynamadan çirkeflikle yendi Beşiktaş'ı, sizin de öyle bir planınız var ise şimdiden tebrik ederiz ne diyelim. Pazartesi gözümde şöyle canlanıyor, son yarım saate girerken galatasaray taraftarı futbolcuları yuhalayıp, yönetim istifa diye bağırıyor.
  • Bu tür derbileri genelde en çok ihtiyacı olan takım kazanıyor. Boşuna teknin taktik analize gerek yok bence. GS galibiyete daha yakın o yüzden.

Yalnız GS yense bile morellenip yükselişe geçeceğini sanmıyorum. Fener kupada bizi yendiğinden beri maç kazanamıyor.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.