Şimdi Ara

Paypal, Visa, MasterCard gibi ödeme şirketi nasıl kurulur?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
454
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ben Paypal, visa ,MasterCard gibi ödeme şirketlerinin hangi dille yazıldı? Bende bir ödeme şirketi kurmak istiyorum. Fakat hangi dille yazcam? Birde kaç kişilik bir ekiple yapmam gerekir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Up

• Hangi dille yazmyı bilmekden önce kaç yüz milyon dolar sermayeyle açıcan şirketi bu önemli.. hhaa birde istediğin kadar dil bil Google apple Samsung hepsi bir ödeme aracı peşinde ama hâlâ genel kullanımda kabul görmüş araçları yok ki dünyanın en büyük şirketleri... Sen iyisimi önce bir banka sayın al sonra belki ama bak belki diyorum düşün kaç bankanın kendi ödeme aracı var? O zaman bu konuyu düşünürsün... Türkiye devlet olarak troy'u çıkardı hala troy kartla heryerde alışveriş yapamıyorsun, troy'u grçtim mastercard kabul etmeyen yerler internet şirketleri var.. sen önce yaşadığın dünyayı iyi bir öğren sonra birşeyler yapmaya çalış... Azıcık yada yarımyamalak bilgiyle kimse birşey yapamaz...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Teşekkür ederim ama aklımda bir soru işareti jaldi. Elon musk Paypal'ı Nasıl kurdu? Benim bildiğim kardeşiyle kurdu?

• Elon mask bırak da kursun adamın uzay şirketi var.. öncesi var sonrası var (yani herkesin bilmedikleri) nasadan daha fazla uzaya roket çıkarıyor.. bu kapasitedeki bir adamdan bahsediyoruz sanki recep ivedikden bahsedermiş gibi o kurduysa kolaydır gibi... Tesladan hiç bahsetmiyorum bile asırlık markalar hala nasıl elektrikli araba üreteceğiz diye harıl harıl çalışırken tesla arabalar yıllardır yollarda... Kim yaptı senin o çok sıradanmış gibi göstermeye çalıştığın elon musk.. ya hakkaten ne dediğini bil önce

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Elon Musk Paypal'ı 1.5 milyar dolara sattı. Satış sonrası cebine 165M dolara yakın bir para girdi. Yani o şirketleri Paypal'ı satarak kurdu.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.