Şimdi Ara

Paypal Nakit Kart Programı Durduruldu [Ana Konu] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.555
Cevap
145
Favori
229.679
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sosisli Süt

İninal ile arasında bariz bir fark var mı?

Var. İninal Kart'a yüklediğiniz parayı sadece nette alışveriş yapıp o parayı çekemezken bu kart ile atmlerden çekebileceğiz.
  • Tüm ayrıntıları ile olaya hakim olduğumda Yurtdışı alışverişleri için çıkarmak isterim 1 adet.

• İlk mesaja "Ödeme Noktaları" eklendi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CΛRNIVΛLE

Enpara karttan para almıyor eft havale ücretsiz ATM'den işlem ücretsiz. İnternetten alışveriş yapabiliyorsun. Bütün bunlarla daha avantajlı değil mi? Paypal kart masraflı görünüyor.

enpara daha avantajlı her ne kadar paypalin eski üyelerinden olsamda bu güne kadar kartını kullanacak bir işim olmadı ileridede olmaz işlem başına para alan bir kart demek oluyorki daha anlaşmalı bir bankası bie yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turexx -- 1 Ocak 2014; 15:40:06 >
  • Eğer paypaldaki hesabımız bağlı olacaksa ve paypaldaki parayı hızlı bir şekilde çekebilecek isek bende hemen bir tane alırım.
  • Bunuda deneriz ama şuanda en iyisi ininal gibi gözüküyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Kertenkele

Eğer paypaldaki hesabımız bağlı olacaksa ve paypaldaki parayı hızlı bir şekilde çekebilecek isek bende hemen bir tane alırım.

Kart Özellikleri Neler?

- PayPal bakiyenle Online hizmetlerden kartına para yükleyebilirsin. +18
    - Kartını PayPal hesabına ekleyebilir, PayPal hesabın yoksa ücretsiz hesap açabilirsin. +18
    - Kartını PayPal hesabına ekleyebilir, PayPal hesabın yoksa ücretsiz hesap açabilirsin. +18

Bende bunun için alacağım hocam. Bakiyelerimi karta aktarmak, bu karttan atmlerden çekmek veya netten alışveriş yapmak. Böylece sadece gittigidiyor sitesine esir olmayacağım.

• arkadaşlar paypal balanceı cashout yapabilcezmi bununla?
  • quote:

Orijinalden alıntı: og

arkadaşlar paypal balanceı cashout yapabilcezmi bununla?

sırf bunu denemek için bir başvuru yaptım kart geldiğinde bakarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turexx -- 1 Ocak 2014; 15:50:12 >
  • internet alışverişlerinde taksit oluyormu (amazon vs)
  • Sipariş verdim. Gönderim ücretsiz peki alırken ücret ödüyormuyuz kart ücreti?
  • quote:

Orijinalden alıntı: turexx

quote:

bende başvurdum olursa muhteşem olur vallahi.gerçi ankarada yok heralde atm ama açılır umarım
  • vay be supermis . ne zamandir boyle bisey bekliyodum

• Takipteyim..

İş Ortaklarımız:
     Paypal Nakit Kart Programı Durduruldu [Ana Konu]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayaleturk -- 1 Ocak 2014; 16:10:00 >
  • takip edelim. garanti 2014te hesap işletim ücreti kesmeye başlayacağını söyledi, onu bırakabilirim.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: turexx

quote:

bende başvurdum olursa muhteşem olur vallahi.gerçi ankarada yok heralde atm ama açılır umarım

Hocam paypal hesabınızı ekleyip oradaki bakiyeleri çekebileceğiz galiba kart özelliklerini okumadınız.
    Başkentte arattım şimdi onlarca ödeme noktası var.
  • İninalden tek farki icinden para cekebilmek mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nasil basvuru yapildini biri anlatabilirmi ben goremedim sitede.Uyeligim var

• ayllık ücret kesiyomu kartdan ? kesiyorsa bakiye yoksa yüklediğimizde içindenmi çekicek onun bellimi bu soruların cevabı ?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.