Şimdi Ara

Paypal ile ödeme yapmak mümkün mü?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar paypal ile ödeme yapmak mümkün mü? Vpn kullanıp amerika veya başka ülke üzerinden fake paypal hesabı açsam.Oraya para transfer etsem başkalarına para gönderebilir miyim?Ordaki parayı banka hesabına çekebilir miyim?

• Merhaba, paypal hesabına kredi kartı ekleyip ödeme yapmanız mümkün ancak siz paypal hesabınıza ödeme alamazsınız. Daha doğrusu gelen parayı kredi kartınıza veya yurt dışı banka hesabına çekmek için paypal hesabı onaylı olması gerekir. Hesap onayı sağlayamazsanız hesap askıya alınır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Berat ALDIRMAZ

Merhaba, paypal hesabına kredi kartı ekleyip ödeme yapmanız mümkün ancak siz paypal hesabınıza ödeme alamazsınız. Daha doğrusu gelen parayı kredi kartınıza veya yurt dışı banka hesabına çekmek için paypal hesabı onaylı olması gerekir. Hesap onayı sağlayamazsanız hesap askıya alınır.
    Hocam gene lazım oldu benim mutlaka paypal hesabı açmam lazım.Çünkü alacağım ödemeler sadece paypala geliyor başka ödeme yöntemi mümkün değil.

1)Bunu vpn ile abd lokassyon falan mı açmam lazım yok sa türkiye lokasyon da olur mu?

2)Paypal doğrulama(hesap onayı) için ücretsiz sms servislerini kullansam olur mu?

Lütfen yardımcı ol.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkuaz999 -- 12 Şubat 2019; 10:40:47 >
  • Arkadaşlar lütfen yardım edin
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkuaz999

Hocam gene lazım oldu benim mutlaka paypal hesabı açmam lazım.Çünkü alacağım ödemeler sadece paypala geliyor başka ödeme yöntemi mümkün değil.

1)Bunu vpn ile abd lokassyon falan mı açmam lazım yok sa türkiye lokasyon da olur mu?

2)Paypal doğrulama(hesap onayı) için ücretsiz sms servislerini kullansam olur mu?

Lütfen yardımcı ol.

Alıntıları Göster
    1.) Hesap açarken vpn kullanılmaz sistem otomatik şüpheli hesap olarak algılar ve sıkıntı olur. Paypalda vpn yasak zaten.
    -> Yurtdışında tanıdığınız biri varsa ancak ona açtırabilirsiniz.

2.) hesap doğrulama telefon numarası ile olmuyor sadece. Paypal'da hesap doğrulama demek hesabın size ait olduğunu doğrulayan o ülkeye ait üzerinde isim - soyisim yazılı bir kimlik kartı veya yasal fatura ile doğrulama demektir.
    -> Yine yurtdışında yaşayan bir arkadaş veya tanıdık olması gerekir.

-> Paypal bozum yapan birinden yardım isteyebilirsiniz. Eğer ödemeler sadece tek bir kişiden gelirse ben yardımcı olabilirim.
  • Teşekkürler.Ne yapıcam bilemiyorum evet ödemeler tek kişiden gelecek te benimde o ödemeleri başkalarına ödemem gerekecek çok sıkıntılı bir iş.Sağol genede
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkuaz999

Teşekkürler.Ne yapıcam bilemiyorum evet ödemeler tek kişiden gelecek te benimde o ödemeleri başkalarına ödemem gerekecek çok sıkıntılı bir iş.Sağol genede
    Siz bir çözüm bulmaya çalışın eğer bulamazsanız 10% komisyon ile ben belirli aralıklarla yardımcı olabilirim. Yani paypal ile ödeme alıp banka hesaplarına eft geçebiliriz veya paypal hesaplarına ödeme yapabiliriz.

Ama bir çözüm bulamazsanız.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.