Şimdi Ara

Paypal İle Komisyonsuz Alışveriş - Yurtdışı Kredi Kartı Gerektiren Alışverişler (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
9
Favori
5.742
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Bursa İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    çok dürüst birisidir,hiç çekinmeden para havale edebilirsiniz,sorun yok,çok yardımcı oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: baris195

@icais
    çok dürüst birisidir,hiç çekinmeden para havale edebilirsiniz,sorun yok,çok yardımcı oluyor

Teşekkürler, Ürünün daha şimdi satın aldım hocam bir kontrol ederseniz
  • PM yolladım dostum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: şerlok

PM yolladım dostum :)

Cevapladım ama sadece paypal kabul eden lütfen
  • çok tşkler çok sabırlı birisiniz gerçekten sizin gibi güvenilir insanlar görünce şaşırmamak elde değil benim şüpelerim vardı eft yaparken doğrusu ama iyiki size güvendim çok yardımcı oldunuz teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: KİTANA1981

çok tşkler çok sabırlı birisiniz gerçekten sizin gibi güvenilir insanlar görünce şaşırmamak elde değil benim şüpelerim vardı eft yaparken doğrusu ama iyiki size güvendim çok yardımcı oldunuz teşekkürler

• pm
  • Abd den kayıtlı paypal hesabı mevcut mu ? Türkiyeden kartları kabul etmiyor bazen paypal ödemeleri, onun için soruyorum.
  • hocam sizin hiç mi kârınız yok ben gocunurum hayrına iş yaptırmaya
  • Uzun zamandır yoktum ilgilenemedim, Konu kaldığı yerden devam.
  • Tekrar PM yolladım hocam.
  • 2. kez icaisle ürün alıyorum
    aradığım bir ürünü sadece ebayda buldum ve icais sayesinde alıyorum
    sağolsun yine çok faydası oldu
  • quote:

2. kez icaisle ürün alıyorum
    aradığım bir ürünü sadece ebayda buldum ve icais sayesinde alıyorum
    sağolsun yine çok faydası oldu

Her zaman
  • quote:

Orijinalden alıntı: Weightless

hocam sizin hiç mi kârınız yok ben gocunurum hayrına iş yaptırmaya

kargo çinden zaten beleşegeliyor,bari 32 tutanürünlerde 35 gönderin 3 tl de ona kalsın
    mesela buda olsa 3 ondan 2 bundan derken ufak ufak katkı olması fena olmaz ona
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Weightless

hocam sizin hiç mi kârınız yok ben gocunurum hayrına iş yaptırmaya

kargo çinden zaten beleşegeliyor,bari 32 tutanürünlerde 35 gönderin 3 tl de ona kalsın
    mesela buda olsa 3 ondan 2 bundan derken ufak ufak katkı olması fena olmaz ona

Hehe önemli değil, Benimde kartım yokken çok aramıştım yardımcı olacak birilerini o yüzden bir konu açayım dedim

• hocam insanlara güvenin azaldığı bu dönemde böyle bir uygulama yapmanız takdir edilesi gerçekten.tebrikler...
  • Pm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gayet ilgili bir arkadaş. Yarın siparişi tamamlayacağız, böyle devam ederse sık sık rahatsız edeceğim gibi.
  • pm
  • quote:

Orijinalden alıntı: icais

Herkese Merhabalar

Ebay'den alınabilecek ilginç ürünler http://forum.donanimhaber.com/m_69942003/tm.htm
    - Konusunda herkes kartının olmadığından bahsetmiş veya paypal ile nasıl alışveriş yapılabileceğini bilmediği için cesaret edememekte.

Bende size internet üzerinde PAYPAL kabul eden firmalardan Komisyonsuz işlem yapıcam

Ödeme Halkbank veya Deniz Bankasına yapılmaktadır. EFT Yapabilir yada Bankamatikten Kartsız işlem ile tutarı gönderebilirsiniz.

PM İle iletişime geçiniz

Minumum işlem sınırı yoktur
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Pm

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.