Şimdi Ara

Payoneer Kart ve ABD de banka hesabı Nasıl Açılır (Tarifi) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
23.427
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • PAYONEER hesabıma 15 USD atabilecek biri var mı? 20 USD vereceğim karşılığında 5347363408 whatsappten ulaşın lütfen. 35 USD kaldı içerde 50 USD olmadan havale alamıyorum mevzu bu arkadaşlar.
  • jojo.beyy J kullanıcısına yanıt
    Merhaba, yabancılar tarih yazarken önce ay sonra gün yazıyor diye biliyorum. Sizde doğum tarihini girerken bir de o şekilde deneyin.

Atıyorum 1 Şubat 1990 tarihinde doğdunuz.

01-02-1990 yerine 02-01-1990 olarak yazıp deneyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • haunter H kullanıcısına yanıt
    İptal olma durumu yok.Sadece 100 dolardan 1000 Dolara çıkartıldı.Toplam hesabınızda 1000 dolarlık akış olursa 25 dolar kazanıyorsunuz.
  • Merhaba hocam, öncelikle teşekkürler.

Geçen gün üye olmuştum refsiz şuan ref. kodunu kullanamam heralde değil mi?

• yunusemre_ Y kullanıcısına yanıt
    Yeni üyelik deneyebilirsiniz hocam.Eskisini kapatabilirseniz
  • Doğrulamak için questionnaire denilen bölümü doldurmamız gerekiyormu?

Paypal şuan hesaba bağlandı 2 küçük ödemeyi girip onayladım ama payoneerda bu 2 ödeme bekleyen işlemler olarak gözüküyor ödeme almam için o formu doldurmam gerekiyor diyen bir mail geldi.

Kimliğimi göndermiştim ama o formu dolduramam internet adresi filan istiyor sadece paypaldaki paramı almak istiyorum. Şuan paypaldaki hesabımdan parayı aktarabilirim ama ödeme onaylanmaz büyük ihtimalle.

Sanırım şu an kimliğim daha doğrulanmamış gözüküyor. Eğer doğrulanırsa formu doldurmama gerek kalmayacak galiba doğrumuyum?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S-AINT -- 9 Nisan 2018; 16:38:15 >
  • Referanstan üye oldum ama 25 usd hediye para gelmedi.
  • trakonic T kullanıcısına yanıt
    1000 dolar ve üzeri para akışı sağlandıgında 25 dolar kazanılıyor.Malesef ülkemizde 100 dolardan 1000 dolara çıkartmış adamlar...
  • Peki payoneer kartıma webmoney den para çeksem bu parayı atm den ne kadarlık bir komison ile usd olarak çekebilirim.

veya

payoneer kartıma çektiğimde bu tutar payoneer hesabıma da yansıyor mu oradan tr banka hesabına çeksem çok masraf çıkıyor mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Luke Cage

1000 dolar ve üzeri para akışı sağlandıgında 25 dolar kazanılıyor.Malesef ülkemizde 100 dolardan 1000 dolara çıkartmış adamlar...
    payoneer kart almayi dusunuyorum.
    ingiltereden adsense besabi acmayi dusunuyorum.
    euro karti mi alayim.
    youtube da adsense hesabini degistirmek bir sorun olusturur mu, kanalim özgün...

• M@rKSm@N kullanıcısına yanıt
    Youtube hakkında bilgim yok malesef ama euro cinsinden açmanız daha uygun olur
  • Merhaba,
    Bu kadar faydalı bilgier paylaştığınız için çok çok teşekkürler.
    Ben de bir uzakdoğu ülkesinden paypal hesabı açarak payoonerin verdiği amerika banka hesabını eklemeye çalıştım fakat sistem kabul etmedi.
    Çözüm olarak başka bir arkadaşa "Paypal Almanya açıp,euro cinsinden olan hesabınızı eklerseniz kabul ediyor" demişsiniz.
    Paypal almanya hesabını herhangi bir adresle kendi adınıza mı açtınız acaba? paypaldaki isim ile payooner hesabındaki ismin aynı olmaması sorun yaratır mı ve son soru olarak hala sorunsuzca kullanabiliyor musunuz ödeme almak için hesabınızı?
    Şimdiden çok teşekkür ederim yardımlarınız için :)
  • arkadaşlar merhaba,

payoneer hesabı açtım ve kimlik doğrulama istiyor benden.

pdf yollamak isriyorum hata veriyor sistem,fotoğrafını çektim kimliğimn onu yollayayım dedim yine hata veriyor.

yardımcı olabilecek var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: muammer816

arkadaşlar merhaba,

payoneer hesabı açtım ve kimlik doğrulama istiyor benden.

pdf yollamak isriyorum hata veriyor sistem,fotoğrafını çektim kimliğimn onu yollayayım dedim yine hata veriyor.

yardımcı olabilecek var mıdır?
    Merhaba hocam canlı destek ile iletişime geçmeni tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Luke Cage

Merhaba hocam canlı destek ile iletişime geçmeni tavsiye ederim.

Alıntıları Göster
    hocam hızlı yanıtın için teşekkür ederim.

canlı bağlantıya tıklıyorum ama bağlanmmadı/bağlanmıyor diyor hata veriyor ve e-mail atınız diye bir buton çıkıyor.

ilerleyen saatlerde tekrar deneyeceğim.

tekrar teşekkürler.
  • quote:

hocam hızlı yanıtın için teşekkür ederim.

canlı bağlantıya tıklıyorum ama bağlanmmadı/bağlanmıyor diyor hata veriyor ve e-mail atınız diye bir buton çıkıyor.

ilerleyen saatlerde tekrar deneyeceğim.

tekrar teşekkürler.

Alıntıları Göster
    Rica ederim,onların belirli bir çalışma saatleri var ona göre deneyin sürekli denk gelecektir mutlaka hocam
  • kimlik dogrulama islemi tamamlandi.

simdi sira payoneer hesabima gelen parayi yerli banka hesaplarima gondermeye geldi.

bu islem kac gun suruyor hocam ?

herhangi bir sikinti oluyor mu? para gelmemesi,paranın bir şekilde kaybolması vs. vs. sikintilar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muammer816 -- 7 Aralık 2019; 14:59:24 >
  • quote:

kimlik dogrulama islemi tamamlandi.

simdi sira payoneer hesabima gelen parayi yerli banka hesaplarima gondermeye geldi.

bu islem kac gun suruyor hocam ?

herhangi bir sikinti oluyor mu? para gelmemesi,paranın bir şekilde kaybolması vs. vs. sikintilar?
    15-20 güne kadar geliyor para.Kaybolma gibi bir durum söz konusu değil hocam,bilgileri vs doğru yazdıysanız hiç bir sorun olmaz.
  • Luke Cage kullanıcısına yanıt
    muammer816 M kullanıcısına yanıt
    İlk çekim 3-4 gün hadi maksimum 1 hafta sonraki çekimler 24 saat içinde geçti benim hesabıma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VerumTR -- 10 Eylül 2020; 5:6:9 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bilgilendirme icin tesekkurler arkadaslar. aradan gecen zamanda hepsini tecrube edip ogrendim :)

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.