Şimdi Ara

Paycell Kart’tan 75 TL ve üzeri eczane harcamasına 25 TL Hediye! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
9
Favori
2.093
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • benim için paycell güvenilir bir platform değil, kampanyaların üzerine yatanların, başka bir sorun olduğunda çözecekleri şüpheli maalesef.

aytemiz internet sitesi üzerinden alınan benzini eticaret kampanyasına saymadılar, şartların neresinde benzin geçersiz diye yazıyor, tabiki hiçbir yerinde yazmıyor.

bunları bilerek bu platformu kullanın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ah papara, sen nelere kâdirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sirswager -- 23 Nisan 2020; 23:16:8 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • historical2012 H kullanıcısına yanıt
    Malesef bu durumu bende şöyle yaşadım
    Garanti mobil şube ile ödeme yapacaktım lpg ödenmiyormuş ?

• Benim bildiğim paycell o puanları vermez. Ne yapar eder üstüne yatar ben size söyleyim Çok umutlu hareket etmeyin bence. Papara gibi anında yapabilen olana kadar en iyisi papara :)
  • 6,99 tl üyelik ücreti geçirmiş paycell
    aradım hesabı iptal ettirdim
  • senersen kullanıcısına yanıt
    Paycell aylık 1 TL olması lazım Paycell Kart’tan 75 TL ve üzeri eczane harcamasına 25 TL Hediye!

• kota doldumu durumu nedir öğrenebilmek mümkün mü

mümkün değilse,,

Kampanya başlayalı 3 gün olmuş ilk iki günden sonra alışveriş yapan boşa beklemesin kota dolmadiysa bile,, vermemek için vermezler kesinlikle,, bahanesi kota dolmuş derler

• quote:

Orijinalden alıntı: senersen

6,99 tl üyelik ücreti geçirmiş paycell
    aradım hesabı iptal ettirdim
    o mobilödeme hocam. paycel aylık 1tl kesiyor.
  • senersen kullanıcısına yanıt
    3 ayda bir veya 6 ayda bir olması lazım..bu ücreti herkesten alıyor.Paycell aylık 1 tl alıyor ve şu an virüsten dolayı işlem ücretlerini askıya aldı ücretsiz şu an.
  • paycellden beklediğim 25 tllik bir iade var. Sonrasında ilişkimi keseceğim. Şuanda bana en güven vermeyen para uygulama oluşumu.
  • senseman62 kullanıcısına yanıt
    3 ayda bir 6.99

artı bunun haricinde aylık 1 TL bu şekilde mi hocam

• Mobil odeme ucretini almamalari icin yapilacak birsey var mi? Ekstra hizmet iptali vs.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM

o mobilödeme hocam. paycel aylık 1tl kesiyor.

Alıntıları Göster
    Türkcell mobil ödemeyi kapatınca alıyor mu o 6.99 tl lik ücreti hocam. Veya hiç mobil ödeme yapmayınca. Teşekkürler
    Mobil ödemeyi kapatınca alamıyor bildiğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tbskvk55 -- 23 Nisan 2020; 22:38:35 >
  • tbskvk55 T kullanıcısına yanıt
    mobil ödemeyi 1 kere kullandıktan sonra kapalı olsada 6.99 alır hocam...sonra 3 ay mı 6 aymı almıyor.En son benden geçen aylarda almıştı daha kesmedi zamanı gelmemiş demek ki.n11 40 tl ve puan kampanyalarından zaten fazlasıyla çıkarttık
    Hanımın hattı Türkcell. 1.5 ay önce taşıdık Türkcell. Mobil ödeme açıkmış. Paycell i indirince gördüm mobil ödemeyi ve Mobil ödemeyi hiç kullanmadan kapattırdım hocam. Dolayısıyla ücret alacağını sanmıyorum.

kullanmadıysanız almaz hocam... kullanacağınız aman açıp sonra 5522'ye MOBILODEMEKAPAMA yazıp gönderip kapatabilirsiniz.
    Bu şekilde açıp kullanıp kapatınca 1 kez mi alıyor kullandığımız için hocam. Teşekkürler

1 kez aldıktan sonra 3 ay almıyor hocam..3 ay içinde istediğiniz kadar mobile ödeme yapabilirsiniz.Ekstra ücret almaz
    https://www.turkcell.com.tr/servisler/turkcellmobilodeme
  • arkadaşlar bu geçen ayın eticaret ve market iadeleri hâla yatmadı...bu paycell iade yatırırken eli titriyor galiba...Öncelikle papara yada teb ile alışveriş yapın,zorunlu ise paycell'i kullanın
    e Ticaret ve market 75 15 bugün yattı

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.