Şimdi Ara

Paycell Kart Pişmanlıktır !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
2.033
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Son zamanlarda yaşanan sorunlarla birlikte, artık paycell kullanımının avantaj yerine eziyet haline geldiği aşikar.

Siz puan kazanıp indirim çeki almaya çalışırsınız ve alırsınız da, ama onu kullanabilirmisiniz orası meçhul.

Kendi Turkcell sitesi için dağıttıkları indirim kuponlarını bile, yine kendi internet sitelerinde kullanamıyorsunuz, diğer siteleri hak getire.

Müşteri hizmetlerinin bilindik kalıp cevaplardan başka size sunacağı hiç bir şey yok. Çözüm sıfır. Aylarca yazar yazar durursunuz, ama netice sıfır.

Puan biriktirir internet paketi alır kullanırım derseniz ne ala. Onun dışındaki kuponları alabilirsiniz ama kullanabilirmisiniz orasına kimse garanti vermiyor. Neden kullanamıyorum diye sorduğunuzda da, üzgünüz yapabileceğimiz bişey yok deniyor.

Bende demesi; Paycell pişmanlıktır.

• Artık bankalar kredi kartı olmadan kullanabileceğin sanal kartlar üretmeye başladı.

Mesela İş Bankası'nda Maxi Para Kart, Garanti Bankası'nda da Bonus WEB MC isimli kartlar. Ben her ikisini yanında birde ininal kartı toplamda 3 tane sanal kart kullanıyorum.
  • bu kadar ödeme sistemi varken, böyle saçma sapan ölü doğmuş bir sistemi kim niye kullanır?
  • Papara adamdir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • maaart M kullanıcısına yanıt
    Turkcell daha önce de bunu denemişti. Garanti bankası ileydi sanırım. Büyük faciaydı yaşanan sıkıntılarda banka turkcelle turkcell bankaya atıyoru toğu çok mağdur olan ve sonu da hüsran oldu.

Bu enpara altyapısı biraz daha iyi. Ayrı çağrı merkezi vs var. Finanscell ile ortaklıkla biraz daha güçlü ama

Aylık 1 tl ücret alması
    Nakit çekince komisyon alması saçma

Papara ile sonradan tanıştım. İnanılmaz hızlı. Cashback sistemi bence zayıf. Enpara gibi spotify, netflix falan var. Eczanelerde indirimi iyi gerisi hikaye. Satış yaptığımda alternatif olsun diye hesap açtım 2 dk sürdü ve ücretsiz olması çok iyi 👍

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • maaart M kullanıcısına yanıt
    İcine para koy harca hediye gelsin diye kullaniyorlar insanlar.Yani herkesin cebinde kaliteli banka kredi kartlari var fakat kampanya oldukça yükle icine para harca hediyeyi al kullan bitsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SYLAS S kullanıcısına yanıt
    bence işine yaramayacak saçma sapan hediyelerle tuzağa çekilme bunun adı, hiç biride gerçekten ihtiyaç olmayan hediyeler, amaç paranın paycell sisteminde tut sadece, göz göre göre bununla uğraşılmaz...
  • Arada puanlarla Google play kodu ve hediye para gelirse gollercepte hakkı için kullanıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.