Şimdi Ara

PAYCELL - KAMPANYALAR - [GENEL KONU] (527. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
24.147
Cevap
558
Favori
1.817.081
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
81 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 525526527528529
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam evet yazdığınız şekil de kazanırsınız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akarsu20 kullanıcısına yanıt
    8bin harcama yaptın mi gerçekten 🙄

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Laf atıp da engelleme çocuk gibi lafı söylüyorsan gelecek olana da hazır olacaksın 🙂
    Sen kafanı yorma ben boşuna 24 senedır 3 hatla Turkcellli değilim fazlasiyla alirim
    geçenlerde kaybım bile yokken çözüm ekibi aradi 30tl yukleme yapalım hattınıza dedi yüklediler aninda 🤑

@b0Ni

• 07ENGİNEER 0 kullanıcısına yanıt
    Kısmen evet

• Arkadaşlar tecrübeli arkadaşlardan yardım rica ediyorum.

Yeni bir Turkcell hat aldım. Paycell hesap ( Sadece e-mail girdim zaten sistem tanıyor) açtım. Yeni bir sanal kart oluşturdum ( o anda oluştumu önceden mi vardı bilmiyorum, çünkü oluştururken isim vermedim ve sonradan sönük olarak gördüm.) Banka kartı ekleyip para yüklemeyi deneyince aktif olarak göründü. Sanal kart 5 ile başlayan master kart olarak oluştu. Ben 2. bir sanal kart oluşturmak istedim ama kaydedilebilecek maksimum kart sayısına ulaştınız uyarısı veriyor. Ancak Normal, kredi/ banka kartı ekleyebiliyorum , sadece 2 paycell sanal kart oluşturmak isteyince kaydetmeye izin vermiyor. Toplam eklenen kart sayısı ise 2 tane, eklenebilecek maksimum (5) sayıya ulaşmadı.

2. Sanal kart oluşturmak istememdeki amaç, 2. sanal kartı genelde visa olarak veriyor ve ben visa olmasını istiyorum. Diğer hesaplarda öyle yapmıştım. Hatta denemek için şimdi hanımın hesabına 2. sanal kart oluşturdum, 2. sanal kartı veriyor. Ama benim hesabımda oluşturmuyor. 2. sanal kart oluşturmayınca mevcut sanal kartı da silemiyorum çünkü hesaba bağlanacak başka kart olmadığı için silme seçeneği yok.

2. Sanal kartı oluşturmak için çözüm önerisi olan arkadaş varsa fikrine ihtiyacım var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmet0691 -- 26 Eylül 2022; 21:24:15 >

Bazen sonradan oyle fazla yükleniyor zaten parayla yukler gibi hesaplıyorlar gıcık ediyolar iyi de oluyor böyle hatalar 😀
    Hocam benim mevzuya bi bakar misin

Senin mevzu ne yaw okumadim

Yukarida 14. msj okuyup kisa bilgi verirsen çok mutlu edersin bro 🙂

Paycellden ön ödemeli kartlara para gönderilmez. İban var evet ama kullanici sen degilsin. Mesela tosla alici iban senin ama kullanici aköde .... diye gecer..pokusta ayni nays de aynı.
    Parayi kayit acarak geri alirsin ama birazcik bekletirler.

Keske direk kartti ekleyip gonderse idin sorun olmazdi o zaman giderdi. Iban risk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akarsu20 -- 26 Eylül 2022; 21:45:34 >
  • paycelle 2 kredi kartı kaydedip parçalı ödeyebiliyor muyuz?

• Paycell güvenlik nedeniyle kartımı kapattı. Bloke koydu. Bakiyem kilitli duruyor.

• _KARDAN_ADAM_ kullanıcısına yanıt
    Hocam Paycell çağrı merkezini arayın kayıt açarlar blokeyi bir iki gün sonra kaldırırlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARACABEYY -- 27 Eylül 2022; 0:21:48 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • _KARDAN_ADAM_ kullanıcısına yanıt

Hocam tebrikler,bu duruma düşmeyen yok gibi forumda,siz de aramıza hoşgeldiniz:)Çözümü ise ya telefonla ya da maille müşteri hizmetleriyle iletişime geçmek ve kaldırin blokeyi diye talep açmak.Birkaç güne açılıyor.Neden niye parama bloke koyup bekletiyorsunuz diye sorup sinirlerinizi yıpratmayın,sizin guvenliğiniz için sizin paranizı koruyorduk diyecekler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Normalde paycelldeki kartlardan yukler veya karta transfer ederdim bu sefer banka iban hakkımı kullanmadan paycell karttan pokusun ibani yazdım gönderdi başarılı dedi sms geldi ama yok ortada herkesin başına geleni gördük 😖
    Demekki banka hesaplarına sorunsuz gidiyor bu bahsettiklerin sorunlu bi daha banka hesabi hariç iban uğraşmam simdi paycelle mi kayit açacağım
    Pokusta sorun şundan dolayı da olabilir başkasının hesabından para gönder seçeneği tıklayınca canlı hesap onay gibi bisey istiyor onu yapmadım onu mu yapayım yoksa pokus ve paycell mh iletişime mi geçeyim? 🤔

Sen 2 siylede iletisime gec kayit ac. Er geç gelir para.

• Fatura ödeme kampanyasında, sisteme ekli kartlarımızdan istediğimiz bir tanesiyle ödeme yapabiliyoruz değil mi arkadaşlar?

%20 ile birleşir mi qr icin kayıtlı kartlarla ödeme dediğinden paycell kart ile ödeme yapılırsa olur mu?

Soruyu anlamadim %20 ne hangi kampanya 🙄

• bilgi@sayar kullanıcısına yanıt
    Aynen dogrudur 👍

Burger King %20 iade ile 25tl iade birleşir mi diyorum çünkü kayıtlı kartlarla ödeme diyor burda da paycell kart seçilirse birlesme olmaz mi? 🤔

• 
Sayfa: önceki 525526527528529
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.