Şimdi Ara

PAYCELL - KAMPANYALAR - [GENEL KONU] (482. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
24.015
Cevap
555
Favori
1.800.184
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
81 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 480481482483484
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ayda 1 kere alınabiliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar paycelle krei kartından yükleme yapabilir miyim? hepsi burada 150/30 başlatmış bunu kullanmak istiyorum da, hazır limit kullanınca çok para kesiyor malesef :( geçen sefer 200 tl için 14 tl kullanım 9,99 3 aylık üyelik bedeli kesmiş yaptığı kampanya ile nerdeyse aynı oldu

• islem gecmisinde sorun yasayan var mi ben gibi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • murattekno kullanıcısına yanıt
    Kredi kartını kaydet yükleyebilirsin ama %1 işlem bedeli alıyor yüklediğin tutar kadar

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • murattekno kullanıcısına yanıt
    hocam en mantıklısı o ben hep öyle yapıyorum, kredi kartından yüzde 1, banka kartından hiç almıyor sanırım

• mkaray M kullanıcısına yanıt

Bu yüklemenin maliyeti ne

• krmnp K kullanıcısına yanıt

Var

• krmnp K kullanıcısına yanıt
    Payce kartların geçmişini goruntulemede 1 haftadır sıkıntı var.

• Arkadaşlar benim de temmuzda visa sanal kartımın süresi doldu paycell master sanal kart çıkarttı fiziki kartım visa ama ben sanal mastercardi Amazon'da kullanabiliyorum sorunsuz belki kart üretme ile ilgili bir sorun olabilir

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar şok kampanyası devam ediyor mu? Bir de ben paycell ile cepte şok uygulamasına yükleme yapıp online sanırım harcayabiliyorum orada ödemeyi o şekilde yaparsam paycell market olarak geçer mi?
    Ayrıca konu dışı ama İş Bankası Maximum Kart cepte şok uygulamasında markette sayılıyor mu acil sipariş geçmem gerek 😔

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 07ENGİNEER -- 7 Ağustos 2022; 17:32:5 >
  • 07ENGİNEER 0 kullanıcısına yanıt

Hocam bende şimdi amazon da denedim ve master card ödeme gerçekleşince hemen buraya girip haber vereyim dedim, siz benden önce yazmışsınız. Trendyol , hepsiburada normal alışveriş ve cüzdanlarda çalışmıyor ama amazonda çalışıyor.

maximum ve cepte şok uygulaması ile ilgili benim bir bilgim yok hocam malesef

• Akarsu20 kullanıcısına yanıt
    Benim de bu kampanya 1000 yatmisti hocam cozum ekibi arayınca bahsettim 9000 daha yattı ama ben 2 3 aylik finansal işlemler demiştim ve bir tanesini doğru hatirlamisim 15000 puani demi tekrar kayıt actirayim yuklesinler o zaman
    Ayrica 50tl pasaj kodum vardi kullanamadim tekrar gönderin dedim onun için ekran sms vs gerekiyor ama ben size tl yüklemeyi dedi Ben de 50 TL yükleyin o zaman memnuniyet için dedim yapamam o kadar 30 TL yükleyelim dedi kabul ettim yüklendi
    23 senedir 3 hat ile turkcell'deyiz ama ifade edebildikten sonra istediğimi alabiliyorum o yüzden de kaziklanarak devam 😀

• Paycell kampanyalar kısmında bulunan sanal kartla hepsiburada veya trendyolda alışveriş yapılınca 30tl kampanyasına katılım sağlanıyor mu bilgisi olan var mı şimdiden teşekkürler

• mami_3r3n kullanıcısına yanıt
    Hocam yapabilirsiniz sorun olmuyor ama kampanyaya katılmayı unutmayın.

• KARACABEYY K kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim

• temmuz ayi 100/20 market kampanyasi gorseli elinde olan var mi acaba?

• Toslaya yükleme yaparken paycellden para gitti toslada hata verdi yüklemedi şu an para iki taraftada yok ne yapmaliyim bekleyeyim mi iade gelir mi yoksa müşteri hizmetlerine mi yazayim hangisine yazayim?

• genclik17 kullanıcısına yanıt
    İkisine de yazarsın. Suçu birbirlerine atabilirler. Ama illaki çözülür.

• genclik17 kullanıcısına yanıt

aynısı bana da oldu bugün, aylardır hiçbir hata almamıştım. başkalarında da olduysa engellemek amaçlı kasıtlı yapılmış olabilir, toslanın chat'e sordum para bize geçmemiş bankanızla görüşün dediler. yarına kadar iade gelmezse mail atarım ben

• b0Ni kullanıcısına yanıt

Olabilir hocam inşallah engelleme amaçli değildir sistemsel hatadır. engellenirse kötü olur. Bende bekleyeyim bakayim gelmezse yarin yazarim dediğiniz gibi

• 
Sayfa: önceki 480481482483484
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.