Şimdi Ara

PAYCELL - KAMPANYALAR - [GENEL KONU] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
24.009
Cevap
555
Favori
1.799.667
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
81 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • N11 den alışveriş e 2 gb İnternet kampanyası na katılıp alışveriş yaptım. 2 gb gelmedi. Paycell ile öde deyince turkcell mobil ödeme mi seçmek gerekiyordu acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Archmeister

Paycellin tek sıkıntısı icindeki parayi hesaba cekmek istedigimizde 5 lira fahis fiyat istemesi

Vakıfbank Bankomatları ile 1,14 TL , önemli bir rakam değil

• Benim 468 tl bakiye yüklü kartıma bloke koydu sebebini bilen yok ensen TurkNet internet faturamı ödedim sonra bin tl iban'a transfer gercekleştirdim bloke yedim hesabım doğrulanmış hesap nasıl oluyor şaşkınım müşteri hizmetleri 20-25 gün sürer diyor var mı başına gelen ?

• quote:

Orijinalden alıntı: CapresLee

Benim 468 tl bakiye yüklü kartıma bloke koydu sebebini bilen yok ensen TurkNet internet faturamı ödedim sonra bin tl iban'a transfer gercekleştirdim bloke yedim hesabım doğrulanmış hesap nasıl oluyor şaşkınım müşteri hizmetleri 20-25 gün sürer diyor var mı başına gelen ?

İlk defa duydum, fastpay kullanıcıyı banlıyor filan ama paycell e şaşırdım ?

• grandprix kullanıcısına yanıt

edirne erasta avm burger king te eşimle ayrı hesaplardan aldık.ödemeyi paycell ile başarılı şekilde yaptık ,kasiyer bilgiliydi ancak indirim yansımadı.Acaba her zaman %50 indirim de yok mu?3 hafta önce benim hesaptan aldım .Bu sefer en azından eşime bedava bana da %50 vermesi gerekti diye biliyorum.😔

• grandprix kullanıcısına yanıt

valla hocam şikayet varda arattım çok mağdur var sanırım rastgele bloke koyup faide işletiyorlar parayı bloke süreside öle banka gibi değil 25 gün diyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CapresLee -- 12 Ekim 2020; 19:54:27 >
  • CapresLee C kullanıcısına yanıt
    300-500 TL üzeri para transferlerinde bloke koyuyordu,demek değişmemiş. ATM'den çekiyorum birkaç aydır, hem daha uygun Vakıfbank ATM'den para çekmesi, hemde sorun olmadı bugüne kadar
  • Bu adamların nasıl yönetim felsefesi var anlayamıyorum gerçekten. Bu kadar sorunlu bir müşteri hizmetleri görmedim, hiç yok hatta, sadece kendimden bahsetmiyorum. Bazı şakşakçı tipler çıkıp atlamasın yine bende sorun olmuyor, süper firma vs diye. Bildiğin sorunlu firma, açın okuyun Şikayetvardaki şikayetleri. Ağustos ayında şeytana uydum fatura ödeme kampanyasına katıldım, 16-23 Eylül ödül yükleme aralığıydı, hala yüklenmedi. 20 gün adamlara talep iletmekle uğraştım, telefonla aradım diyor ki fatura ödemeniz görünmüyor, yahu ben görüyorum uygulamadan sen nasıl göremezsin diyorum, yazın inceleyelim diyor, talep iletemiyorum, sisteminizde sorun var, kaydetmiyor diyorum yok siz yazın gelir o diyor dalga geçer gibi. Hata bende uzak duracam dedim gittim yine bulaştım bu pisliklere. 10TL sinde değilim, insanı enayi yerine koymamaları sinir ediyor, amma çıkar bunun acısı elbet.

• Benim Ağustos duruyor. Eylül fatura ve kırtasiye duruyor. Hem de 2 hatta birden.
    Arada sırada birikmiş puanla ufak tefek alışveriş n11 bedava ya geliyor onun sayesinde tutuyorum
  • Hesabıma 2000 TL gönderecektim 10 TL masraf alıyor.Acaba içerideki paramı masrafsız veya en az masraflı nasıl alabilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erkan0644

Hesabıma 2000 TL gönderecektim 10 TL masraf alıyor.Acaba içerideki paramı masrafsız veya en az masraflı nasıl alabilirim?

Vakıfbanktan nakit çekim masrafı 1.44 tl. Ama tek seferde ne kadar veriyor bilmiyorum.

• bilal_176 kullanıcısına yanıt
    Cevap ve bilgi için teşekkür ederim hocam.🙏
  • bilal_176 kullanıcısına yanıt

1.14tl , 1990 tl ye kadar hocam .

• Yeni kural gelmiş aylım n fazla 750 tl kredi kartından yükleme yapılabiliyor daha önce limit yoktu !!!

• CapresLee C kullanıcısına yanıt

aynı şey benimde başıma geldi hocam 25 gün sonra hergün destek hattına mail atarak paramı aldım.

Bu tarz konularda paycell malesef çok katı ve içeride paranız varsa bunu 25 gün kullanıyor.

• Dark-Eagle1903 kullanıcısına yanıt

çok saçma oldu bu durum. Aylık 750TL doğrulanmış hesap için çok az.

• quote:

Orijinalden alıntı: meeb

1.14tl , 1990 tl ye kadar hocam .

Teşekkürler hocam.
  • meeb kullanıcısına yanıt
    Paycell kartı almalı mıyım ? Yoksa QR kodla filan mı oluyor?

Konu hakkında bilgisizim ;bilgilendirebilirseniz sevinirim hocam.
  • Yakında kalkar para kesme olayı. Papara tosla pep varken paycell de atak yapmalı. Paycell komisyonu kaldırmalı veya çok düşük tutmalı. Ayda zaten 1 lira alıyorsun aktif hesaplardan paycell para çekme gönderme için alma bari.
  • Erkan0644 E kullanıcısına yanıt
    uygulamadan tanımlı sanal kart yeterli.

İçine para atmanız gerekiyor.

öderken qr ekranında o sanal kartı seçmelisiniz.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.