Şimdi Ara

Paycell Card aldım! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1.129
Cevap
15
Favori
59.518
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kartın içindeki bakiyeden kesiyor. Sanal karttan bişey kesiliyormu bilmiyorum, ben sanal kartı hiç kullanmadım, normal para yüklenen karttan kesiyor ama eminim.
  • Kart almadım uygulamayı indirdim sanal kart oluştur dedim ama oluşturmuyor illa ki Kart mı almak lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kart kullanımlarından kazandığım 1 gb internet var ama hattıma tanımlamayı beceremedim, nasıl ne yapıyoruz arkadaşlar?
  • Noxco kullanıcısına yanıt
    Fırsatlar > Paycell hediyelerim var hocam. O kısımdan kullanabiliyorsunuz.
  • daikataNa~ kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim buldum evet.
  • 300 lira ve üstü alışveriş yapana 2 liralık aidat ücreti yokmuş.
    aylık-yıllık kesinti kullanım ücretleri gibi masrafları ne durumda?
  • scorpion20 kullanıcısına yanıt
    Paycell uygulaması uzerinden işlem yaparsaniz 1.5 lira işlem ücreti aliyor. Başka bir kesintiye rastlamadım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    paycelle yükleme yaparken mi yoksa parayı harcarken mi?
    Paycelle yükleme yaparken, işlem ücreti alma hakkı var bayinin. 2 lira kadar. Ben vermedim. Denizbank atm sinden de yatırılıyormuş, onlar alıyormu bilmiyorum.

Paycell uygulaması ile bir hizmet satın alırken 1,5 lira işlem ücreti alıyor.

Her hangi bir pos makinası ya da web sitesi üzerinden alışverişlerde ise ücret almıyor.
    Paycell kart almayı düşünüyorum, ama kafamda deli sorular.

Her ay 4 Turkcell aboneliği için 400 lira civarı bir yükleme yapacağım. Bunun bana getirisi ve götürüsü ne olur?

Ayrıca TT ve Vodafone faturalarımda 600 TL civarında, bunlar içinde bakiyeyi yüklesem ödeme yapabilirmiyim? ve hediyelerinden faydalanabilirmiyim?

Bütün hediyeleri vs eşimin hattına tanımlamak istiyorum, bunun için ne yapmalıyım?

Bu fatura ödemeleri normal alışveriş gibi sayılıp mı hediye veriliyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jazzalyn -- 20 Şubat 2019; 22:13:52 >
  • Jazzalyn kullanıcısına yanıt
    İlk satın almada 50 lira veriyor hediye, onunla da 3 gb internet alabiliyorsunuz.

100 liralık harcamaya 500 mb internet kazanıyorsunuz. Bunu da 500 ya da 1gb olarak, haftalık olmak suretiyle, paycell kartın tanımlı olduğu hatta yükleyebiliyorsunuz.

Yanımda nakit taşımayı sevmediğim için benim işime yarıyor, onun dışında hediye internet dışında bir kazanımı yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noxco

İlk satın almada 50 lira veriyor hediye, onunla da 3 gb internet alabiliyorsunuz.

100 liralık harcamaya 500 mb internet kazanıyorsunuz. Bunu da 500 ya da 1gb olarak, haftalık olmak suretiyle, paycell kartın tanımlı olduğu hatta yükleyebiliyorsunuz.

Yanımda nakit taşımayı sevmediğim için benim işime yarıyor, onun dışında hediye internet dışında bir kazanımı yok.
    Ciddi bir bakiye yüklemesi yapacağım ve değer mi? Merak ettiğim bu açıkcası.

Kesintisi falan fazla olur mu?

Birde o 50 tl hediyeyi tek sefere mahsus mu veriyor? (Goller ceptede kullanacağım) Yoksa her 1000 tl yüklemede böyle hediye verir mi?

Kuru kuruya bankadan ödemektense buradan ödeyeyim gb falan gelsin bari diyorum

• Jazzalyn kullanıcısına yanıt
    İlk açılışta kartın kullanım limiti 750 tl. Ben bundan daha fazla yükleme yaptım ama, 750 liradan fazla harcama yapamıyorsunuz. Limit arttırımı için ise, Turkcell TİM e gidip (adınıza kayıtlı bir fatura ve kimlik ile) limit arttırım talebinde bulunmanız gerekiyor. Olumlu yanıtlanırsa 20.000 liraya kadar limit tanımlanıyor. Yani dilediğiniz kadar yükleme ve harcama yapabiliyorsunuz.

Telefonunuza yüklediğiniz paycell uygulaması üzerinden ödediğiniz fatura, ya da başka hizmetler için 1,5 tl komisyon alıyor. Ama mesela n11 den sürekli alışveriş yapıyorum ben, market alışverişi falan yapıyorum, yakıt alıyorum, bunlar için bir kesinti olmuyor. Nereye ne harcadığınızın önemi yok, harcadığınız her kuruş için internet bakiyesi 2 gün içinde hattınıza yükleniyor. Benimki bu ay 3gb oldu mesela. Ay sonuna kadar 5 gb yi geçer.

Hediye 50 lirayı bir kereye mahsus veriyor. Goller cepte paketi alabilirsiniz onunlada.

Her yüklemede değil ama, 50 lira ve üstü 3 yükleme için, 3 kez 1gb veriyor. Sonrasında yok :)

Bende sizin gibi düşündüm, kuru kuruya bankadan ödeyeceğime, paycell kart ile öder, hediye internet kazanırım dedim ve kazanıyorumda. Doğalgaz faturam var mesela, 500 lira geliyor aylık. Bunu paycell üzerinden ödersem 1,5 lira komisyon verip, 2,5 gb internet kazanmış olacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Noxco

İlk açılışta kartın kullanım limiti 750 tl. Ben bundan daha fazla yükleme yaptım ama, 750 liradan fazla harcama yapamıyorsunuz. Limit arttırımı için ise, Turkcell TİM e gidip (adınıza kayıtlı bir fatura ve kimlik ile) limit arttırım talebinde bulunmanız gerekiyor. Olumlu yanıtlanırsa 20.000 liraya kadar limit tanımlanıyor. Yani dilediğiniz kadar yükleme ve harcama yapabiliyorsunuz.

Telefonunuza yüklediğiniz paycell uygulaması üzerinden ödediğiniz fatura, ya da başka hizmetler için 1,5 tl komisyon alıyor. Ama mesela n11 den sürekli alışveriş yapıyorum ben, market alışverişi falan yapıyorum, yakıt alıyorum, bunlar için bir kesinti olmuyor. Nereye ne harcadığınızın önemi yok, harcadığınız her kuruş için internet bakiyesi 2 gün içinde hattınıza yükleniyor. Benimki bu ay 3gb oldu mesela. Ay sonuna kadar 5 gb yi geçer.

Hediye 50 lirayı bir kereye mahsus veriyor. Goller cepte paketi alabilirsiniz onunlada.

Her yüklemede değil ama, 50 lira ve üstü 3 yükleme için, 3 kez 1gb veriyor. Sonrasında yok :)

Bende sizin gibi düşündüm, kuru kuruya bankadan ödeyeceğime, paycell kart ile öder, hediye internet kazanırım dedim ve kazanıyorumda. Doğalgaz faturam var mesela, 500 lira geliyor aylık. Bunu paycell üzerinden ödersem 1,5 lira komisyon verip, 2,5 gb internet kazanmış olacağım.
    Tamamdır sağolasın

faturayı paycell üzerinden ödemek yerine postan yada ilgili kurum sitesinden yapılınca ücret kesintisi olmayacak diye anladım, o zaman niye paycellden ödeyelim
    Mümkün, bunuda araştırdım ama bizim burda doğalgaz faturasını kart ile yatıramıyorsun, nakit istiyorlar. Elektirik te öyle. İlgili kurum sitesinden ödemen için, paycell ile anlaşmalı kurum olması gerek, yoksa paycell seçeneği çıkmıyor.
    çok mu kııstlı paycell ödeme alan yerler? n11 yazdığınızı gördüm başka örnekler
    Bende henüz iki aydır falan kullanıyorum. Evet şimdilik kısıtlı. Bütün poslarda kredi kartı gibi geçerli ama, kurum ödemeleri epey kısıtlı.

n11 de paycell ile ödeme seçeneği var, öteki sitelerde durum nedir bilmiyorum açıkcası.

Paycell uygulaması içindeki kurum ödemeleri de 50 yi geçmez.
    geçende turkcell bayide reklamını gördüm çok dikkatimi çekmemişti, siz yazınca işe yarar mı dedim ama henüz yaygın değil sanki, peki kk gibi çipli mi ön ödemeli banka kartı gibi mi?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.