Şimdi Ara

Paycell BKing %50 indirim (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
210
Cevap
11
Favori
17.832
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kardeşlerim ve akrabalarımin çocuklarınin çoğu 26 yaş altı oldukları için isim soyisim TC kimlik numarası ihtiyacı olanlara yardımcı olurum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu işi madde madde detaylı yazan var mı

• Bu arada faturaya yansıtmada işlem ücreti alıyo olabilirler. Geçen yıl hazır limitten kullandığımda 3 aylık 7 tl kesmişlerdi. Faturasız hattı

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Kadıköy'de bedavaya Steakhouse Paycell BKing %50 indirim

• QR okuttuktan sonra ödeme kısmında onay veriyorum ama banka bağlantı hatası veriyor kasada çok saçma kullanmadım

• birinci steakhouse için %100 indirim verdi

ikinci steakhouse için %50 indirim verdi. 18 tl düştü

hediye dünyamdan aldığım 30 tl kupon vardı ödemeyi QR okuttuktan sonra onunla yaptım.0 tl ile 2 menü alınmış oldu,paycell bu aralar atakta Paycell BKing %50 indirim 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi senseman62 -- 28 Haziran 2021; 22:18:33 >
  • senseman62 kullanıcısına yanıt
    30 liralık kupondan 12 liralık kısım hala duruyor değil mi, sistem kuponu komple kullanmadı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ProfessionalDoctor P kullanıcısına yanıt

duruyordu hocam..onada 2 tane sufle aldık 17 tl tuttu,kalan 5 tl yi faturaya yansıttım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi senseman62 -- 28 Haziran 2021; 22:23:47 >
  • senseman62 kullanıcısına yanıt

soygun yapmışınız hocam Paycell BKing %50 indirim 

• Bugün gittim yine olmadı.
    Görevliye gnc kral kampanya seçin sonra QR kodu okutup ödeme yapacağım diyorum ekranda %50 düşüyor.
    Paycell ödeme için onay veriyorum ama banka kaynaklı hata veriyor ödeme almıyor

• Görevli ekranda gnç kral diye bir sekme göremedim dedi , sahi bende baktım göremedim.

Bilgisi olan var mi?

• Bedava menü verdi sonra hata verdi tekrar okutun diyor kasiyer bu sefer de yüz de elli çıktı bilerek QR kod cart curt koyup az kişiye faydalandırmaya çalışıyor bu turkcel

• Dün sırada bekleyenlerin homurtusuna mal oldu ama personeli biraz uğraştırıp big king almayı başardım:

- Görevli önce paycell ödemeyi seçti QR okuttum
    - Daha sonra gnç kral indirim çıkmadığı için big king olanı seçti
    - Ödemeyi gönderdi onayladım bedava menü denk geldi ekranda 0,0 TL görünüyordu

• export20 kullanıcısına yanıt
    Peki hattinizda bakiye var mıydı?

• recplayer kullanıcısına yanıt

hocam bugün hiç bilmeyen bir çalışana denk geldim. yapamadı. önce normal sipariş alır gibi steakhouseu seçti falan yapamadı. tane tane ne yapılması gerekiyor yazabilir misiniz

• AdRenaLime kullanıcısına yanıt

Kasada kral indirim kampanyası falan çıkmadığı için dediğim gibi qr okuttuktan sonra kampanyaya dahil menülerden seçti ve indirim düştü, gerisi nasıl oldu hiç fikrim yok

• dj.trust.06 D kullanıcısına yanıt
    Vardı

• recplayer kullanıcısına yanıt

hocam arkadasa bende aynisini anlattim anlamamakta israr etti. once siparis almam gerekiyor sonra odemede paycell secicem dedi yapamadi tabi. yarin israrla ilk once kodu okuyacagini anlatiyim

• AdRenaLime kullanıcısına yanıt

Şimdiden kolay gelsin diyim

Kampanya yapmaya çalışıp eline yüzüne bulaştıran firmaları da bildiği gibi yapsın rezillik cidden

• az önce gittik , söyledim gnc kral indirim kampanyası geçerli burada dedim.Elemanın biri kendinden emin şekilde kasada tıkladı tıkladı biryerlere olmayınca birini çağırdı.Kız da yapamadı en sonunda menüleri sipariş etti.Ödemesi dedim? Paycell in sisteminde sorun var müşteri memnuniyeti adına veriyorum menüleri afiyet olsun dedi.2 menüyü bedava yedik.teşekkürler Turkcell 😁

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.