Şimdi Ara

Paycell BKing %50 indirim (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
210
Cevap
11
Favori
17.832
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Paycell patladı galiba geçen haftadan beri ne Burgerking te ne de şok ta kullanamadım
    Yenilikçiyiz diye övünüp hem kasiyer hem müşteriyi rezil ediyor bu işbilmez firmalar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla bazen uygulama çok ağır oluyor ama ben neticeye ulaşana kadar bekliyorum.

• WizardArms kullanıcısına yanıt

bu ara sıkıntı var

üye girişi - paycell seçiliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AdRenaLime -- 1 Ağustos 2021; 15:47:11 >
  • Üç burger king vardı birinde cihaz yok biri kapanmış biri de çok sıra vardı okuttu beceremedi kasiyer

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • sıradan cinko karbon pil kullanıcısına yanıt

hocam bi çözüm yolu önerebilir misiniz ? ben de aynı durumdayım 29 liraya big king almak istemediğim için aç kaldım   QR kod okuma cihazı sanki çok teknolojik bir aletmiş gibi utanmadan yok bozuldu bilmemne diyorlar ya deliriyorum kasada, en dandik telefon bile okuyabiliyor artık. Hayır altında 6 haneli kod var onu söylememe rağmen yapamıyorlar ya da yapmak istemiyorlar. çok fena patlayacağım birine. şöyle kampanyalardan yararlanmak imkansız türkiyede böyle beyin yoksunu işletmeler olduğu sürece.

• edlerbest1907 kullanıcısına yanıt
    daha dün eleman bilmiyorum ama deneyeyim dedi kampanya seçmeden qr u okuttu bana bende boş bulundum okuttum bakmadsçan.28 liraya burger yedim😭😂😁 köfte yesem daha iyiydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meeb -- 8 Ağustos 2021; 9:50:59 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dun bende denedim kampanya kodu bulunamadı dedi. 4 5 kez denedi.

• meeb kullanıcısına yanıt

Geçmiş olsun hocam  bilerek yapmadıysa bir şey bilmiyorum. Kasaya giren paradan prim alıyolar sanki bu kadar kasılmaz  

• hhd82 H kullanıcısına yanıt
    Aynısı bende oldu. 4-5 defa denedi size kampanya tanımlanmamış dedi. Burdan turkcelli de burger kingi de kınıyorum. Bi kampanya yapıyosanız onun arkasında durun ya da hiç yapmayın. Milleti dilenci konumuna düşürmeyin.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • yaya39 Y kullanıcısına yanıt
    katılıyorum beceremeyecekleree hiç yapmasınlar.

• edlerbest1907 kullanıcısına yanıt
    yok hocam baştan birine sordu konuştular falan sonra geldi .Baştan paycell e mail atarım diyordum ama vazgeçtim uğraşılmaz .

Adama hak verdiğim konu ,abi kampanya yapıyorlar bize öğretip göstermiyorlar dedi.

Ama paycell in verdiği whoper jr. kodu kampanyasını biliyorlar .Bence sıkıntı paycell de.

• Suan paycell sikitili hic bir yerde gecmiyir kupon bulunamadi diyor

• Hep aynı ayaklar. Bilmiyorum, kampanyadan haberim yok, hata veriyor. Dünde aynısını söylediler. Paycellde para kaldi nasil harcayacam dedim. Nerdeyse 10 kere QR okuttu yapamadi.
    Müdürünüz yapiyordu dedim, ben müdürüm diyor. O da degismis 😃
    Sonuç: Steakhouse+ Burger king ikram.
    Ödemesini vereyim diyorum kabul etmiyor. Şımartıyorsunuz beni, ben utandım artık😂
    Bu arada ben diyetteyim paket yapıp eve götürdüm. Malum bu hamburgerler cok kilo yapti bende.

Bu arada pm atip durmayin taktik maktik yok Bam Bam Bam! :P

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sorcery -- 8 Ağustos 2021; 11:8:22 >
  • Birçok yerde aynı sorun var kupon bulunamadı muhabbetleri müşteri memnuniyeti diyorum yapamıyoruz diyor sıkıntılı çok fazla

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • sorcery kullanıcısına yanıt
    bize bir kere nasip oldu bir daha müşteri memnuniyeti adına vermediler.Zaten vermesinlerde insana dilenci muamelesi yapıyorlar.Kampanya neyse ondan faydalanalım ama yok yani.

• deepdarkdirty D kullanıcısına yanıt
    Adam cok ugrastı yapamadı hatta en son ekranın resmini cekip gösterdi. Kupon bulunmadı yazıyordu gercek ten

• Bende alıyorum kupon bulunamadı hatası

• Kupon bulunamadı hatası 1-2 haftadır var gittiğim şubelerde hala çözemediler rezalet

• Ücretsiz olanı sorunsuz aldım %50 indirim için gnctrkcll mi olmak gerekiyor

• Bugün de kupon bulunamadı uyarısı aldik

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.