Şimdi Ara

Patronla Birbirimize Girdik Beyler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
238
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bi yemekçi tarzı yerde çalışıyorum çay götürüp getiriyorum yemek hazırlıyorum, bir tane patron var adam küçük kızlara yoldan geçen evli bekar tüm bayanlara bakıyor küfürbazın teki gün boyu pcde canlı chat ve zorno sitelerinde gezer ben iş yapıyorum.Ve sanıyor ki ben onun işine muhtacım laf yapıp duruyor hadi 1 hafta birşey demedim en son bugün dedim yarım gün paramı ver gidiyorum cebindeki 20lik 50lik gordugum halde para yok diyor gelmiş bana bi işe yaramiyorsun yok az beynini kullan felan diyordu mübarek, adamın yaşı 52birsey demek istemiyorum

.En son para yok diyince sartel attı lan dedim vereceğin 20 lira gelip yalan konusuyon ver şu parayı dedim diretince yemek masasına vurdum en son dedim seninle tartışmak istemiyorum ver su parayı gidicem ulan baktım bogazimi tutmaya kalktı bende boksör ve body ile uğraşıyorum, tam eli değdi biraz elini alıp çektim dedim o elini indir kirmayayim en son verdi parayı çıkarken dedim dua et yaşlısın birşey yapmadım oda dedi sen dua et ulan cildirdim dedim çık lan dışarı bi sorunun varsa gorelim o da tirsti çıkamadı çıkarken sövdüm biraz.

Şimdi kim haklı beyler adam boğazımı tutmaya çalıştı tam degdirdi çektim ama başkası olsa vururdum.İcimde kaldı karşılık veremedim diye...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Vursaydin keske

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaşlı kadin cocuk ne fark eder ki insan insandir döv gitsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: issizmanyak

Yaşlı kadin cocuk ne fark eder ki insan insandir döv gitsin.

Dostum yaşım 23 5 yıl civarı boksla uğraşıyorum yani elimde kalacak birde babamdan büyük adam aklımdan geçmedi vurmak 52 Yaşında sonuçta ne bileyim korktum

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deneyici23 -- 25 Ekim 2020; 19:0:51 >
  • Ramiz Karaeski kullanıcısına yanıt
    Öldür demiyoruz süründür elini ayarlarsın artık5 sene bokstan sonra

• Yine de iyi yapmışsın yaş önemli değil cok s*erefsizin teki baksana

• quote:

Orijinalden alıntı: skugga1

Bunu dostumuz cemşit'e soralım;

Patronla Birbirimize Girdik Beyler

• Burda anlatılanların hepsinde kendini yüceltme, güçlü gösterme şeklinde anlatım var.
    Bakınız
    quote:

bende boksör ve body ile uğraşıyorum, tam eli değdi biraz elini alıp çektim dedim o elini indir kirmayayim

Gibi...
    Sadece bu konu için demiyorum bu tarz açılan konuların hepsi böyle nedense.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bobsantino -- 25 Temmuz 2016; 14:57:25 >
  • Sildim neyse.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrKoenig -- 25 Temmuz 2016; 15:01:11 >
  • Patronuna Yasin abimin selamı var beni getirmesin de

• Sen mi ona girdi o mu sana girdi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ramiz Karaeski

Bi yemekçi tarzı yerde çalışıyorum çay götürüp getiriyorum yemek hazırlıyorum, bir tane patron var adam küçük kızlara yoldan geçen evli bekar tüm bayanlara bakıyor küfürbazın teki gün boyu pcde canlı chat ve zorno sitelerinde gezer ben iş yapıyorum.Ve sanıyor ki ben onun işine muhtacım laf yapıp duruyor hadi 1 hafta birşey demedim en son bugün dedim yarım gün paramı ver gidiyorum cebindeki 20lik 50lik gordugum halde para yok diyor gelmiş bana bi işe yaramiyorsun yok az beynini kullan felan diyordu mübarek, adamın yaşı 52birsey demek istemiyorum

.En son para yok diyince sartel attı lan dedim vereceğin 20 lira gelip yalan konusuyon ver şu parayı dedim diretince yemek masasına vurdum en son dedim seninle tartışmak istemiyorum ver su parayı gidicem ulan baktım bogazimi tutmaya kalktı bende boksör ve body ile uğraşıyorum, tam eli değdi biraz elini alıp çektim dedim o elini indir kirmayayim en son verdi parayı çıkarken dedim dua et yaşlısın birşey yapmadım oda dedi sen dua et ulan cildirdim dedim çık lan dışarı bi sorunun varsa gorelim o da tirsti çıkamadı çıkarken sövdüm biraz.

Şimdi kim haklı beyler adam boğazımı tutmaya çalıştı tam degdirdi çektim ama başkası olsa vururdum.İcimde kaldı karşılık veremedim diye...

• quote:

Orijinalden alıntı: bobsantino

Burda anlatılanların hepsinde kendini yüceltme, güçlü gösterme şeklinde anlatım var.
    Bakınız
    quote:

bende boksör ve body ile uğraşıyorum, tam eli değdi biraz elini alıp çektim dedim o elini indir kirmayayim

Gibi...
    Sadece bu konu için demiyorum bu tarz açılan konuların hepsi böyle nedense.

Kendimi güçlü gostermeme gerek yok dostum, kendimi biliyorum zaten birşey olsa adama darp raporu alsa ne olacak ... sokakta kavga etmem fazla zaten ama bu adam hasta.Kenimi niye güçlü gostereyim karşımda ki 52 yaşında adam yani..

• Ramiz Karaeski kullanıcısına yanıt
    Sadece bu konu için konuşmuyorum. Forum genelinde böyle bir şey var. Kendilerini burada tatmin ediyorlar demekki.

• quote:

Orijinalden alıntı: bobsantino

Sadece bu konu için konuşmuyorum. Forum genelinde böyle bir şey var. Kendilerini burada tatmin ediyorlar demekki.

Öylesi var tabii yalan yanlış şeyler anlatıp ego kasanlar.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.