Şimdi Ara

Path of Exile (Ücretsiz Online aRPG - Diablo Killer :) (Açık Beta açılmıştır!) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.511
Cevap
12
Favori
93.793
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • oyun çok güzele benziyor, daha bugün keşfettim. fazla davetiyesi olan varsa talibim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Metalwrath

quote:

Orijinalden alıntı: BoBaFeTT

quote:

Orijinalden alıntı: Metalwrath

Bu oyun MMORPG değil söyleyim. Bir çok kişi mmorpg olarak bekliyor sanırım.

MMORPG.

değil

sadece online

MMORPG ile online'ın arasındaki farkı anlat bana.

Oyun MMORPG çünkü insanlarla iletişime geçip, takas yapabiliyorsun, birlikte questlere katılabiliyorsun vs.
  • canlı yayın türk oynuyor tavsiye =http://www.own3d.tv/Oyunhabercis i#/live/127910
  • pardon oyunhabercis - i bu kısmı birleştirmeniz gerekecek :D
  • quote:

Oyun MMORPG çünkü insanlarla iletişime geçip, takas yapabiliyorsun, birlikte questlere katılabiliyorsun vs.

MMORPG Massive Multi Player online Game demek. Bir serverda en fazla 8-12 kişi olabildiğin oyun massive değildir.
    MMORPG serverları binlerce kişiliktir. Tek haritada aynı anda 500-1000 arası oyuncu olabilir.
    Diğer normal multiplayer online oyunlarda lobi sistemleri vardır anca orada oyuncuların çoğunu görürsünüz, oyun ekranında gene en fazla 12ye çıkar.
    Ki bu oyunda 12 kişilk haritalar olacağını sanmıyorum en fazla 8 olur. Şu an oynayan arkadaşlar varsa söyleyebilirler kaç kişilik olduğunu.
    NDA o kadar sıkı değildir herhalde :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siberarmi -- 30 Eylül 2011; 0:05:24 >
  • Tamam başlığı değiştim oyun MMORPG değil Bir arkadaşın konuya bak başlığa ilgi çekici birşeyler yaz demesi üzerine MMORPG diye yazdım. Oyunu da denemediğim için bilmiyordum ama sonradan gördümki MMO değilmiş Co-Op'a daha yakınmış...
  • adam eğlenceli anlatıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: siberarmi

quote:

MMORPG Massive Multi Player online Game demek. Bir serverda en fazla 8-12 kişi olabildiğin oyun massive değildir.
    MMORPG serverları binlerce kişiliktir. Tek haritada aynı anda 500-1000 arası oyuncu olabilir.
    Diğer normal multiplayer online oyunlarda lobi sistemleri vardır anca orada oyuncuların çoğunu görürsünüz, oyun ekranında gene en fazla 12ye çıkar.
    Ki bu oyunda 12 kişilk haritalar olacağını sanmıyorum en fazla 8 olur. Şu an oynayan arkadaşlar varsa söyleyebilirler kaç kişilik olduğunu.

binlerce olmasına gerek yok MMORPG demek için. Şuan kapalı betada oyun ve 200'e çıktığı zamanlar oluyor. 8-12'yi nereden çıkarttın ?

Ben şuan beta üyesiyim zaten.

• Oyun dota gibi multiplayer tarzı mı? Yoksa Diablo nun mp si gibi mi? Birde single player campaign oynayabiliyor muyuz?
  • http://www.own3d.tv/Oyunhabercis i#/live/127910 canlı yayın war izleye bilirsin normal diablo 2 gibi bi oyun. adam türkçe anlatıyor.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: siberarmi

quote:

binlerce olmasına gerek yok MMORPG demek için. Şuan kapalı betada oyun ve 200'e çıktığı zamanlar oluyor. 8-12'yi nereden çıkarttın ?

Ben şuan beta üyesiyim zaten.

Hocam ss koyabilirmisin 200 kişi merak ettim zevkli olur kalabalık.

• Adamlar kendileri "Path of Exile is a free online-only action role-playing game set in the dark fantasy world of Wraeclast." derken oyun massive diye savunmanız dokunaklı.
    Siz diyebilirsiniz MMORPG.
  • Saşha Grey hatrına koyarım, lakin kalabalık partiye denk gelmedim henüz en fazla 4 kişi olduk. Çoğu kişi ayrı ayrı yerleri çalıştığı için pek imkan olmuyor.

Oyun yapımcısı firma GGG, nin oyunculara değer verdiği forumlarda da net birşekilde görülüyor. Adamlar Öneriler bölümünde yazılan her bir geri bildirimi okuyup, makul olanları hayata geçirmeye çalışıyorlar. Yakın zamanda yeni yama çıkacak baya bir şeyi dengeleyen, merakla bekliyoruz.

Bence oyunu denemek istiyorsanız siteye üye olun. Key gelme şansına sahip olabilirsiniz böylece. Şahsen elimde yedek bir key yok maalesef.
    Amma Diablo 1-2 ruhunu yaşatacak tek oyun sadece PoE. Böylesi bir oyunu ne zamandır arıyordum, ve sonunda gerçekleşmesi muhteşem bir olay.

Burnu kalkık Blizzard, key gelen oyuncuları serverının ne kadar kaldıracağını hesaplamak için dağıtırken GGG, oyundaki eksiklikleri, ve oyuncuların gerçekte ne aradıklarını saptamak, keşfetmek için oynatıyor beta'da.

• Oyunun Türk Sitesi Tarafından Yapılan incelemesi izleyemeyenler için ;

http://www.youtube.com/watch?v=rtQLpxdznMk&feature=channel_video_title

http://www.youtube.com/watch?v=T8TWJT58c28

iyi bir inceleme iyi bir oyun devamı gelir umarım.
  • tanıtım süper olmuş. Tam tarzım oyun arkadaş.
    O skill ağacı nedir ya x) yememiş içmemiş skill yapmışlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: VII_outLaw

tanıtım süper olmuş. Tam tarzım oyun arkadaş.
    O skill ağacı nedir ya x) yememiş içmemiş skill yapmışlar.

Bu daha hiçbirşey, tamamlandığında 100'ün üzerinde skill olacak, ve bu sadece pasif sayısı. Aktif Skiller ayrıca eklenmeye devam ediyor. Önümüzdeki 0.9.3 patch'in getireceklerinin bir kısmı şurada yazılmış genel olarak;

http://www.pathofexile.com/news/dev-diary/
  • Türk sitesi olan oyunhabercis i closed beta key dağıtıyor. ilgilenenlere duyrulur ;http://oyunhabercisi.com/2011/10/04/path-of-exile-closed-beta-key-dagitiyoruz/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hakeren -- 4 Ekim 2011; 17:15:28 >
  • betada oynayanlar neden kendi kararkterilerine ait bir ekran görüntüsü veya yaptıkları questlere ait bir video ne bileyim buldukları itemlere ait bir ekran görüntüsü neden paylaşmıyorlar? Kimse oynamıyormu betayı? Hayır oyun zaten beleş olacakmış muhtemelen para verip daha iyi itemler alırız yada lvl sınırlaması koyarlar free oyunculara oyun bir yerden sonra para verilince devam edilebilir haldedir vs.

Oyun freetoplay olduğu için şöyle güzel böyle daha iyi diye abartılı konuşmamak lazım çünkü bence hiçbir ağır iddası yok oyunun.
  • oyun içi canlı yayın görüntüleri bile mevcut.siteden bakbirsln
  • Canlı Yayın Aktif Co-op Muraduer ve Ranger

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hakeren -- 4 Ekim 2011; 21:20:09 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.