Şimdi Ara

Path of Exile (Ücretsiz Online aRPG - Diablo Killer :) (Açık Beta açılmıştır!) (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.512
Cevap
12
Favori
93.792
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beklemedeyiz bakalım beta keyi olupta nereye kime versem diyen varsa burdayım bekliyorum zaten diabloyu beklerken eşek kadar adam olduk burdan sevinelim bari
  • Zaten burda herkes pusuya yatmış vaziyette biri key yazsa buraya en az 10 kere fazladan denenir key

Bu arada soruma cevap yok henüz timer dan invite gelen kişiye friend invite ortalama ne kadar zamanda geliyor size ne kadar zamanda geldi?
  • aynen beklemedeyiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: gereksiz34

Zaten burda herkes pusuya yatmış vaziyette biri key yazsa buraya en az 10 kere fazladan denenir key

Bu arada soruma cevap yok henüz timer dan invite gelen kişiye friend invite ortalama ne kadar zamanda geliyor size ne kadar zamanda geldi?

Evet arkadaşlar ne kadar zamanda geliyor?Bende bana gelen keyi sizlerle paylaşırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kyuss

quote:

Orijinalden alıntı: BoBaFeTT

quote:

Orijinalden alıntı: Kyuss

Arkadaşlar dueliste blood magic almak mantıklı mı? Aşırı mana sorunu çekiyorum. Lifesteal ile blood magicin harcadığı can karşılanabilir gibi geldi bana. Yüksek levellarda durum nasıldır bilmiyorum. Bilgi verirmisiniz.

Blood Magic'i hiç almadım, fakat lifesteal, Blood Magic alındığı taktirde zorundalıktır. Mana ile ilgili hiçbir düşüncen kalmıyor geride, herşey HP endeksli olacağı için. Bu arada Mana havuzun HP havuzuna eklenmiyor, haberin olsun.

Evet dostum biliyorum eklenmediğini. Warlord's Mark, Blood Rage ve bir kaç lifesteal itemı ile güzel olabilir. Marauderim var onada aldım blood magici. Warlord's Mark atıp Ground Slam ile çok rahat aoe yapılıyor. Cruel zorluk seviyesine yeni geçtim, ileride işler değişebilir tabi.

2. bir keystone aldın mı ? Blood Magic i sonuna kadar istifade etmek isteyenler 'Resolute Technique' alıyorlar beraberinde. Böylece ıska ıska geçmeden can çalabiliyorlar. Bu arada life ve armour pasiflerini es geçmemeni öneririm.

• quote:

Orijinalden alıntı: anorzhul

quote:

Orijinalden alıntı: gereksiz34

Zaten burda herkes pusuya yatmış vaziyette biri key yazsa buraya en az 10 kere fazladan denenir key

Evet arkadaşlar ne kadar zamanda geliyor?Bende bana gelen keyi sizlerle paylaşırım

1 haftaya kadar gelmesi lazım en fazla.

• quote:

Orijinalden alıntı: BoBaFeTT

2. bir keystone aldın mı ? Blood Magic i sonuna kadar istifade etmek isteyenler 'Resolute Technique' alıyorlar beraberinde. Böylece ıska ıska geçmeden can çalabiliyorlar. Bu arada life ve armour pasiflerini es geçmemeni öneririm.

Marauder'imde Resolute Technique'i aldım ve aynen dediğini yapmayı planlamıştım. Life ve armor arttırılan bölgede ekstradan life regen ve flasklardan daha fazla can gelmesini sağlayan pasifler filanda var. Onlarada el atacam. Duelistimde Acrobatics'i açtım. Onda da ıska geçmemek için açığı pasiflerle ve itemlardan gelen accuracy ile kapatacaz artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maaday Kara -- 8 Ocak 2012; 0:17:57 >
  • bana keyınızı verın benzının fıyatı 1 tl olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bonser24

bana keyınızı verın benzının fıyatı 1 tl olacak.

Keysiz oynanmıyor mu bu oyun ?
  • hayır
  • takipteyim
  • keyınızı beklıyorum buyuk hevesle.
  • quote:

oyunun tam surumu ne zaman gelır?

tıtan questı yıllardır oynamaktan artık ezberledım.denemedıgım kombınasyon kalmadı.
    sanırım gene tıtana donecek gıbıyım.adam gıbı Hack And Slash yok pıyasada.tıtanın devamı gelsın yenı karakterler ve mekanlarla.gozumu kırpmadan orjınalını alırım.grim dawn a baktım oda pek bırseye benzemıyor.

Diablo 2 oynayabilirsin. Hem 3. oyunu çıkacak ona hazırlık olur :P T Gerçi büyük ihtimalle oynamışsındır

Key istiyorum ben de

• Ben üyeliğimi bir kişiye bağışlayabilirim içinde de bir adet invite key var yani forumdan iki kişi betada oynayabilsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: dogii

Ben üyeliğimi bir kişiye bağışlayabilirim içinde de bir adet invite key var yani forumdan iki kişi betada oynayabilsin

ben alırım..
  • quote:

quote:

Ben üyeliğimi bir kişiye bağışlayabilirim içinde de bir adet invite key var yani forumdan iki kişi betada oynayabilsin

ben alırım..

invite keyide sana zahmet ben istiorum nolurr dostummmm

• quote:

Orijinalden alıntı: Renji Abarai

quote:

quote:

ben alırım..

tabıkı.arkadas gonderırse sıze gonderırım.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Renji Abarai

quote:

quote:

ben alırım..

tabıkı.arkadas gonderırse sıze gonderırım.

Allah razı olsun kardeşim beklemedeyim:D yaşasınnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

• Way arkadaş ya...

sitenin forumundada 2 beta key vermiş biri şansıma tüküreyim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _VeNGeFuL_ -- 8 Ocak 2012; 20:06:16 >
  • quote:

kardeşim Allah razı olsun çok çok makbule geçti
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.