Şimdi Ara

PATH OF EXILE - HEIST 18 EYLÜL (ANA KONU) (242. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.042
Cevap
47
Favori
280.828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 240241242243244
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Oyunda normal oynarken 70 derecelerde oynıyorum işlemcide. Ama poe buildingi açtığım zaman ısı biranda fırlıyo 85e, tree ye bakıp geri dönüyorum oyuna tekrar normal derecesine dönüyor. Bunun nedenini çözemedim. yardımcı olabilecek var mı
  • Kalıcı delirium efekt oluyor. Sayaç her level aldığında ödüller geliyor sadece. Ayrıca onunla ilgili challenge var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maplere girerken veya izaroda sonraki odaya geçerken yani başka yere geçerken arada oyun 0 ping oluyor veya çarklar sürekli donuyor ve atıyor.Başına gelip çözen var mı bu olayı.Her serverda oluyor.Arkadaşlarla sürekli bu sorunu yaşıyoruz.Netler süperonline.
  • Oyuna yeni başladım level 25lerdeyim ve rangerim
    Sağda solda görüyorum ice shot build vs girip bakıyorum bir mok anlamıyorum neyin buildi bu ben level 25 olmusum skill treeyi kafaya göre yapmısım ne yapacagım simdi anlamadım birisi özet gecebilir mi
    Skill reset falan mı yapmam gerekiyor
  • Oyuna standardda karakter açarak yeni başladım. Soruma gelirsek; Diabloda softcore, hardcore, seasonal softcore ve seasonal hardcore var. Burada ise çok seçenek var. Herkes Delirium oynuyor sanırım ama bu standard ile delirium arasında ne fark var? Yol yakınken cevaba göre delirium karakteri açacağım.
  • Asetil Co A kullanıcısına yanıt
    Standard, yıllardır var olan bir lig. Delirium ise 3 hafta önce açıldı. Bundan dolayı ticaret ve oyun içi daha canlı ve yeni. Oyun içeriği olarak bir farkı yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AccUssEdGR

Standard, yıllardır var olan bir lig. Delirium ise 3 hafta önce açıldı. Bundan dolayı ticaret ve oyun içi daha canlı ve yeni. Oyun içeriği olarak bir farkı yok.
    Merak ettiğimden soruyorum. Herkes neden standard varken oraya geçti ya da böyle bir şey açma gereği duyuldu? Ona göre oradan karakter açayım.

Bir de shadow mu ranger mı ilerleyen seviyelerde daha etkili olur? Önereceğiniz build ya da clas var mıdır?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • milkomeda kullanıcısına yanıt
    İlk oynayışta kafanıza göre yaparsanız oyun sonuna ulaşamayabilirsiniz. Ice shot oynamak istiyorsanız bunu okuyabilirsinizhttps://www.pathofexile.com/forum/view-thread/2660684
    https://pastebin.com/JK5tRDFB böyle bir link verirler genelde ve bu linkihttps://poe.technology/poebuddy/ buraya yapıştırıp adamların nasıl bir build yaptığını görebilirsiniz.

Örnek:https://poe.technology/poebuddy/JK5tRDFB
    Pasif Yetenek ağacı, ekipmanlar, aktif skiller, vs. bir çok ayrıntıyı görebilirsiniz. Siz de buna yakın ve konuda belirtildiği şekilde giderseniz adamın gösterdiği bir build yapmış olursunuz.

Tabi kafanıza göre gitmekte serbestsiniz ama dediğim gibi oyun sonu işini bilen kişilere göre yapılıyor o yüzden yeni biri olarak zorlanabilirsiniz.

• Asetil Co A kullanıcısına yanıt
    https://www.pathofexile.com/forum
    Classes/Builds , istediğinize bakın çok yorum sayılı olanlar genelde iyi buildler olur.

Oyuncu sayısı önemli bir faktör. Geçici ligler daha çok oynanıyor, çünkü ticaret sıfırdan başlıyor ve eğlenceli oluyor ve liglerde kazanılacak "challenge" lar var, bunlar kozmetik eşyalar veriyor mesela. Standardda ise parti için veya ticaret için oyuncu bulmak daha zor.
  • Arkadaşlar selamlar. Oyuna dün ps4 üzerinden başladım. Birkaç video izledim ve oyun sanırım act10nu bitirdikten sonra başlıyor. Act 10a gelene kadar nelere dikkat etmeliyim?. Hangi orbları ya da eşyaları savelemeliyim?.
  • Arkadaşlar stash tab olmadan bu oyunu oynayanlar var mı ? Yani oynanır mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: loungemood

Arkadaşlar stash tab olmadan bu oyunu oynayanlar var mı ? Yani oynanır mı ?
    Evet oynanır ama gerçekten eziyetli olur. Map currency ve en az 1 tane premium stash tab. Hayatını dahada kolaylaştırır.

Mal satmak icin 3.parti programlar var ama zaman harcaman gerekiyor. oyunda currency çeşidi fazla normal taba koyunca karman çorman oluyor.

• Herkese selamlar, yeni ligi ilk haftadan beri oynuyorum. (89 arc elementalist ve 85 CoC Ice nova assassin) Eger aktif bir guild varsa katilmak isterim. Oyunda pek tecrubeli sayilmam daha onceki liglerle beraber 250+ saat civari bir oyun deneyimim var. oyundaki ismim: Krga

• loungemood kullanıcısına yanıt
    Hadi yine iyisin. Stash tab’ler indirimde. Soruna cevap olarak, first blood paketini alıp, 200 coins veriyordu galiba premium stash tab currency ve map alınır bence. Hatta fragment ve delve de ekstradan alınır ama para yetmiyor öyle galiba ama core plan en az 2 pre tab cureency ve map.

Ben de quad alam bari dursun köşede.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nymphetaminê kullanıcısına yanıt
    telefonu bir türlü aktif edemedim, desteğede yazmama rağmen dönüş olmadı. steamden eklesene: tertekis
  • Delirium en zengin lig olabilir. Parti ile juicy haritalara girince bilgisayar yanıyor ama. Steam'den ekleyebilirsiniz. Kullanıcı adım BATMESS
  • Bu ligde headhunterimizi aldık simulacrum saolsun akıyor mubarek 3 pasifli bir voice düşürdük 160 exalt aslan gibi

• Rhego kullanıcısına yanıt
    Helal olsun. Guildde yardımlaşıyo musunuz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rhego

Bu ligde headhunterimizi aldık simulacrum saolsun akıyor mubarek 3 pasifli bir voice düşürdük 160 exalt aslan gibi
    Blender sen misin?
  • Stash tablara indirim ne zaman geliyor bilen var mı acaba
  • 
Sayfa: önceki 240241242243244
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.