Şimdi Ara

Patch Adams'ın Gerçek hikayesi!!Sizin gerçek hikayeden uyarlanan filmlerden favoriniz hangisi??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
4.364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hepimiz az çok Patch Adams filmini biliyoruz. Çoğumuz izlemiştir ki izlemeyenler de mutlaka duymuştur diye tahmin ediyorum. Gerçek bir hikayeden uyarlanan filmin bu kadar gerçek olduğunu inanın bilmiyordum.
    İşte filmin gerçek hikayesi

Sizlerinde böyle etkileyici gerçek hikayeden uyarlanan film önerileriniz var mı?

Patch Adams'ın Gerçek hikayesi!!Sizin gerçek hikayeden uyarlanan filmlerden favoriniz hangisi??

• gerçekten müthiş bir filmdir.izlemeden önce gerçek bir hikayeyi anlattığını bilmiyordum, izledikten sonra araştırmıştım ve bu filme olan bağlılığım bir kat daha artmıştı.Ayrıca Robin Williams'ın en sevdiğim filmidir oynadığı rol tam ona göre.

benim önerim ise Temple Grandin filmidir.Gerçek bir hayat hikayesi...Otizm hastası olan genç bir kızın neler başarabildiğini anlatan bir filmdir ve favori filmlerim arasındadır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: .:KeFReN:.

gerçekten müthiş bir filmdir.izlemeden önce gerçek bir hikayeyi anlattığını bilmiyordum, izledikten sonra araştırmıştım ve bu filme olan bağlılığım bir kat daha artmıştı.Ayrıca Robin Williams'ın en sevdiğim filmidir oynadığı rol tam ona göre.

benim önerim ise Temple Grandin filmidir.Gerçek bir hayat hikayesi...Otizm hastası olan genç bir kızın neler başarabildiğini anlatan bir filmdir ve favori filmlerim arasındadır.

Öncelikle ben çok uzun zaman önce izlemiştim. Ve yeni öğrendim böylesine gerçek bir hikayeden uyarlandığını. Böyle muhteşem bir şey olamaz ve okuduktan sonra tekrar izledim. Ayakta alkışlamak istedim!!!
    Temple Grandin hemen araştırıyorum ve ilk fırsatta izleyeceğim. Teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: .:KeFReN:.

gerçekten müthiş bir filmdir.izlemeden önce gerçek bir hikayeyi anlattığını bilmiyordum, izledikten sonra araştırmıştım ve bu filme olan bağlılığım bir kat daha artmıştı.Ayrıca Robin Williams'ın en sevdiğim filmidir oynadığı rol tam ona göre.

Araştırdım. Bir Televizyon filmiymiş. En yakın zamanda izleyeceğim. Teşekkürler. Sitelerdeki puanlarıda oldukça yüksek...
  • http://www.imdb.com/title/tt0104756/

Lorenzo's Oil=> Filme başladığımda gerçek hayattan uyarlama olduğunu bilmiyordum.Filmin sonlarına doğru bittim,tükendim resmen.Ve finalde gerçek bir yaşam öyküsü olduğunu duyunca 10-15 dakika ekrana boş boş baktığımı hatırlıyorum.

• Bir filmde madem ben öneriyim.
    The Diving Bell and the Butterfly (2007)
    Gerçek bir hikaye olduğunu duyduğumda inanamadım! Öyle güzel betimlemişler ki :(

• Schindler's List
  • quote:

Orijinalden alıntı: ΒİLOCAN

Schindler's List

Filmde yahudi mazlumluğunun abartılması ve Almanların olabildiğince kötü gösterilmesimi gerçek ?
    Sanat amacı güdülerek ortaya çıkarılmış bir eser değil. Bana göre tamamen propaganda amaçlı yazılmış ve yönetmenin kendi dinini yücelttiği bir film.

Biyografi kategorisinde:

127 Hours, Into the Wild, The Pursuit of Happiness gayet güzel.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.