Şimdi Ara

Patatesli Köy Ekmeği (Ekşi Maya Afyon Ekmeği)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
2.475
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İzmir' de satışını yapan fırın veya şarküteri varmı acaba ?

Patatesli Köy Ekmeği (Ekşi Maya Afyon Ekmeği)

• Bende ilk defa duydum, gördüm bunu. Tadı nasıl acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tadı süper hocam, özellikle kahvaltıda süper gidiyor. Nerden baksan 1 hafta boyunca yersiniz. Tazeside güze bayatlamış halide. Ben Afyon' a gittiğimde mutlaka 3-4 tane alırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Extralarge

Tadı süper hocam, özellikle kahvaltıda süper gidiyor. Nerden baksan 1 hafta boyunca yersiniz. Tazeside güze bayatlamış halide. Ben Afyon' a gittiğimde mutlaka 3-4 tane alırım.

İnşallah İstanbul da bulurum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hz. Zeus -- 2 Haziran 2015; 13:23:03 >
  • Geçen Afyona yolum düştüğünde almıştım. Off offfff canım çekti yav
  • Uzun zamandır bölüme yazmıyordum görünce dayanamadım evet sadece afyonda var özellik çeşme kısmından alırsan çok daha lezzetlidir ayrıca gitmişken ahmet ipek sucuk ekmek kadayıfı ve kaymak almadan olmaz @ogameci

• -Realist- kullanıcısına yanıt
    Çeşme derken ? Ben caminin oradaki sıralanmış ekmekçilerden alıyorum. Sucuk olarak Ahmet İPEK güzel, Cumhuriyeti pek beğenmedim. Bir ara Sertçivi sucuğu almıştım oda güzel sayılır. Ben lokum olarak Yayla Şekerlemeyi çok beğeniyorum. Özelliklede kaymaklı lokumu süper. Zaten dükkanın önündeki sıradan belli kaliteli olduğu....
  • quote:

Orijinalden alıntı: Extralarge

Çeşme derken ? Ben caminin oradaki sıralanmış ekmekçilerden alıyorum. Sucuk olarak Ahmet İPEK güzel, Cumhuriyeti pek beğenmedim. Bir ara Sertçivi sucuğu almıştım oda güzel sayılır. Ben lokum olarak Yayla Şekerlemeyi çok beğeniyorum. Özelliklede kaymaklı lokumu süper. Zaten dükkanın önündeki sıradan belli kaliteli olduğu....

Aynen kardeşim caminin orada seyyar satıcılar var çeşme diye geçiyor

• bu tarz ekmekler, semt pazarlarının köylü pazarı kısmında olur genellikle, teyzeler yapıp taze taze getirir, tekirdağda aldığım bir yer var, aynısımı bilmem mam satan teyze ekşi mayayla yaptığını söylüyor.
  • jullyet J kullanıcısına yanıt
    tekirdağda nerden aldınız.bende oralıyımda.

• İzmir için hala güncel :D
  • Koskoca İzmir'de yokmu yaw satan bir yer
  • İnternetten satış var mı? Benim de canım çekti.
  • Hocam Facebook ta satan buldum. Ama kargo ücreti işi bozuyor.

• memlekete giderken semt fırınlarında satılır bu ekmekten.tadı on numara ilk tazeliğini de 2-3 gün koruyor.bizim burda satılan 3 saatte bayatlayan ekmekler gibi değil.istanbulda illaki yapan satan vardır ama ben daha hiç rastlamadım

• Facebook

#Köyekmeği #Köy #ekmek #Patetesliköyekmeği #Ekşimayalıköyekmeği #Patates Köy ekmeğimizin tanesi 7tl olup kargo ücreti alıcıya aittir. 10 adet ve üzeri siparişlerde ücretsiz kargo. SUCUK HAŞHAŞ LOKUM siparişiniz olursa ekmekle beraber gönderebiliriz.... kargo ücreti alıcıya aittir. Detaylı bilgi ve iletişim 05413933369 (yılmaz)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.