Şimdi Ara

Patates Kızartması ((:

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar oyun oynarken aşağıdaki Patates Kızartması çıktı.Nedir ? Ne İşe Yarar ?

http://img63.imageshack.us/img63/4166/watistizvp6.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BuLLLDoZeR -- 19 Şubat 2007; 6:38:58 >

• starta basıp sonra stop a basacaksın ve bir hediye kazanacaksın. bana bir kutu çıktı ama ne işe yaradığını bilmiyorum, bazende exp kazandınız diyor.

*bilen bi arkadaş bu lottoda çıkan kutu yada varsa itemların değernini ve ne olduğunu söylerse sevinirim
  • Bu kadar saçma bi topic daha görmedim

Al clk senin dediğini yapalım yani "arama yapmadan açılmış bi topice cevap verelim" bu senin istediğin galiba?

Lot'tan çıkabilecekler :

- Chi pot.lar
    - Health pot.lar
    - Pigeon
    - Fortune case
    - Box of lot cask
    - Silver\Gold bar
    - Silent Valley vb. yerlere gidip işiniz bitince sizi geri tp oldunuz yere gönderen kağıtlar
    - Return charm lar
    - Experience
  • Arama bölümüne Patatez Kızartması yazdım , bişi bulamadım
    ayrıca cevap için teşekkürler cLk
    az da olsa bu forumda iyi birilerine denk gelioruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BuLLLDoZeR -- 17 Şubat 2007; 21:06:39 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: BuLLLDoZeR

Arama bölümüne Patatez Kızartması yazdım , bişi bulamadım

espirimiydi
  • arakadaş gayet haklı şuan yerlerdeyim
    bende ilk çıktığında starta basınca bana güç veriyo sanıyodum çıkı çıkı bütün oyun boyunca açık bırakıyodum
  • quote:

Orjinalden alıntı: XErTuX

arakadaş gayet haklı şuan yerlerdeyim
    bende ilk çıktığında starta basınca bana güç veriyo sanıyodum çıkı çıkı bütün oyun boyunca açık bırakıyodum

• mesela ne olunca çıkıyor bu lotto. lvl atlayıncamı? yada nasıl?
  • quote:

Orjinalden alıntı: cLk

mesela ne olunca çıkıyor bu lotto. lvl atlayıncamı? yada nasıl?

Her 50 yataık ölrünce çıkar 50 ve katların da extra exp verir 100 ve katların da daha önce yazmış arkadaş bazı itemler verir.

Hero online bölümü artık bitmiş gibi gözüküyor. :(. bugünden sonra buna benzer sorular göreceğime, bende fazla girmem artık.Arada gülmek için okurum mesajları. Bu forumda yeni bişiler görmeye başladığımda bakarım bende tadı kaçtı artık.

Beyler artık daha önce sorulmamış yeni şeyler sorun da bizde bişeyler öğrenelim.

Mesela Rare bir silahı dismante edince Phenix box mu ne çıkıyomuş o kutudan ne çıkıyo. ben de bunu merak ediyorum. Ayrıca çince yazılı itemler dolaşıyo piyasada. Crystal summitten çıkıyomuş o itemlerle ilgili bilgisi olan var mı? Red dragon armor falan var o nasıl oluşturuluyor ? bu valentine day eventini kaçırdım ben her çarşamba olacakmış o adadaki yaratıklardan geçen çarşamba ne düştü??? present box mu yine .

• cvp almak istiyorsan öncelikle oyunun burda popüler olması gerekir. siz cvp yazmayın böyle sorulara kimsede oyuna başlamasın o zmn, kendi kendinize oynarsınız. bu dahamı iyi sence?
  • Herşeye rağmen güzel bir oyun "Hero Online".Bugün başladım oyuna ama gerçekten güzel bir oyun
    Gerçi tek başınıza biraz zor lvl kasarsınız ancak dragon8 serverinde çok Türk arkadaşımız var , onlar kasıo beni sağolsunlar
  • quote:

cvp almak istiyorsan öncelikle oyunun burda popüler olması gerekir. siz cvp yazmayın böyle sorulara kimsede oyuna başlamasın o zmn, kendi kendinize oynarsınız. bu dahamı iyi sence?

Zaten ben cevap verecek kişiyi burda göremiyorum.

Ben yabancılarla beraber oynamaktan daha mutluyum, böyle soruları duymaktansa, böyle oyuncu oyunda olmasın daha iyi. Oyun burda popüler olacak diye MMORPG oyunlarda temel olan bazı şeyleri soran adamlar hiç başlamasın, başlayacaksa da başlar başlamaz herşeyi öğreneceğim diye birşey yok. sorulanlar yeniden soruluyor. Önceden bende sessiz kalıyordum , ama gerçekten bazen son 10 açılan topiğin 9 u yaramaz. milletin vaktini çalıyorsunuz. yeni char açtım yardım pls, eşşeğim öldü yardım pls, skill açılmıyo yardım plss, para lazım yardım plss. bunlar için burda topic açılıyorsa ben de yokum . Bye.

• güle güle, bitek siz kalmıştınız zaten cvp verebilecek ne yapacaz şimdi acaba
  • quote:

güle güle, bitek siz kalmıştınız zaten cvp verebilecek ne yapacaz şimdi acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BuLLLDoZeR -- 18 Şubat 2007; 3:48:54 >

• dayı lotun içinden çıkan en önemli şey exp dirher 50 hayvanda bir çıkar o
  • quote:

Orjinalden alıntı: lllMyXoMalll

quote:

cvp almak istiyorsan öncelikle oyunun burda popüler olması gerekir. siz cvp yazmayın böyle sorulara kimsede oyuna başlamasın o zmn, kendi kendinize oynarsınız. bu dahamı iyi sence?

Zaten ben cevap verecek kişiyi burda göremiyorum.

Ben yabancılarla beraber oynamaktan daha mutluyum, böyle soruları duymaktansa, böyle oyuncu oyunda olmasın daha iyi. Oyun burda popüler olacak diye MMORPG oyunlarda temel olan bazı şeyleri soran adamlar hiç başlamasın, başlayacaksa da başlar başlamaz herşeyi öğreneceğim diye birşey yok. sorulanlar yeniden soruluyor. Önceden bende sessiz kalıyordum , ama gerçekten bazen son 10 açılan topiğin 9 u yaramaz. milletin vaktini çalıyorsunuz. yeni char açtım yardım pls, eşşeğim öldü yardım pls, skill açılmıyo yardım plss, para lazım yardım plss. bunlar için burda topic açılıyorsa ben de yokum . Bye.

exp sana hiç bişey vermez exp yazar ama hiç bişey vermez sana
    sana katılıyorum cevap vericek kimse kalmadı sende bırak kendi hallerinde takılsınlar burda bende sadece belli bir türk sayısıyla oynarım bu oyunu ko ya bakın ne kadar türk var ve noldu bu kadar türkle oynuyacağıma yabancılarla oynarım daha iyi temel bilgileri sormuyo onlar en azından birazcık ingilizce biliyosanız benim gibi rahat öğrenirsin

• Extra exp. icin statue almis olmaniz gerekiyor..Yani hero tawernde satilan premium tarzi normalde experinizi %20 artiran oldugunuzde %50 experi geri veren Others bolumunde satilan Sculpture lardan..
  • quote:

Orjinalden alıntı: lQueenl

Extra exp. icin statue almis olmaniz gerekiyor..Yani hero tawernde satilan premium tarzi normalde experinizi %20 artiran oldugunuzde %50 experi geri veren Others bolumunde satilan Sculpture lardan..

iide ztn ölünce sadece %3 exp gider

bunun %50 sini almışsın almamışsın

pek fark etmez
  • 70+ olanlar icin ideal burada party sistematigi olmadigi icin yan gelip yatamiyorsunuz..Mesela kendi acimdan soyleyeyim 68 lvlken aldim oda adsl sartlarindan dolayi surekli yattigim icin..Su an 70+ im ve gunluk 1 lvl aliyorum hala %3 dedigin benim 1 onceki lvlimde 7.5m expere tekabul ediyordu 7.5m experide statue olmadan kisa surede toplamam neredeyse imkansiz gibi birsey..Cunku statue ile kestigim yaratiklardan aldigim exper en yuksek 40k ki spotlar full spot bulmak imkansiz gibi birsey tabi kucuk lvl olanlarin da ne kadar spot bulabildigi tartisilir..Tabiki tercih meselesi..Zaten :) ben cekilis kutusunda yazan exp yazasinin sadece statuenun artirdigini soylemek istemistim ^^

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lQueenl -- 18 Şubat 2007; 14:50:49 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.