Şimdi Ara

PassoLig Ana Konusu (Kart, Bilet, Kombine) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
355
Cevap
16
Favori
62.208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: grkm1

Arkadaşlar passoligteki parayı herhangi bir banka hesabına nasıl aktarabilirim?

Passolig.com.tr den passolig internet subesi kismina tiklayip bilgileri girdikten sonra havale,eft seceneklerinden gonderebilirsin ucret alinmiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tamam teşekkür ederim ilgin için.
  • Beşiktaş-Liverpool maçına 3 arkadaş gitmeyi düşünüyoruz ancak sadece benim passoligim var.Arkadaşlardan biri de Aydın'dan gelecek.O passolig almak istemiyor tek maç için.Ben bilet almak için sisteme girdiğimde kaç adet bilet alacağımızı belirttiğimiz bir yer gördüm.Ama benim bildiğim her kartla bir bilet alınabiliyor.Sonuç olarak ben diğer 2 arkadaşıma veya en azından birine de bilet alabilir miyim?
  • qwertmtn Q kullanıcısına yanıt
    Hocam siz sistemin izin verdiği kadar bilet alabilirsiniz ancak onu direkt olarak Passolig sahibi arkadaşlarınıza aktarabilirsiniz. Bu arkadaşın passoligi yok ona aktarmak istiyorum dediğinizde olmaz. Avrupa maçlarında bildiğim kadarıyla passolig zorunlu değil. Passoligi olmayan arkadaşın ayrıca alması gerekir nerede satılıyorsa bu bilet artık.

Bildiğim kadarıyla cevapladım.
  • Sağolun hocam bilgiler için
  • hocam bir sorum olacak duyduguma gore belirli ptt nokltalarında hıc kargo beklemeden anında gıdıp basvuru yapıp passolıg kartınızı alıbılıyormussunuz bu dogrumu?
  • 1.lig maçlarında zorunlu mu
  • Değerli arkadaşlar
    Bir akrabam (Ankara Üniversitesinde Öğretim Üyesi) Pasolig kullanımı hakkında bilimsel bir rapor hazırlayıp devlet yetkililerine sunacak.
    Bu raporu hazırlayabilmek için aşağıdaki formu hazırlamışlar.
    5 dk ayırıp 25 sorudan oluşan bu formu doldurursanız çok sevinirim.
    Sorularınız olursa yanıtlamak isterim.
    şimdiden teşekkürler

Not: Forumdan katılımı belirleyebilmek amacıyla doldurduğunuza dair bir cevap yazarsanız çok sevinirim.

https://docs.google.com...uFpjFHuO9i8NzjkKF4/edit

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ben liverpool maçı için doğudan bilet aldım.Daha doğrusu bir arkadaşım aldı bana.Passolige de başvurdum ama daha kart ulaşmadı bana.Passoligin internet sitesine üye olup girdiğimde maç biletim gözüküyor.Onaylandı yazıyor.Şuan passolig ile maç biletim var ama kartım yok.Eğer kart gelmezse stada giriş yapmak için tek basımlık giriş kartı almam gerek ve bunu da vodafone arenadaki gişeden mi alıyoruz?Şimdiden teşekkürler.Umarım anlatabilmişimdir.
  • bende başvurdum banka kartı olana keşke cüzdan olana başvursaydım neyse. yıllık 15 lira diyor başka para almazlar değil mi?
  • yeni başvuran arkadaşlar. Passolig kartınız kaç günde teslim oluyor.

ben PTT'den teslimi işaretledim. Kuryeler kafasına göre geç getiyor. bu nedenle PTT'den alacağım dedim.

Sizinkiler kaç günde geldi.
  • arkadaşlar benim sorum olacak. passoligi bizim adımıza başkası teslim alabiliyor mu, passolig başvurusu yapsak kart gelene kadar geçici bir kartla başvurudan 2 gün sonraki maça girebiliyor muyuz
  • Pasolig kartı sahiplerine koçtaşta
    200 tl alışverişe 25 tl indirim veriyor
    Ürün alacağım
    Kod pasolig alırken kullandığınız telden
    Mesaj olarak

KOCTAS TC NUMARANIZI
    6033 yolladığınızda geliyor

Kullanmayacak yollayabilecek varsa makbule geçer sağolun..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kargo şirketi yerine kuryeye niye veriyorlar ki ?

hergün sabahtan akşama kadar okuldayım o yüzden teslim edemiyorlar bana.

kurye de mağdur oluyor ben de.adamlar taa vakfıkebirde ben ise merkezde.

2 haftadır adamlarda kartım..trabzon da seyircisiz ceza aldı diye acele etmiyorum bi dahaki maçımız 3 hafta sonra
  • Arkadaşlar Kayseride yaşıyorum, fenerbahçe passolig ön ödemeli kart aldım. Arkadaşlarımla maça gitmek istersem erciyes tarafına girebilir miyim ?
  • Arkadaşlar kart başvurusu yapıp parayı yatırdım. Kart elime ulaşmadan önce kombine alma imkanım var mıdır?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eufloria kullanıcısına yanıt
    21 şubatta başvurmuşum ankaradayım bugün geldi 23 şubat ptesiden saysan 15 günde geldi kart yani.
  • beyler, kampanya başvuru mesajlarından 65 kuruş ve sonrasında 2.5 tl kesiyor, resmen soygun bu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arakadaşlar ben ve eşim adına passolig kartı ayrı ayrı çıkardım. kart gelmedi ama yarınki gs maçına gidecegiz. şimdi bilet al seceneginde iki kişi alacagım benim hesabımdan ama eşiminki burda nasıl gözükecek anlamadım. yoksa eşimin hesabından girip ona ayrı benim hesabımdan girip bana ayrımı alacağım anlayamadım yardımcı olursanız sevinirim selamlar..
  • galatasaray-başakşehir maçı
    ultraslan trübünü pegasus alt adet:40tl
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.