Şimdi Ara

Passat vs Golf (B8 vs 7-7,5) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
29
Cevap
0
Favori
4.573
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: commandx

Lastikler ne durumda? 2015 golfün lastikler değişmemişse eskimiş, sertleşmiş olabilir. Kış lastiği de konforu arttırıyor. Lastiğin etkisi hiç az değil. Benim lastikler de eskidi, hemen farkediyor. Altı sürtmesin diye yüksek basınç hava vuruyorum hemen farkediyor(34-36ps civarı).
    İkisi de yazlık lastikteyken denemiştik. Ama 2015'in lastikler daha eskiydi tabi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Golf 8 için konuşma ihtiyacı duydum.

Golf 8 akustik konfor yani izolasyon olarak Passat B8'den fersah fersah üstün, rüzgar sesi en az 20 km/h geç başlıyor, rüzgar direnci daha az, arka tekerlerden gelen yol uğultusu yok, Passat'lar Avrupa'da çok satılımyor, o yüzden üretimde fazla özenmiyorlar Türkiye ve Çin'de iyi satılıyor.

Trim seslerine gelince Golf 8'de ön cam mekanizmaların da yeni bir sisteme geçilmiş, genel olarak araç Passat gibi kendini salarak darbe absorbe eden bir araba değil. Hisli ve net bir araba.

Golf 8 B9 Passat'tan iyi olmayacaktır ama B8 Passat'tan daha iyi geldi bana. Zaten B8 kasa çok eskidi, 2013'te tanıtılıan 7-8 senelik bir kasadan bahsediyoruz ikinci el olarak ise Golf 8 alırsanız daha hızlı gider çünkü almak isteyen adam için araba az.

Passat öyle değil, 200-300 aras binlerce araba var, sıfırı 750 olan araba 80 bin km yapmış dizel otomatik Higline 250 yazmış ve satamamış siz Passat satacağınız zaman 5 bin ilan arasından alıcı bulmakla, Golf 8'i satmak aynı şey değil.

• -İyi yoltutuş fakat görece sert süspansiyonlar

B8 passat iyi yol mu tutuyormuş?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi en1gma -- 3 Mayıs 2021; 15:21:7 >
  • Golf segmentinin banisi, referansı ve yarım asırdırda lideri. C segmentinde Golf’ ten iyisi uzun zamandır yok.

Golf böyleyse ağabeyi Passatta haliyle Golften daha geniş ve daha üst bir araç zaten başarısıyla D segmentini domine ediyor. Mercedes C, BMW 3, Audi A4 ve Passattan başka memlekette D segmenti araç yok en çok satanıda Passat.

• Hocam bani nedir,muz markası falan mı bu?

• en1gma kullanıcısına yanıt
    Passat vs Golf  (B8 vs 7-7,5)
  • quote:

Orijinalden alıntı: commandx

Bu bani başka bani.

anladım

• Passat hocam tabiiki de

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.