Şimdi Ara

Passat Modifikasyonları ( resimli açıklamalar ) (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
797
Cevap
11
Favori
183.522
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ben ankaradayım. yaklaşık 3 ay once taktırdım. gayet memnunum
    bana kalırsa kamera için 200 tl vermeyın ben daha ucuza bulabılırım.
    ayrrıca yukardakı resımdekıyle aynı markada benımkıde zaten aynısı,yani orjinal.
    bende gereklı resımlerı cektım ancak yukleme fırsatım henüz olmadı.
    birde size şöyle bir bilgi vereyim;
    necvox cihaz kamerasıyla birlikte yetkili servis garantisiyle yanlış hatırlamıyorsam 1400 yada 1450 tl ve 6 taksit bankanın verdiğiyle beraber ben 12 taksite almıştım...
  • http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Car-DVD-Player-GPS-Radio-TV-7HD-LCD-VW-Passat-B6-/220669891769?pt=Car_Audio_Video&hash=item3360f354b9#ht_10519wt_1148

Bu ürünü almayı düşünüyorum klima bilgilerini ve mfa bilgilerini gösterir mi biliyormusunuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burak®

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Car-DVD-Player-GPS-Radio-TV-7HD-LCD-VW-Passat-B6-/220669891769?pt=Car_Audio_Video&hash=item3360f354b9#ht_10519wt_1148

Bu ürünü almayı düşünüyorum klima bilgilerini ve mfa bilgilerini gösterir mi biliyormusunuz ?

Yok Göstermez diye düşünüyorum , Gösteren şu anda sadece orjinal cihazlar ve Necvox göstriyor

• necvox cihazdada klıma bılgısı gostermıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: avc17

necvox cihazdada klıma bılgısı gostermıyor.

Yenilenen Necvox 939 HD ile tamamen RNS kopyası olmuştur MFD bilgileri vs Klima bilgileri görünmektedir.

Saygılar
     Passat Modifikasyonları ( resimli açıklamalar )
  • arkadaşlar necvox cihazı geri görüş kamerasıyla birlikte ne kadara takdırdınız ankarada önereceğinz bir yer var mı... cvplr için şimdiden teşekkürler
  • Bu VW marka olmayan navi cihazları arasında diversity tuner olan var mı? Ben radyo dinleyicisiyim ve radyo kalitemin kötüleşmesini istemiyorum.

Bir de yakında internetli yol bilgisayarları çıkma ihtimali nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: srcn09

quote:

Yenilenen Necvox 939 HD ile tamamen RNS kopyası olmuştur MFD bilgileri vs Klima bilgileri görünmektedir.

Saygılar

aynı cihazı yeni aldım fakat bende gostermıyor
    baglantıda bı eksık yaptılar heralde

• quote:

Orijinalden alıntı: Yağız Tuğracı
    arkadaşlar necvox cihazı geri görüş kamerasıyla birlikte ne kadara takdırdınız ankarada önereceğinz bir yer var mı... cvplr için şimdiden teşekkürler

2 veya 3 sayfa önce bir arkadaşa ben taktırdiğim yerin adresini yazdım.Orası ile iletişime geçebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deffstar

quote:

Orijinalden alıntı: srcn09

quote:

Saygılar

aynı cihazı yeni aldım fakat bende gostermıyor
    baglantıda bı eksık yaptılar heralde

Bağlantı ile bir ilgisi olduğunu düşünmüyorum Klima Paneliniz yeni olması lazım yeni ise direk göstermesi lazım eski panellerde görünmüyor

• 2005 model 1,8T modeline uygun navigasyon marka model bilgisi olan var mı?
  • Bu necvox un radyo alıcısını güçlendirmek için bir formül bilen varmı arkadaşlar?
    radyo alıcısı zayıf çünkü
  • quote:

Orijinalden alıntı: xyzt9

2005 model 1,8T modeline uygun navigasyon marka model bilgisi olan var mı?

2005 model derken B5.5 Kasalardan bahsediyoruz sanırım. Bu kasalara uygun bildiğim kadarıyla navigasyon cihazı yok. 5 inch'lik renkli ekranları görmüştüm fakat Türkiye haritası olmadığı için navigasyon olarak kullanılamıyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: diskriminant

Bu necvox un radyo alıcısını güçlendirmek için bir formül bilen varmı arkadaşlar?

Benim bir şikayetim yok Necvox'un radyosundan. Eski MT6501'de radyo son derece sorunluydu ama bu cihazda gayet güzel alıyor.
    Acaba cihazın montajında bir sorun olabilir mi? Radyo için arabada 2 anten var. Güçlü bir sinyal için 2 sininde bağlanması lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertbasaran

quote:

Orijinalden alıntı: xyzt9

2005 model 1,8T modeline uygun navigasyon marka model bilgisi olan var mı?

2005 model derken B5.5 Kasalardan bahsediyoruz sanırım. Bu kasalara uygun bildiğim kadarıyla navigasyon cihazı yok. 5 inch'lik renkli ekranları görmüştüm fakat Türkiye haritası olmadığı için navigasyon olarak kullanılamıyordu.

teşekkürler
  • quote:

quote:

Bu necvox un radyo alıcısını güçlendirmek için bir formül bilen varmı arkadaşlar?

Benim bir şikayetim yok Necvox'un radyosundan. Eski MT6501'de radyo son derece sorunluydu ama bu cihazda gayet güzel alıyor.
    Acaba cihazın montajında bir sorun olabilir mi? Radyo için arabada 2 anten var. Güçlü bir sinyal için 2 sininde bağlanması lazım.

2 anten derken mert hocam???
    Ben montaj esnasında arkada bir tek anten kablosu gördüm.Diğeri nerde acaba?
  • quote:

quote:

quote:

Passat'ta cihazın arkasında 2 adet anten girişi var. Fakat bazı uzakdoğu malı cihazlarda tek giriş mevcut.
    Bazı montaj yapan firmalar işin kolayına kaçıp sadece 1 tanesini bağlıyor, diğerini boşta bırakıyorlar.

En düzgün bağlantı aşağıdaki cihaz yardımı ile 2 anten girişinide bağlamak.
    Necvox'un arkasında ne şekil anten çıkışı var emin değilim ama eğer tek giriş varsa aşağıdaki aparatı mutlaka kullanmak lazım.

• Bu çift anten blaupunkt ve bosch radyolarda çift tunerli diversity sisteme baglı. Hani aracı hareket ettirince radyo değişir ya park halinde. Bu iki anten sürekli aktif ve hangi anten cızırtısız çekiyorsa sinyali ondan alıyor. Bu sayede hareket halinde haşır huşur olmuyor tabi zayıf istasyonlar için. Ben diğer aracımla (ford sony sistem) karşılaştırabildiğim için RCD 310 tunerini çok başarılı buluyorum. İçinizde necvox ya da zenec sahiplerinden biri ile birgün bir araya gelip araçları yan yana park edip bir çekiş çekmeyiş cızırtı testi yapsak derim.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Passat'ta cihazın arkasında 2 adet anten girişi var. Fakat bazı uzakdoğu malı cihazlarda tek giriş mevcut.
    Bazı montaj yapan firmalar işin kolayına kaçıp sadece 1 tanesini bağlıyor, diğerini boşta bırakıyorlar.

En düzgün bağlantı aşağıdaki cihaz yardımı ile 2 anten girişinide bağlamak.
    Necvox'un arkasında ne şekil anten çıkışı var emin değilim ama eğer tek giriş varsa aşağıdaki aparatı mutlaka kullanmak lazım.

Bu aparatı bulmak sıkıntı! Şehir içinde radyolar gayet güzel çekiyor ama şehir dışında rcd ler kadar kuvvetli değil.Devamlı hışırtı mevcut.

• nevvox taktıran arkadaşlar yukarıdaki aparat necvoxun kutusundan çıkıyormu bilginizvarmı bu aparat yoksa anteni nasıl bağlıyorlar necvoxa?
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.